İçeriğe Yönlendir

Çocuk Scooter(ittir git)u için Parça

Tayfun Aydın

Recommended Posts

Tayfun Aydın

Arkadaşlar merhabalar. Oğlumun scooter u için aşağıdaki gibi bir parça lazım. Kurma yaylardan birisi .  Kenarda atıl scooter varsa çıkma da olabilir. Ücreti karşılığı da alabilirim.  İnternette ciddi araştırmalar yaptım yok. Aliexpress de gözüküyor ancak gelmesi malum 1 ayı buluyor. Acaba yardımcı olabilecek olan var mıdır?

9EE77106-C6C2-470C-B47D-0525C4C0EE10.jpeg

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ümit bisiklet ile görüşebilirsiniz

scooter için ümit bisiklet de var mıdır Tansu hocam? Çünkü nette hiç yok.

Ü.Emre Kartal yazdı:

Elinizde numunesi var ise tornacılar yaparlar. 

Yarın kurma yay satan yerlere fotoğrafı göndermeyi düşünüyorum hocam belki bir ihtimal..

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Tayfun Aydın yazdı:

scooter için ümit bisiklet de var mıdır Tansu hocam? Çünkü nette hiç yok.

Yarın kurma yay satan yerlere fotoğrafı göndermeyi düşünüyorum hocam belki bir ihtimal..

Ben farklı birkaç bebek arabası için parça bulmuştum. Ümit bisiklet tekerlekli çocuk ürünleri ile ilgili epey geniş yelpazeye sahip. Servis kısmı da var. Bi ihtimal onlarda parça olabilir. Hadımköy’de yeri var. Servis kısmını bağlatırsanız bi sorarsınız en kötü. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Tayfun Aydın yazdı:

Basit bir parça, tornada çok kolay yapılır. Hatta iyileştirme bile olur. Ortalama 15 dk da yapılacak bir parça. Tabi uğraşacak biri lazım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
(düzenlendi)

Tayfun bey bunu yaycılar yapar tornacilar yapmaz. nette araştırın yaycı diye. İstanbul da neredesiniz tuzla tarafına yakın iseniz pazartesi bizim çalıştığımız yaycının telefon numarasını paylaşırım.

Ürünün tel kalınlığınıda belirtmeniz gerekir

tarihinde Mehmet Kazancıoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Mert Gulkokan yazdı:

Yaycı yapabilir bunu tornacılık bir durum yok hemen hemen her oto sanayide yaycı vardır

Hocam yarın internetten bir kaç yapan yer buldum onlara bakacağım. Hırdavatçılara da göz atacağım. Aliexpres de 50 lira civarı çifti.

Ü.Emre Kartal yazdı:

Basit bir parça, tornada çok kolay yapılır. Hatta iyileştirme bile olur. Ortalama 15 dk da yapılacak bir parça. Tabi uğraşacak biri lazım. 

Aynen 15 dakika uğraşacak birini bulmak lazım :) 

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

Tayfun bey bunu yaycılar yapar tornacilar yapmaz. nette araştırın yaycı diye. İstanbul da neredesiniz tuzla tarafına yakın iseniz pazartesi bizim çalıştığımız yaycının telefon numarasını paylaşırım.

Ürünün tel kalınlığınıda belirtmeniz gerekir

Hocam Küçükçekmece Halkalı bölgesindeyim. Oralar biraz uzak ama bu bölgede de yarın bakacağım bakalım. Aslında internette çok yapan yer buldum ama uzak ve büyük ihtimal parçanın bir sürü bilgisini isteyecekler. Ben parçanın sadece uzunluğunu biliyorum. Kalınlık fark etmez çünkü biraz daha kalını da olur yeri var. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Tayfun Aydın yazdı:

Hocam yarın internetten bir kaç yapan yer buldum onlara bakacağım. Hırdavatçılara da göz atacağım. Aliexpres de 50 lira civarı çifti.

Aynen 15 dakika uğraşacak birini bulmak lazım :) 

Hocam Küçükçekmece Halkalı bölgesindeyim. Oralar biraz uzak ama bu bölgede de yarın bakacağım bakalım. Aslında internette çok yapan yer buldum ama uzak ve büyük ihtimal parçanın bir sürü bilgisini isteyecekler. Ben parçanın sadece uzunluğunu biliyorum. Kalınlık fark etmez çünkü biraz daha kalını da olur yeri var. 

Tayfun bey size yakın mı bilmiyorum ama burası var ikitellide, birde bunu buldum buralara elinizdeki yay ile gidin aynısını hemen yapıp verirler.

yayda tel kalınlığı sertlik ve yumuşaklığı ayarlar o yüzden önemlidir. kalın olursa sertleşir, ince olursa yumuşak olur tabi tel malzemesi de önemlidir. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
(düzenlendi)

Tayfun bey size yakın mı bilmiyorum ama burası var ikitellide, birde bunu buldum buralara elinizdeki yay ile gidin aynısını hemen yapıp verirler.

yayda tel kalınlığı sertlik ve yumuşaklığı ayarlar o yüzden önemlidir. kalın olursa sertleşir, ince olursa yumuşak olur tabi tel malzemesi de önemlidir. 

Hocam eyvallah sağ olasın ilk fırsatta buralara giderim. . Hatta görüştüm şimdi her türlü yaparız dedi bakalım yarın müsait olursam gitmeyi düşünüyorum..

tarihinde Tayfun Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Mehmet hocam bugün gittim. Parçayı verdim tamam 2tanesi 20 lira dedi. yarım saat içinde hazır dedi. Ben okula gittiğim için yarın gidip alacağım bakalım.. Sonucu yine yazarım..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Tayfun Aydın yazdı:

Mehmet hocam bugün gittim. Parçayı verdim tamam 2tanesi 20 lira dedi. yarım saat içinde hazır dedi. Ben okula gittiğim için yarın gidip alacağım bakalım.. Sonucu yine yazarım..

çok sevindim umarım istediğiniz gibi olur, sorun ortadan kalkmış olur

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

çok sevindim umarım istediğiniz gibi olur, sorun ortadan kalkmış olur

Hocam bugün aldım. Sağolsun 4 tane yapmış. Scooter a taktık biraz sertti ama yerleştirebildim. Aşağı fotoğrafı bırakıyorum. En üstteki kırık parça alttakiler yeni..

https://www.hizliresim.com/cb8e0nc

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...