İçeriğe Yönlendir

Sele Zeytin Astra H 1.3 CDTI Enjoy Easytronic

Sinan Akgöl

Recommended Posts

Metin Akbal
Led gibi olucak. 
Baktım yokmuş. [emoji23][emoji23]
Sinyal kolu değişecek bir yazılım müdahalesi işlem tamam. Led gibi olmaz [emoji16] Ha debriyaj ile alakalı ufak bir detay vardı onu da atlamayalım. Forumda yaptıran vardı.
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

@Servet Aydın Abi box işinden pir sen mişsin benim araca uygun box hangisidir? 🙂

Metin Akbal yazdı:

Sinyal kolu değişecek bir yazılım müdahalesi işlem tamam. Led gibi olmaz emoji16.png Ha debriyaj ile alakalı ufak bir detay vardı onu da atlamayalım. Forumda yaptıran vardı.

Karıştırım forumun tozlu sayfalarinii 😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sinan Akgöl yazdı:

Led gibi olucak. 

Baktım yokmuş. 😂😂 

ozaman bakıp kapatıyoruz 😂

Metin Akbal yazdı:

Sinyal kolu değişecek bir yazılım müdahalesi işlem tamam. Led gibi olmaz emoji16.png Ha debriyaj ile alakalı ufak bir detay vardı onu da atlamayalım. Forumda yaptıran vardı.

depriyajı degil gaz pefallısını yaptırmıstım onu mu diyosun?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
depriyajı degil gaz pefallısını yaptırmıstım onu mu diyosun?
Öyle kadran tozu alıp led varmış kapatıyoruz a benzemez. Alet edavatı almaya korkanlar, ampül değişince arabası garantiden çıkacak sananlar ilerleyelim lütfen [emoji8] [emoji16]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Öyle kadran tozu alıp led varmış kapatıyoruz a benzemez. Alet edavatı almaya korkanlar, ampül değişince arabası garantiden çıkacak sananlar ilerleyelim lütfen emoji8.png emoji16.png

Zannedilmesin ki elimiz anahtar tutmuyor , arabamızı kurcalamaya kıyamıyoruz.😎 Ha bir de bos paket olmayınca lede gerek kalmıyor gırtlak olmasa da dolu pokıt seviyoruz  😂😂

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Zannedilmesin ki elimiz anahtar tutmuyor , arabamızı kurcalamaya kıyamıyoruz.[emoji41] Ha bir de bos paket olmayınca lede gerek kalmıyor gırtlak olmasa da dolu pokıt seviyoruz  [emoji23][emoji23]

Yav he he. O araba bende olacaktı ki. Onu bile kurcalardım ben. Dolu arabayı dopdolu yaparım. Kıyamamak demesen te ürkeklik desek anlayacağım [emoji16]
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Yav he he. O araba bende olacaktı ki. Onu bile kurcalardım ben. Dolu arabayı dopdolu yaparım. Kıyamamak demesen te ürkeklik desek anlayacağım emoji16.png

Kurcalardın sen.. Acıp bakıyoruz led varmıs kapatıyoruz 😂😂

Yahu illa söyletcen ; söz verdik Golf alırsak kurcalamayacaz müsrüf olmayacaz dedik🥺

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Kurcalardın sen.. Acıp bakıyoruz led varmıs kapatıyoruz [emoji23][emoji23]
Yahu illa söyletcen ; söz verdik Golf alırsak kurcalamayacaz müsrüf olmayacaz dedik[emoji3064]
Bana mı dedin. Yengeye demişindir. Bana hiç kimse neden kadranı söktün led var mı baktın diye birşey demedi [emoji2960] (belki ikon görünmez ağzını kapatıp neresiyle güleceğini bilemeyen smiley)
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Metin Akbal yazdı:

Bana mı dedin. Yengeye demişindir. Bana hiç kimse neden kadranı söktün led var mı baktın diye birşey demedi emoji2960.png (belki ikon görünmez ağzını kapatıp neresiyle güleceğini bilemeyen smiley)

He demez olaydım 😂

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Sinan Akgöl yazdı:

@Servet Aydın Abi box işinden pir sen mişsin benim araca uygun box hangisidir? 🙂

Karıştırım forumun tozlu sayfalarinii 😄

Racechip al 25bg cepte. İkinci el bak. ayarını yaparız

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Metin Akbal yazdı:

Bana mı dedin. Yengeye demişindir. Bana hiç kimse neden kadranı söktün led var mı baktın diye birşey demedi emoji2960.png (belki ikon görünmez ağzını kapatıp neresiyle güleceğini bilemeyen smiley)

