İçeriğe Yönlendir

Yeni Sportage-2022

Cihat Küçükay

Recommended Posts

Cihat Küçükay

Yeni nesil Kia Sportage'ın bugüne kadar çok sayıda casus görüntüsünü ve hayali tasarım (render) çalışmasını sizlerle paylaştık. Tüm bunların da sonuna bugün gelmiş bulunuyoruz. Çünkü Kia, yeni yani 5.nesil Sportage'ı nihayet tanıttı!

Firmanin EV6 adlı elektrikli crossover'ında gördüğümüze benzer yepyeni bir tasarım anlayışı ile karşımıza çıkan araç, tabii ki de Kia'nın yeni amblemlerine de sahip. Kia K5 adlı lüks sedan modelde de görülen bumerang benzeri şekle sahip ön farlar, buna uyumlu ve oldukça geniş tutulan ön ızgara gibi kısımlar dikkatleri çekiyor.

haber detayı

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

önü sevmedim, içi fazla ekranlı geldi, arkası çorba, biraz rav4 daha çok i20 yani kötü, eski havasından eser kalmamış buney arkadaş...

amaan neyse zaten alamayacağız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Estetikli bayanlar gibi tüm arabalar birbirine benzemeye başladı iyice. Arabaların ruhu vardı eskiden şimdi hepsi sentetik ve yapay geliyor bana ne kadar teknolojik olursa olsun...

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Şu geniş ızgara akımını kim başlattıysa hangi mühendis örnek olduysa Allah bildiği gibi yapsın.. Bu ne arkadaş tampon koymayıp ızgarayı komple aşağı indirseymişsiniz. 

Hiç beğenmedim. Önü çok dağınık görünüyor arkası da bir garip. 

Aslında ben suv seven adam değilim de bazı suvlar çok güzel tasarlanıyor göze hoş geliyor. Kia tasarımcıları burada ne denemiş anlamadım ama olmamış.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

nerde o eskiler ah ülem...

1981-toyota-fj-cruiser-1k3curp4o-3-780x5

1981-toyota-fj-cruiser-1k3curp4o-22-780x

1981-toyota-fj-cruiser-1k3curp4o-17-780x

1981-toyota-fj-cruiser-1k3curp4o-16-780x1981-toyota-fj-cruiser-1k3curp4o-19-780x

1981-toyota-fj-cruiser-1k3curp4o-29-780x

1981-toyota-fj-cruiser-1k3curp4o-25-780x

sportageymiş, hadi oradan...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Keşke benim olsa demeye geldim. Beğenmeyenler aralarında para toplayıp bana bitane alsa ya :D :D :D  

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Murat Sahın yazdı:

Keşke benim olsa demeye geldim. Beğenmeyenler aralarında para toplayıp bana bitane alsa ya :D :D :D  

artanlada bana motorsiklet alalım :)

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ali Cihangiroğlu yazdı:

artanlada bana motorsiklet alalım :)

Bana uyar abi :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Valla ben beğendim. 2 farklı kasasına binmiş bir olarak bence iş yapar. Koreliler motor işini de çözdüler. Performans isteyenleri de tatmin edecek motorlar çıkarıyorlar o yüzden iş yapar diye düşünüyorum. 1.6 TGDI eğer elektrikle gelirse hibrit olarak bence çok şık olur. Muhtemelen de öyle gelecekmiş. 

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

reno magane yükselip suv olmuş sandım

hyundai i20 nin arkasını öne takmışlar.

Dogan Arsiray yazdı:

hyundai i20 nin arkasını öne takmışlar.

1.6 motor, 600 bin, 700 bin tl filan olur bu. wk yi satıp yazılayım hemen birtanesine... şaka la şaka.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
Sani Gerşon yazdı:

Bildiğimiz gelecek filmlerindeki arabalar gibi olmuş.

artık eşiği geçti kia hunday, bazı markalar düşünsün...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

Bence hyundai tucsondan kat kat güzel. Ben önünü de arkasını da içini de beğendim. Bir de marka algısı sanırım ama kia bana daha sağlammış gibi geliyor. Birbirlerine benzeştikleri için tucsonla karşılaştırdım.

Yalnız fiyatlar öyle seviyelere çıktı ki, bunlara bu paralar verilir mi o soru işareti. Yakın geçmişte premium araç alınıyordu bu paralara[emoji17]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Oktay Göktaş yazdı:

Bence hyundai tucsondan kat kat güzel. Ben önünü de arkasını da içini de beğendim. Bir de marka algısı sanırım ama kia bana daha sağlammış gibi geliyor. Birbirlerine benzeştikleri için tucsonla karşılaştırdım.

Yalnız fiyatlar öyle seviyelere çıktı ki, bunlara bu paralar verilir mi o soru işareti. Yakın geçmişte premium araç alınıyordu bu paralaraemoji17.png

Kia hundayın 1 tık daha iyisi zaten...

fiyatlar ise malum, togg alacağım ben 1 sene kaldı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Doğan Arşiray yazdı:

ben uçan togg alacağım. aya giderim.

bina yükseliyor bakalım içi dolacakmı... inşaata devam....

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Doğan Arşiray yazdı:

ben uçan togg alacağım. aya giderim.

Uçan togg gerçek olana kadar insanoğlu evrim geçirip kendi kendine uçacak.. :) 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Yurdaer Elay yazdı:

Uçan togg gerçek olana kadar insanoğlu evrim geçirip kendi kendine uçacak.. :) 

O zamanı beklemeye gerek kalmadı galericiler ve bazı ikinci el satanlar iki yıldır uçuşa geçmiş durumdalar. 😂

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bundan alacam ben, bari bununla uçarız, 2021 modeli çıkmış, zaten biz sportage togg falan alana kadar 2 ömür para biriktiririz almak için.... :)

2022-honda-monkey-125-1.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...