İçeriğe Yönlendir

Sele Zeytin Astra H 1.3 CDTI Enjoy Easytronic

Sinan Akgöl

Recommended Posts

Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

Doğru sigorta almanı oneririm. Emanet is yapma. cakmaklıkta yanlıs hatirlamıyorsam 29 numara.

Baska soru varsa  40 saniye sonra cevaplarız 😂😂😂

Dogru sigorta ornegi alabilir miyim 😂 gorselli

Çağlar Bayur yazdı:

sigorta yanlış tiptir?

Abi baska yuvaya koydugumda tik oturuyor bunda boslukta kaliyor dusuyorda baska nasil sigorta tipi olur ki opel iste gm klasik sigortalari var ustunde  Kisa anam babam usulu sigortalardan 8li paketler var ya sari kirmizi yesil 😄

Köksal Yılmaz yazdı:

Hayırlı olsun demiştim sanıyorum, dememiş miyim,dediysem de tekrar diyeyim hayırlı olsun :)

Demissindir dediginde de tesekkur ederim, olmadi tekrar tesekkur ederim sagolasin :)

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sinan Akgöl yazdı:

Dogru sigorta ornegi alabilir miyim 😂 gorselli

Abi baska yuvaya koydugumda tik oturuyor bunda boslukta kaliyor dusuyorda baska nasil sigorta tipi olur ki opel iste gm klasik sigortalari var ustunde  Kisa anam babam usulu sigortalardan 8li paketler var ya sari kirmizi yesil 😄

Demissindir dediginde de tesekkur ederim, olmadi tekrar tesekkur ederim sagolasin :)

IMG-20171219-WA0005.jpg

Foto eski tlf cekmistim. Biraz kalitesi düsüktür. ama 15 lik lazım.öyle hatırlıyorum.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sinan Akgöl yazdı:

Abi baska yuvaya koydugumda tik oturuyor bunda boslukta kaliyor dusuyorda baska nasil sigorta tipi olur ki opel iste gm klasik sigortalari var ustunde  Kisa anam babam usulu sigortalardan 8li paketler var ya sari kirmizi yesil

garip bir durum. oraya daha önce başka birşey uydurmuş olma ihtimalleri?

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Çağlar Bayur yazdı:

garip bir durum. oraya daha önce başka birşey uydurmuş olma ihtimalleri?

Yarin benimkiyle Alpay'in attigini karsilastiricam 

Alpay Sumer yazdı:

Foto eski tlf cekmistim. Biraz kalitesi düsüktür. ama 15 lik lazım.öyle hatırlıyorum.

Sen adamsin 😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Alpay Sumer yazdı:

Bi elektrikçiye göster bence. Yuvası bozulmuş olabilir. is çıkmasın.

Yanlis sigorta yuvasiyla ugrasiyomusum 😂😂 Dogru yuva ile 15lik sigorta ile islem tamam 🙄

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sinan Akgöl yazdı:

Yanlis sigorta yuvasiyla ugrasiyomusum 😂😂 Dogru yuva ile 15lik sigorta ile islem tamam 🙄

29 numara 🤔

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Alpay Sumer yazdı:

29 numara 🤔

Sen 29 yazana kadar ben baska numaralarla ugrasiyordum. Actik baktik sigorta varmis diyip kapatiyordum 😄

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Herkese iyi bayramlar tekrardan, dün gece 00.00 İstanbul çıkış ile Hatay İskenderun' a dogru yola ciktim. Guzergah Ankara otobani, Gölbaşı'ndan Adana tabelasi ile önce Adana oradan Mersin,Hatay ve İskenderun. 12 saatte geldim ancak 3 kere mola verdim kahvalti bacak acma germe vs 1000km tam gosteriyordu navigasyon. Gebzeden Shellden yakiti aldim 265tlde pompa atti 270e düzleyip. Yol bilgisayarini sifirlayip bastim yola. Menzil 1300km gösterdi, yok artik der iken 100 120km/s devir 1900-2100rpm ile yola devam ettim hız limitlerini iyiki de aşmamışım toplam 5 radardan sıkıntısız geçtim.  1000km ortalama yakit otele geldigimde 3.8lt/100km idi. Çeyrek depo yakit kaldi. Menzili kalan yakiti ve ortalamayi arsivledim gece fotolari ekliyecegim 😄. Astra uzun yolda gercekten multijetmis. Sanziman cok guzel calisti rampada gayet iyidi. Klima Adana tabelasindan sonra hep açıkti(sabah 10.30da 34 dereceydi) sağ sağlim geldik. Allah dönmeyide nasip etsin. Saygılar.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sinan Akgöl yazdı:

Sen 29 yazana kadar ben baska numaralarla ugrasiyordum. Actik baktik sigorta varmis diyip kapatiyordum 😄

Sen tam okumamissin demek..

Aha kanıt 😂

IMG_20210722_205607.jpg

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Herkese selam tekrardan, an itibari ile Istanbul'a gelip eve adim attim. İstanbul Iskenderun Arsuz - Arsuz Iskenderun Adana yapip, bir gece Adana konakladik. Kebap şırdan mumbar sabah kahvaltıda ciğer ile sabah 09.50de Adana İstanbul istikametine çıktık, Adana çıkışında Shellden depoyu gene fulledim 265tl aldi. Dönüş yolunda Mersin otoyoluna girmedim bilerek Aksaray uzerinden turistik gezi yaptim Nevsehir'inde yanindan kivrilarak Sivrihisar terk edilmis kiliselerini vs gezerek dura dura 1100km 12 saatte geldim.

