İçeriğe Yönlendir

Bisiklet Aldım... :)

Erkut Uysal

Recommended Posts

Fatih Evcin

Adınıza çok sevindim. En çok çocuğunuz adına :) 

Bende bir katlanır bisiklet almak istiyorum ama bakalım nasıl ve ne zaman bir gazla alacağım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Hayırlı olsun güle güle kullanın.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Hayırlı olsun çok severim bisiklet kullanmayı. Bende de tandem düşüncesi var hatta arkasına da ek çocuk kısmı takmak. Günde 5 kilometre kadar kullanıyorum ilk 300 400 metresi ısınma gibi sonra gaz açıp nabız 130 lara çıkarıyorum. 1 hafta kullanmazsam heryerim ağrımaya başlıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Benim de ev tepede, sahil yoluna kadar ben onu, sahile inince o beni taşıyordu:) taşımaktan usandım birazda:)

Uşaklardan birini görevlendirsene
Hayırlı olsun çok severim bisiklet kullanmayı. Bende de tandem düşüncesi var hatta arkasına da ek çocuk kısmı takmak. Günde 5 kilometre kadar kullanıyorum ilk 300 400 metresi ısınma gibi sonra gaz açıp nabız 130 lara çıkarıyorum. 1 hafta kullanmazsam heryerim ağrımaya başlıyor.

Akşama kadar masa başında gargencua klibi çekersen başın kçın ağrır tabi
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Akşama kadar masa başında gargencua klibi çekersen başın kçın ağrır tabi

İyi bi iniş istiyorum !

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Çağlar Bayur yazdı:

bim deki katlanır pilliyi kestirdim gözüme

abi onu bende kestirdim ama alabilir miyiz bilemedim. elden vermiyorlarmış eve gönderiyorlarmış

Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Erkut Uysal yazdı:

Çocuk koltuğu

Erkut hocam çocuk koltuğu nasıl birşey paylaşır mısın

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Nasıl alıyoruz bunu ?

bim e gittim 2 farklı kişiye sordum (garanti olsun) stok konusunda kesin bilgileri yok, her satın almaya gelende depoya telefon açıp stok soracaklar gibi bir kanaat var. stok adeti belirtilmemiş . ödemeyi kasaya yapacaksın, form doldurulacak, eve teslim gelecek.

satışa göre firma üretim de yapabilir, yıllık kapastie 250 bin adet miş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bim e gittim 2 farklı kişiye sordum (garanti olsun) stok konusunda kesin bilgileri yok, her satın almaya gelende depoya telefon açıp stok soracaklar gibi bir kanaat var. stok adeti belirtilmemiş . ödemeyi kasaya yapacaksın, form doldurulacak, eve teslim gelecek.

Erken sipariş mümkün değil o zaman.
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Erken sipariş mümkün değil o zaman.

yarın sondaj yapacağım :ninja:

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Doğru tercih. Hayırlı olsun. Ben de aldım bir bisiklet aile boyu biniyoruz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam hayırlı olsun. Ben de düşünüyorum bir bisiklet artık. Okulda maşallah sürekli ayaktayız ancak özellikle yaz aylarında oğlumla bisiklet sürmek istiyorum. Bisikletin keyfini hatırlamak eminim güzeldir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Hayırlı uğurlu olsun. 

Bisiklet iyidir, hele bir de kondüsyon yapıp uzun mesafelere gittiğinde tadından yenmez.

Tekerinize taş değmesin inşallah...

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Ercüment Yıldırım yazdı:

Erkut hocam çocuk koltuğu nasıl birşey paylaşır mısın

Akşama tüm parçaları detaylı fotoğraf ile paylaşıcam kısmetse... Bisiklet binmeyi fazla abartıp eve geç gelirsem hepsini yapmam mümkün değil... :)  Sadece sizin için detaylıca paylaşırım çocuk koltuğunu... :) 

Çağlar Bayur yazdı:

Bimden yazıcı alacaktım abi... Bahsettin gibi gerekli formu doldurdum beklemeye başladım... Sonra mağaza aradı yazıcı stoklarda kalmadı gelin paranızı iade edelim dediler... Mağazaya gittiğimde neden böyle oldu dedim... Abi alan alıyor işte daha fazlasını anlattırma bana sen anla dedi... :) İnşallah sıra sana da gelir Çağlar abi... :)

Tayfun Aydın yazdı:

Hocam hayırlı olsun. Ben de düşünüyorum bir bisiklet artık. Okulda maşallah sürekli ayaktayız ancak özellikle yaz aylarında oğlumla bisiklet sürmek istiyorum. Bisikletin keyfini hatırlamak eminim güzeldir...

Hemde çok güzel... Geç kalmadan edinmek lazım, doğru bisiklet ve bilinçli kullanımda yormuyor bile... :)  

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Öner Kurukuz yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun. 

Bisiklet iyidir, hele bir de kondüsyon yapıp uzun mesafelere gittiğinde tadından yenmez.

Tekerinize taş değmesin inşallah...

