İçeriğe Yönlendir

2021 Yaz Mevsimi

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Eskiden 15-30 nisar arasında kaloriferler sönmüş olurdu... 

Bu yıl hazirana kadar yaktık.. 

Hatta haziranda da yaktık, Allahtan doğalgazı bulduk da, kendi malımız gibi yakıyoruz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

abbas yolcu

Sen git gel, sonra ben gidecem... :D

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Ardahan dayım. Herkes yağmur diye ağlıyor. Mübarek birileri ayak bassada yağmur beraberinde gelse diye bakıyorlar. Benden ümitliydiler o da olmadı [emoji3]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Eskiden 15-30 nisar arasında kaloriferler sönmüş olurdu... 

Bu yıl hazirana kadar yaktık.. 

küre ısınıyormuş diyprlar? sen hangi küredesin?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Muhammed Orak

Batı tarafını vuran yağmur aldığım haberlere göre dogu tarafını etkilememis malesef, bu yil ciddi bi kuraklik varmis dogu tarafinda, allah yardimcimiz olsun umarim çöllesme olmaz. 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

1 haftadır yağmurluydu, şimdi hava yanıyor, günde 2.5 kova su boşaltıyorum klimadan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Kemal Korkmaz yazdı:

Temmuz ikinci haftası nasıl olur acep Alanya …

Alanya hep sıcak, temmuzda daha da sıcak olur. 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Bugün çok sıcak bir hava vardı,yağmuru adam akıllı görmeyeli epey oldu,bodrum şimdiden dosdolu,trafik istanbul gibi,sezona erken girdik,bu arada biz hep tatildeyiz :)  herkes tam zamanlı açılmayı bekliyor sadece yerli değil turistte gelsin ....herkese iyi tatiller (bu arada tatil bölgelerinde fiyatlar uçuk gerçi herşey pahalı,zamlar yolda...)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
küre ısınıyormuş diyprlar? sen hangi küredesin?

Benim gördüğüm.
Yağışlar da bizim ülkedeki gelir seviyesi gibi.
Yağmur alan bölgeler daha çok alırken, az alan bölgeler iyice kuraklaştı.
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Düzce sürekli yağmurlu Erzurumda tarım için sulama sistemi kurduk. Doğuda bu yıl yağış az hatta çok az.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Bu mevsimde Antalya'da klimasız durmak çok mümkün değildir ama şuan Serik te rahat oturuyoruz, vantilatör çalışıyor sadece. Hava güneşli sıcak ama bunaltıcı değil. Deniz suyu yeterli sıcaklıkta ama çıkınca esinti varsa üşürsünüz biraz. Ama o nemden şıpır şıpır ter olan sıcaklardansa bence bu hava daha güzel. Akşamları otururken üstünüze ince hırka tarzı birşeyler getirin.

Hava yağışlı dediğine pek bakmayın çok nadir tutturuyorlar tahminleri. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürbüz

Dün Antalya'ya geldim. 30 derece sıcaklık vardı. Antalya şehir içi trafiğinin İstanbul'dan farkı kalmamış malesef.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gürbüz yazdı:

Dün Antalya'ya geldim. 30 derece sıcaklık vardı. Antalya şehir içi trafiğinin İstanbul'dan farkı kalmamış malesef.

Bugün alanya hafif rüzgârlı. 29-30 derece. İyi gibi

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Lafımı geri alıyorum. Erimeye ramak kaldı istanbul’da

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bu yıl meyve yılı oldu. Geç ısınan hava ve geç yoğun yağış verimi arttırdı ancak zamanında yağmadığı için iç kesimlerdeki özellikle buğday üretimini kötü etkiledi. Çoğu üreticide buğday olmadı. Barajlar da yeterince dolmadığı için bu sene sonuna doğru ciddi su sıkıntısı geliyor. 

https://seffaflik.epias.com.tr/transparency/barajlar/aktif-doluluk.xhtml

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...