İçeriğe Yönlendir

Makyajlı Duster Tanıtıldı

Sani Gerşon

Recommended Posts

İlkay Başaran

Yanlış sigortayı söken yokuşu kendi çıkarmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ben bunu facebook’ta yayayım. Duster’ler arazide ancak sigorta sökülünce gidiyormuş 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Demekki önden çekişlilerin sigortayı söküp 4x4 diye satıyor fabrika. Sigorta yok neresi olsa çıkıyor haliyle :crazy:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Az önce araziden geldim, daha doğrusu döndüm, dustera bir sövdümki anlatamam, ulen tamam 4x2 sin anladık, ESP ABS vs bunları neden kapatmama izin vermezsin, koca yolda pati yapıyor yapıyor diye kaldık çıkamadık iyimi, ben gaza basıyorum o esp yakıp fren yapıyor gaz kesiyor hooop duruyoruz, abs vs sigortasını çıkardım bu seferde motor çalışmadı, şu zalak aletin esp si nasıl kapatılır bilen yazsın arkadaş, yer kuruysa tamam kaygansa çakılıp kalıyor meret, suv demişler esp kapanmıyor tuştan kaçmışlar, gıcık etti beni ...

buldum sanırım, motor bölümünde 50 amp lık sigorta esp yi kapıyormuş, deneyeyim hele, içerdeki sigortayı çıkarırsan motor çalışmıyor, hale bak...

Clio'da esp kapatma düğmesi var mı?

Renault uzun zamandır 2 çekerli hiç bir aracına esp kapatma düğmesi koymuyor. Sanırım en son Megane3'te vardı.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Esp si kapatılamayan araçlarınız deyerinde.... 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Clio'da esp kapatma düğmesi var mı?

Renault uzun zamandır 2 çekerli hiç bir aracına esp kapatma düğmesi koymuyor. Sanırım en son Megane3'te vardı.

kilyodada yok, karda patladık, ondada sigortamı sökeceğiz, saçmalık yahu...

Hasan Karabekiroglu yazdı:

Esp si kapatılamayan araçlarınız deyerinde.... 

bana kalasa anında satarım nakte çeviririmde üstüme değil :)

Servet Aydın yazdı:

İki çekerin sol konsol altında çekiş kontrol tuşu olması lazım

yok, bunda sol altta dandik telli döndürmeli farın arkasından teli atan sonra farı yere çakan saçma sapan yükseklik ayarı var sadece :)

İlkay BAŞARAN yazdı:

Demekki önden çekişlilerin sigortayı söküp 4x4 diye satıyor fabrika. Sigorta yok neresi olsa çıkıyor haliyle :crazy:

4x4 de düğme var

com-wdjkkpatkti08k8nv97d.jpg

bizimkiler ucuza kaçıp 2 çeker alırsa böyle olur tabii, millet sonradan düğme uydurmuş hale bak, baya sövdüm ama, zaten üst baş çamur arazideyiz, arabaya biniyoru gidelim aha bizim ki gazı kesiyor neymiş kayıyormuş, bırak kaysın... az kaldı atıcaktım şarampolden aşşağı öyle kızdım valla...

motor kısmındaki sigortayı çıkarıcakmışız :angry: kırmızı 50 amp olanı, içerden söktüm konsolu, zaten uyduruk plastik çatır çutur kenarlar çapaklı, esp iptal düğme tesisatı yok, sökmüşken baktım hız sabitleme içinde kablo yok, dımdızlak, koydum plastiği yerine bir yumruk oturdu yerine...

0b4394cd-f701-47db-8b60-e9e0b6f91014-jpe

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Cihangiroğlu yazdı:

dımdızlak, koydum plastiği yerine bir yumruk oturdu yerine...

reaşşşın stayla

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...