Buranın raconunu siz mi kesiyorsunuz Metin bey 😂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Buranın raconunu siz mi kesiyorsunuz Metin bey [emoji23]
Öyle bir derdim yok yahu [emoji16]
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Metin Akbal yazdı:

Öyle bir derdim yok yahu emoji16.png

Şimdi Kanarya sevenler derneğini ve Astra h sevenler derneğini alıp geliyoruz bekleyin lütfen..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sinan Akgöl

Dun dogum gunumle beraber yas 35 oldu . Arabayla da 1000km yaptim aldigimdan beri. Aracın eksisi suan benim icin klima acikken rampada kalkista parmak ucu gaz degil baya basmak gerekiyor. Hillholder guzel calisiyor. 1 2 vites 2500rpm ustu vites yukseltirken 3 4 5 6 2200rpm de atiyor. Şunu da çözdüm vites devrindeyken gazdan hafif ayağı cekince rahatça vites gecisi var. Aracin yol tutusu kullandigim butun önden çekişli araçlar arasinda espsiz Focus 1 ile ayni viraja girisi vs guven veriyor. Yakiti gayet basarili 5.4 sehir ici ortalama ile yuruyorum dur kalk trafiginde 7leri gordum. Ha eksi bir nokta dur kalk trafiginde ileri geri sallamasyon yapiyor sanzimandan dolayi oda tam otomatik keyfi yok. Ancak durk kalk trafiginde gaz istemiyor frenden ayak kaldirdiginiz anda ilerleme sagliyor. Trim sesi yok takirti tukurtu yok. Motor sesi normal seviyede. @Alpay Sumer e ayrica cok tesekkur etmem lazim ondan Allah razi olsun. Ne sorsam ne istesem sagolsun hep yardimci oldu daha basini cok agriticam ama bundan eminim. Vag alsada opelden kurtulamadi. 😄😄. Genel olarak hepiniz iyi ki varsiniz.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sinan Akgöl yazdı:

@Alpay Sumer e ayrica cok tesekkur etmem lazim. ondan Allah razi olsun. Ne sorsam ne istesem sagolsun hep yardimci oldu..  daha basini cok agriticam ama bundan eminim. Vag alsada opelden kurtulamadi. 😄😄. Genel olarak hepiniz iyi ki varsiniz.

Estağfurullah. Allah hepimizden razı olsun.

Birsey yapmadım ben. Her zaman seve seve. elimde ne var ise ne gelir ise..

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Sinan Akgöl yazdı:

Dun dogum gunumle beraber yas 35 oldu .

Geçmiş doğum günün kutlu olsun abi :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

hız sabitleme lazımsa hallolur o kolay. 

netten hızsabitlemeli bir kol al kodlayan çok piyasada ben yaptırmıştım atarım gerekirse nosunu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sinan Akgöl yazdı:

Aracın eksisi suan benim icin klima acikken rampada kalkista parmak ucu gaz degil baya basmak gerekiyor.

Sinan Akgöl yazdı:

Ha eksi bir nokta dur kalk trafiginde ileri geri sallamasyon yapiyor sanzimandan dolayi

ikisinin de çaresi çıtır yazılım veya box. alt devirler emisyon tantanası yüzünden boş, oraları doldurmak lazım

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

ikisinin de çaresi çıtır yazılım veya box. alt devirler emisyon tantanası yüzünden boş, oraları doldurmak lazım

1.2 benzinlide işe yarar mı, atmosferik ama 😅

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selçuk Bakış yazdı:

1.2 benzinlide işe yarar mı, atmosferik ama 😅

güzel bakım , başka birşey yok

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

Balkondan bakmaya devam o zaman 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Selçuk Bakış yazdı:

Balkondan bakmaya devam o zaman 😀

Tavanı icerden görmek lazım. Dısardan deeel 🤭

Çağlar Bayur yazdı:

Az da devir çevirttirttirmek 🤔

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Merhabalar, sigorta kutusunda patlamis bir sigortayi degistirmek istedim ancak klasik kucuk sigortalar kutuda taktigim yerde durmuyor nasil sabitliyebilirim? Cakmaklik sigortasini icin islem yapamadim hala.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sinan Akgöl yazdı:

Merhabalar, sigorta kutusunda patlamis bir sigortayi degistirmek istedim ancak klasik kucuk sigortalar kutuda taktigim yerde durmuyor nasil sabitliyebilirim? Cakmaklik sigortasini icin islem yapamadim hala.

Doğru sigorta almanı oneririm. Emanet is yapma. cakmaklıkta yanlıs hatirlamıyorsam 29 numara.

Baska soru varsa  40 saniye sonra cevaplarız 😂😂😂

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayırlı olsun demiştim sanıyorum, dememiş miyim,dediysem de tekrar diyeyim hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...