İçeriğe Yönlendir

Makyajlı Duster Tanıtıldı

Sani Gerşon

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Adamın 5 tane evi 600 dönüm toprağı var 12 yıldır 1995 model traktör kullanıyor. Binek olarak ise 2009 da aldığımız dobloya biniyor. 

Kimin zengin kimin fakir belli olmadığı memleketteyiz. 

2 seçenek var; ya hayatını yaşamayı bilmiyor, diğer tarafa götüreceğini sanıyor, yadaa adam mütevazi, arabayı vs. takmıyor, hayatını güzel ve kendini mutlu edecek tarzda yaşıyor, konuşmak lazım....

İlkay BAŞARAN yazdı:

Şirkette kullanıyoruz girmem dediği yer yok. Bence hafif arazide işi olana ve takıntısı olmayana süper araba. Adamlar ingilterede şatoda oturuyor kapıda wv golf mk4 var sene 2021. Bizde "değiştirsene şu arabayı artık yhaa" var. Hiçbirşeyi araç olarak kullanamıyoruz nedense, araba cep telefonu vb ne varsa

Katılıyorum, her yetkili servise gittiğimde banada derlerdi, 13 sene oldu değiştir artık arabayı zaten sende arızda olmuyor..., daha balata disk değişmemişim 200 binde araba neden değişeyim arabayı, hem sağlam hemde ihtiyaç yok değişime derdim fitil olurlardı, ayıp olmasın diye sağına soluna baktırır ufak tefek şeyler alır çıkardım... hey gidi günler, hanım bastırmasa halada binerdim fiestama :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

2 seçenek var; ya hayatını yaşamayı bilmiyor, diğer tarafa götüreceğini sanıyor, yadaa adam mütevazi, arabayı vs. takmıyor, hayatını güzel ve kendini mutlu edecek tarzda yaşıyor, konuşmak lazım....

Amcam , buda evi :D

ACtC-3clYT_VRJ-tOI1BDay3dAGdEyEa8gXJAN8c

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Amcam , buda evi :D

Ohhh doğayla iç içe, bence keyfine bakıyordur, araba falan önemsizdir onun için :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ohhh doğayla iç içe, bence keyfine bakıyordur, araba falan önemsizdir onun için :)

Ben diyomki gel sana duster alalım, Bana okadar para nerden bulayım diyor :D Adam o paraya kaç tane inek alırım diyor :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
İlkay BAŞARAN yazdı:

Bizim kültürde var o galiba. Burada adamın evinde çatı yok kapıda vito vip duruyor. 

Mercedes varken çatıyı ne yapsın :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Darbaz yazdı:

Adamın 5 tane evi 600 dönüm toprağı var 12 yıldır 1995 model traktör kullanıyor. Binek olarak ise 2009 da aldığımız dobloya biniyor. 

Kimin zengin kimin fakir belli olmadığı memleketteyiz. 

Bazı insanlar toprağı sever, hep ona yatırım yapar. Elindekiler de ihtiyacını yeterince görüyor olsa gerek parasını harcamıyor :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Yurdaer Elay yazdı:

Bazı insanlar toprağı sever, hep ona yatırım yapar. Elindekiler de ihtiyacını yeterince görüyor olsa gerek parasını harcamıyor :) 

bencede, parayı zevk aldığın şeylere harcıyacaksın, acımadan ama hesap kitabınıda bozmadan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Duster bu kasayla eskisi gibi satamaz demedi demeyin. He fiyatı aşağı çekerler bilemem ama şuanki durumda satamaz. Kasa değiştirmenin zamanı geldi geçiyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Romanya’da üretilenler ncap’tan dört yıldız almıştı ama fabrika brazilya’ya kayınca latin ncap’ta sıfır yıldız almış. Önden kazada yakıt sızması ve yandan darbede takla atması sebep olmuş. 

anlamadım, fabrika değişince araba da değişiyor mu? 

