İçeriğe Yönlendir

Sıfır km Astra J İlk Marşta Motordan Gelen Titreme Sesi

Kaan Abit

Recommended Posts

Koray Demir
Ali Darbaz yazdı:

1.4 turbo motorun lspi sorunu yanında emme manifoldu çatlatması dışında bildiğim başka arıza yok. 

Hipermil yapınca hiç biri olmaz. 

Fiat Multiair motoru değil mi bu Adam Opel’e laf sokmayalım lütfen.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Darbaz yazdı:

.

kardeş sen bu bilgileri hemen bulan bir kardeşimize benziyorsun, şu benim 1.33 tce içinde bilgi bulsana sana zahmet, bu detayları öğrenebileceğim yer varmı :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

kardeş sen bu bilgileri hemen bulan bir kardeşimize benziyorsun, şu benim 1.33 tce içinde bilgi bulsana sana zahmet, bu detayları öğrenebileceğim yer varmı :)

Abi renault uzun bir süre önce www.renaultpowertrain.com sitesini kapattı. Ordan bir çok bilgi vardı. Şimdi sadece yutubede animasyon video yayınlıyorlar. Motorun adını biliyorsan yutubede mutlaka animasyonu vardır. Tce100 tce110 sendekinin kodu nedir

Yorum bağlantısı
Kaan Abit

Merhaba. Burak Oğuz kardeşimin yazdığı tüm şikayetleri ben de forumlarda okudum. Özellikle 2015 model ve sobrasındaki Astra j 1.4 turbolarda belirttiği sorunlarin büyük bölümü hallolmuş. 2019 ve 2020 modellerde tamamen yazılım vs parça değişimleri ile fabrikada sorunlar giderilmiş. Birçok noktada bu serviste vs. de söyleniyor. Tabiki 2019 ve 2020 model bir araçlarda100 bin km ye kadar belli olur sorun olmayacağı. Ama bence sıfırdan alinırsa bu riske değer. Çünkü aracın kullanimı cidden zevkli. Buna ek olarak ilk marştaki motor sallama geçti. Sanırım arabanın yeni olmadındandı. Teşekkürler.

Hatta ilgili satış sitelerinde 2019 veya 2020 model 90 binlerde direk satıcılarla görüştüm. Rutin bakımlar haricinde herhangi extra conta, soğutma, bobin vs. sorunları yaşamamışlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...