O günlerde nasib olur inşallah ama icra ettiğimiz mesleğimiz uzun mesafe gezilere pek müsade etmiyor... :) Belki ileride... :)

Fatih Evcin yazdı:

Adınıza çok sevindim. En çok çocuğunuz adına :) 

Bende bir katlanır bisiklet almak istiyorum ama bakalım nasıl ve ne zaman bir gazla alacağım :) 

Bu gün bisiklet almak için güzel bir gün Fatih hocam... :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Erkut Uysal yazdı:

Çok teşekkür ederim Cem hocam... :)

Koca doktor olmuşların bisiklete binmeye hakkı yok mu acaba ? :D 

Tabuları yıkamıyoruz kafamızda, bisiklet çocuklar için değil, bu bir kültür... Tıpkı motosiklet gibi... Bir farkı yok ama anlatamıyoruz bir türlü... :( 

Saygın insan olmayı arabanın lüks olmasına, kıyafetinin pahalı olmasına, meşgul olduğun mesleğinin itibarlı ve iyi olmasına bağlıyoruz sürekli, halbuki saygın insan, karşısındakine saygılı insandır bize göre dimi Cem hocam... ;)  

Bence bugün bisiklet almak için güzel bir gün Aydın hocam... :) 

Valla kesinlikle öyle. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Erkut Uysal yazdı:

sebep oğlum... 2018 in Aralık ayında dünyaya geldi, pandeminin içine doğmuş sayılır... Çevreden, insanlardan o kadar uzak büyütmek zorunda kaldık ki, bizden başka kimseye yaklaşmaz, konuşmaz olmuştu... 

Benim kızım da 2018 Kasım doğumlu. Dediğiniz gibi çocuklar pandeminin içine doğdu gibi bir durum oldu. Tam sosyalleşeceği, iletişim kurup arkadaş edineceği dönemde eve kapalı bir hayat yaşamak zorunda kaldık. 

Benim de çocuk olmadan önce hayalimdi bir bisiklet alıp arkasına çocuk koltuğu bağlayıp gezdirmek. Hem benim için bir hareket olacaktı hem de çocuğa küçük yaştan bisiklet kültürünü aşılayıp bu zevki tatmasını istiyordum. Bu düşüncelerimi şubat ayında bisikleti alarak hayata geçirdim çok şükür. Sağolsun @Dogan Arsiray dan da çocuk koltuğunu temin ettim. Fakat kızım beklediğim kadar hevesli çıkmadı bisiklet koltuğunda gezmeye. Mart ayından bu yana hepi topu 2 defa bindirebildim. Havalarda pek müsade etmedi. Bu aralar yağmurlu, yağmurlu olmasa bile akşamları serin olduğu için pek fırsat olmadı ama havalar düzelsin akşam serinliği geçsin daha aktif bir şekilde bindirip gezdirmeyi planlıyorum.

İlk fırsatta bisikletle birlikte bebek koltuğunun fotoğraflarını çekip yükleyeyim bende buraya. Düşünenlere fikir verir.

Bendeki bebek koltuğu kadroya bağlananlardan.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

hayırlı olsun bizde oğlum ile akşam iş çıkışı biraz gezip dolaşıyoruz. maalesef eşim dizinde bulunan rahatsızlıktan dolayı bize katılamıyor. bir müddet sonra ona da elektrikli almayı planlıyorum ailecek gezebilmek çok güzel. hafta sonraları sabah erken tek başıma çıkıp yaklaşık 10-15 km yapıp geri geliyordum yasaklardan önce. bu yasaklar beni çok etkiledi umarım tekrar başlayabilirim sabahları çıkıp dolaşmaya

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

Forumda genellikle içten yanmalılar hakkında konuşuluyor ama bisiklet kullanan da az kişi yokmuş.Sevindirici.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alptuğ Özcan yazdı:

Forumda genellikle içten yanmalılar hakkında konuşuluyor ama bisiklet kullanan da az kişi yokmuş.Sevindirici.

bi dolu var da konu aralarında kayboluyordur, dağa falan çıkıp 50 km pedal basan var, king var, uçurumdan aşağı uçmadan önce pro bisikletçi mesela. bisiklet ile çadıra giden de var, gece soğuktan donmuşlardı :rofl: sonra kütük toplarken köylüler basmış

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

bi dolu var da konu aralarında kayboluyordur, dağa falan çıkıp 50 km pedal basan var, king var, uçurumdan aşağı uçmadan önce pro bisikletçi mesela. bisiklet ile çadıra giden de var, gece soğuktan donmuşlardı :rofl: sonra kütük toplarken köylüler basmış

Baya hikaye var demek ki dinleyecek:exc1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Benim kızım da 2018 Kasım doğumlu. Dediğiniz gibi çocuklar pandeminin içine doğdu gibi bir durum oldu. Tam sosyalleşeceği, iletişim kurup arkadaş edineceği dönemde eve kapalı bir hayat yaşamak zorunda kaldık. 
Benim de çocuk olmadan önce hayalimdi bir bisiklet alıp arkasına çocuk koltuğu bağlayıp gezdirmek. Hem benim için bir hareket olacaktı hem de çocuğa küçük yaştan bisiklet kültürünü aşılayıp bu zevki tatmasını istiyordum.

Hayırlı olsun Erkut bey.

Bisiklet her daim guzeldir.

Benim kızı evde olduğum günlerde ve tabiki okullar açıkken ara sıra bisikletin arkasında okula birakiyordum.

İnanın gözünde ki mutluluk bambaşka oluyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...