Astra gittigim gibi ortalama hiz 100/kms zaman zaman 120 limitte gidis gelis 2250km yol yapti toplam yakit masraf 735tl. 3.8lt/100km ile hem gitti hem geldi. Ikisinde de depo fullken sifirladim. Devlet otoyolları da ücretsizdi gidis geliste de.

Acilen kararan ic dikiz aynasi ile yan dikiz aynalarina bir cozum bulmam lazim. 1.3 motor yormadi uzmedi bu arada yolda 200k da olduk alirim bir masallah. Herkese saygilar :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Alpay Sumer yazdı:

Essentia konfor pakette kararan var. 

Bi tane cikma bulup tesisatla halledilir.

Dis dikiz aynasina cam filmi ceksem? Ic taraftan cok yan aynalar bitirdi beni led ampullu arabalarinkilerde. 

Bu araba bende 500k gider sonraki hedefim Karadeniz turu Ordu ya geliyorum haberin olsun 😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Sinan Akgöl yazdı:

Dis dikiz aynasina cam filmi ceksem? Ic taraftan cok yan aynalar bitirdi beni led ampullu arabalarinkilerde. 

Bu araba bende 500k gider sonraki hedefim Karadeniz turu Ordu ya geliyorum haberin olsun 😄

Bazı arabalarda yan aynalar da karartmalıymış diyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Sinan Akgöl yazdı:

O ledler adamı kanser eder ... Cam filmi işe yarar mı bilemedim. 

Beklerim gel kardeş 🤗

Selim Bilgin yazdı:

Benim eski astra oyle idi. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Sinan Akgöl yazdı:

Herkese selam tekrardan, an itibari ile Istanbul'a gelip eve adim attim. İstanbul Iskenderun Arsuz - Arsuz Iskenderun Adana yapip, bir gece Adana konakladik. Kebap şırdan mumbar sabah kahvaltıda ciğer ile sabah 09.50de Adana İstanbul istikametine çıktık, Adana çıkışında Shellden depoyu gene fulledim 265tl aldi. Dönüş yolunda Mersin otoyoluna girmedim bilerek Aksaray uzerinden turistik gezi yaptim Nevsehir'inde yanindan kivrilarak Sivrihisar terk edilmis kiliselerini vs gezerek dura dura 1100km 12 saatte geldim.

Astra gittigim gibi ortalama hiz 100/kms zaman zaman 120 limitte gidis gelis 2250km yol yapti toplam yakit masraf 735tl. 3.8lt/100km ile hem gitti hem geldi. Ikisinde de depo fullken sifirladim. Devlet otoyolları da ücretsizdi gidis geliste de.

Acilen kararan ic dikiz aynasi ile yan dikiz aynalarina bir cozum bulmam lazim. 1.3 motor yormadi uzmedi bu arada yolda 200k da olduk alirim bir masallah. Herkese saygilar :)

3,8 litre çok iyi. Maşallah. Yol bilgisayarında ortalama hız kaç gösteriyor?

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Astra az yakar yola gitmesi bize kalır. Güzel yolculuk olmuş hocam selamlar.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mahmut Yıldız yazdı:

3,8 litre çok iyi. Maşallah. Yol bilgisayarında ortalama hız kaç gösteriyor?

Sifirlamamistim ama heralde o kadar km sonrasi ortalama almistir 69km ortalama hiz yaziyordu sabah ilk calistirmada baktim. 

Ali Darbaz yazdı:

3,8 litre diyo :(

Tam senlik araba astra h sedan manuel. 6 ileri mis. Easytronic bile olur sana.

Zafer Bakar yazdı:

Astra az yakar yola gitmesi bize kalır. Güzel yolculuk olmuş hocam selamlar.

Aleykum selam. Aynen öyle oldu dedigin gibi ver mazotu bas yola 😄

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

https://www.hizliresim.com/lkyj9mh

https://www.hizliresim.com/4mbo7j7

https://www.hizliresim.com/o5kq93g

https://www.hizliresim.com/ib57wc2

Bunlarda yol bilgisayari verileri. Gidiş ve dönüş verileri :)

İlk 3 fotoğrafta Menzil, ortalama yakit ve 1040km sonrasi arabada kalan yakit. 199k gozukuyor, donuste 200k yi geçtik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Selim Bilgin yazdı:

Bağzii arabalarda var da benim esnaf modelinde yok 🙄

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

Sanirim devirdaim gitti bi yerden kacak var cozemiyorum. Motor sogutma sivisi azaliyor uyari veriyor bir gozukuyor bi yok oluyor altindaki sensor mu kaciriyor genlesme kabinin kapaktan mi kaciriyor baska bir sey mi ama yarinin ustune kadar gelip orada duruyor. Devirdaime baktim kacak vs yok su eksiltiyoruz bakalim hayirlisi haftaya Sefaköy sanayi yollari gozuktu. :)

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Sani Gerşon yazdı:

Antifreeze yok mu araçta? İz bırakır?

Var kirmizi antifreeze, baktim ancak goremedim belki benim goremedigim bir yerden ancak hep ayni seviyeye kadar iniyor tesaduf heralde. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...