İçeriğe Yönlendir

C4 Ön Park Sensörü 2014

Özkan Gülenç

Recommended Posts

Özkan Gülenç

Merhabalar, bende 2014 model citroen c4 var. Beyaz renktedir. Arka park sensörüm mevcut ancak ön park sensörü de taktırmak istiyorum. Aranızda ön park sensörü taktıran var mı? uygulama bitince tamponda bulunan sensörler orijinal gibi duruyor mu? deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Özkan Gülenç yazdı:

Merhabalar, bende 2014 model citroen c4 var. Beyaz renktedir. Arka park sensörüm mevcut ancak ön park sensörü de taktırmak istiyorum. Aranızda ön park sensörü taktıran var mı? uygulama bitince tamponda bulunan sensörler orijinal gibi duruyor mu? deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Beyaz renk park sensörleri mevcut, tabi aracın beyazına tam uyar mı bilmiyorum ama sırıtmayacağı kesin. 

https://www.trendyol.com/techmaster/dijital-ekranli-arac-park-sensoru-ses-ikazli-4-sensorlu-beyaz-p-41487712?boutiqueId=569049&merchantId=113703&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:home_t:pla_smart_shopping_y:gm_z:oto-aksesuar&gclid=Cj0KCQjw2NyFBhDoARIsAMtHtZ73QrivUvlYvpmIRUlhcaEpfhfDyZEGPQz-PW1qMzlsojUZLWGF7vsaAkh9EALw_wcB

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ön park sensörü takılır , orjinal gibi de olur dert değil ancak; dur kalk trafikte vs sürekli devrede olacak vs derken montajı önemli.. devreye alıp çıkarmak için anahtar takmalı. Ya da sadece 1.viteste devreye girmesi sağlanmalı (elektronik devre ile)

Tansu beyin ilandaki biçilmiş kaftan, değerlendirmeli.. 

Sanayide araç koduna göre boya yaptırılır, 30-40 tl max. Tek kat boyanır ve orjinalden farksız olur

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Cem Işık yazdı:

Ön park sensörü takılır , orjinal gibi de olur dert değil ancak; dur kalk trafikte vs sürekli devrede olacak vs derken montajı önemli.. devreye alıp çıkarmak için anahtar takmalı. Ya da sadece 1.viteste devreye girmesi sağlanmalı (elektronik devre ile)

Sanayide araç koduna göre boya yaptırılır, 30-40 tl max. Tek kat boyanır ve orjinalden farksız olur

Bazı kitlerde anahtara ihtiyaç yok artık, 20 30 km hız üzerinde iseniz ya da duruyorsanız ötmüyor. 

Eğer aracın orjinalinde varsa altyapısı hazır olabilir, onun kullanımı da mümkün. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Cem Işık yazdı:

Corolla’ya serviste park sensörü taktırdım. Tetikli kapama düğmesi vardı. Ama çok kötü bir düğmeydi. Kendim corolla’nın diğer düğmelerinin benzeri bi düğme alıp değiştirmiştim. Gerektiğinde kapatabiliyorum. Sattığım üründe 12v hattına bir hat ile düğme eklenir çok basit. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özkan Gülenç

Tekrardan merhabalar, benim aracımda şuan multimedya sistemi mevcut, geri viteste hem kamera görüntüsü hem de sensör mesafe bilgisi çıkıyor. Ekranda ön sensör bilgisi içinde yer var ancak sensör bağlı olmadığı için aktif değil. sanırım sadece sensör bağlantısı yapılarak bu özellik aktif hale getirilebilir. tampona takma işlemini yapacak beceriye sahip değilim. bu yüzden bu işi yapan bir yere gitmem gerekiyor. Multimedya sisteminin arkasına ulaşmak için konsol açılacak, fırsattan istifade ile ayrıca yol kayıt için (DVR) kamera da taktırmayı düşünüyorum. Malum Türkiye trafiğinde kaza riski fazla olduğu için delillendirme maksadıyla çok önemli bir cihaz...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...