https://www.log.com.tr/renault-duster-cephesine-sok-ncap-guvenlik-testinden-0-yildiz/?fbclid=IwAR2ioXLtSYWrbssWJ3vGqumZ1MRAboXv9VsoUr8GY5a0I0dNa8BxOKGblTI

https://www.indiacarnews.com/news/2022-renault-duster-flips-in-latin-ncap-crash-test-scores-0-stars-48525/?fbclid=IwAR1FwZnucblIsK-vND687Fwa3A4tOj6abfjSImUywHfeOz1tMA6lARYPzDk

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mert Gülkokan yazdı:

yandan takla süspansiyon sertliği lastik modeli ve basıncıyla ilgili olabilir, değiştirdilerse yada araç yüksekliği yada çarpa şeyin yüksekliğide etki edebilir sanki...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Öyle veya böyle. Ben bunu alıp uzun yola gitmem. Ekstradan alınıp hafif arazi yapılacak araç

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bu arada geçen lansman falan diyince acaba dedim değişsemi arabayı, sonra baktımki arabada teybin ekranı ve farlar dışında herşey aynı, 1.33 tce güzel tabii ama 6 ileri kuru tip edc yok arkadaş, bunda 4x4 de yok, vazcaydım....

Kasa değişecek zaten, sandero gibi olacak, lansman fiyatıyla satarlarsa ne ala... bu zamana kadar edc yi koymamaları hata oldu, neymiş kadjarın satışını kesiyormuş, alakası yok, dusterı alan adam birazda araziye girer, kadjar bu açıdan yanında hikaye kalır, ne satış kesmesi...

uzun yola gidilir canım, ben hep gidiyorumya, alışınca virajda yapıyor biraz, ama duster bu sonuçta, abartmadığın sürece yeterli, çokta kötü değil hani...

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

videonun en sonunda geyik testini sürücüsüz yapmışlar. O güzel olmuş 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

mesaj var sanki :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yandan gelen darbenin açısına , konumuna göre devrilebilir, bunun yüzünden kalması mantıksız geldi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Evren Erakçora yazdı:

Yandan gelen darbenin açısına , konumuna göre devrilebilir, bunun yüzünden kalması mantıksız geldi.

takladanmı kalmış, o zaman baya elenen olacak desene :)

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

mesaj var sanki :)

Haha adamlar binmeye korkmuş teçhizat tasarlamışlar 😁

Evren Erakçora yazdı:

Diğer arabalara da aynı şey uygulanıyor ama. 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

takladanmı kalmış, o zaman baya elenen olacak desene :)

Şu suvlarla ilgili çok gelişme oldu. C-d segment arabaların geçemediği hızlarda geçiyorlar şimdi testleri. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Haha adamlar binmeye korkmuş teçhizat tasarlamışlar 😁

Diğer arabalara da aynı şey uygulanıyor ama. 

kasa değişimi şart aga, yeni sandero gibi komple değişecek yakında.....

Dacia%20Bigster%20exclusive%20images-2.j

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Daha standart daha eşit olur. Bence de iyi. İnsan insiyatifinde olmamalı zaten. 1 saniye geç tepki verse en ala arabayı rezil eder sürücü.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

alayına 0 o zaman :)

Abi lastiğin kalitesi bile belirleyici olur o kısımda.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Az önce araziden geldim, daha doğrusu döndüm, dustera bir sövdümki anlatamam, ulen tamam 4x2 sin anladık, ESP ABS vs bunları neden kapatmama izin vermezsin, koca yolda pati yapıyor yapıyor diye kaldık çıkamadık iyimi, ben gaza basıyorum o esp yakıp fren yapıyor gaz kesiyor hooop duruyoruz, abs vs sigortasını çıkardım bu seferde motor çalışmadı, şu zalak aletin esp si nasıl kapatılır bilen yazsın arkadaş, yer kuruysa tamam kaygansa çakılıp kalıyor meret, suv demişler esp kapanmıyor tuştan kaçmışlar, gıcık etti beni ...

buldum sanırım, motor bölümünde 50 amp lık sigorta esp yi kapıyormuş, deneyeyim hele, içerdeki sigortayı çıkarırsan motor çalışmıyor, hale bak...

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...