İçeriğe Yönlendir

1992-1993 Model Toyota Almaya Değer mi?

Turgut Hüseyn

Recommended Posts

Turgut Hüseyn

1992-1993 model toyota almaya değer mi? 
Şu an 1993 model toyota hilux buldum ve almayı düşünüyorum. Bayağı iyi durumda.
Sonradan hangi sıkıntıları çıkarabilir?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

hilux mu? bakımlı ise hiç sorun çıkmaz. aleti uçaktan atıyorlar yine de çalışıyor. öyle enteresan bir araçtır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Çok hor kullanılmış bir araç değilse sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. Yine de iyi bir ustaya baktırmanızda fayda var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

30 senelik makine. Sorun çıkarmaz demek olmaz ama çok komplike yapısı olmadığı için çözülür. Yakınlarda tecrübeli ustası varsa alınabilir. 

Yorum bağlantısı
Turgut Hüseyn
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

30 senelik makine. Sorun çıkarmaz demek olmaz ama çok komplike yapısı olmadığı için çözülür. Yakınlarda tecrübeli ustası varsa alınabilir. 

yani fazla karışık sorun çıkarmaz, çıkarsa da fiyat konusunda üzmez mi diyorsunuz? doğru mu anladım?

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

8 yıldır ln85 kodlu 93 model hilux kullanıyorum. sanayi yüzü bilmez. sıcak soğuk farketmez çalışır. düşünmeden alın. benim aracım 504 bin km de şu anda. orjinal motor.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Turgut Hüseyn yazdı:

yani fazla karışık sorun çıkarmaz, çıkarsa da fiyat konusunda üzmez mi diyorsunuz? doğru mu anladım?

👍 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Turgut Hüseyn
Mustafa Çayır yazdı:

8 yıldır ln85 kodlu 93 model hilux kullanıyorum. sanayi yüzü bilmez. sıcak soğuk farketmez çalışır. düşünmeden alın. benim aracım 504 bin km de şu anda. orjinal motor.

Motivasyonunuz için teşekkürler. Şanzıman sorunu oldu mu hiç? veya motorda büyük sorun oldu mu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
(düzenlendi)
Turgut Hüseyn yazdı:

Motivasyonunuz için teşekkürler. Şanzıman sorunu oldu mu hiç? veya motorda büyük sorun oldu mu?

sanayiye bakım hariç gitmedi dedim ya :) bi kere şarj kesti. kablolar çok eskimiş. ondan. parçalar sağlam :) 

https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/305507-yarım-milyon-km-de-toyotamız/?tab=comments#comment-3568507

konusu burda

tarihinde Mustafa Çayır tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...