İçeriğe Yönlendir

Polo Kapı Trim Sesleri

Mehmet Alev

Recommended Posts

Mehmet Alev

Arkadaşlar 2018 model polo aldım 1 hafta kadar önce 12binde.

Sonra gidip cam filmi taktırdım. Fakat cam filmi takan yer kapı iç yüzünün sadece üst klipslerini çıkardı ve o aradaki cama sürten kadifemsi çıtayı çıkardı cam filmini çekti sonra geri taktı. Fakat titreşimli parke taşlı yollarda ön kapılardan trim sesi gelmeye başladı. Bu sesin yapılan işlemle alakası var mıdır ? Öncesinde de var mıydı emin olamıyorum. Var mı durumu yaşayan arkadaş ? Cuma günü servise bakıma götüreceğim aracı çözülebilir mi ne dersiniz ?

Yorum bağlantısı
Mevlüt Altuntaş

Bence filmini takdırdığınız yere gidin. ona söyleyin klipslerin oralarda küçük vidalar olabilir yerine oturmamış yada yerinden çıkmış titreşimli yollarda kaportaya çarpıp ses yapıyor olabilir yada kendiniz gibi kimse bakmaz arabanıza kendiniz tekrar çıkarın bakın muhakkak bir şey bir şey sürtüyor yada sallantıdadır ki o ses çıkıyor. benimde başıma gelmişti yolda giderken trim sesi geliyordu camın orada ufak bir vida varmış pulu düşmüş o sallanıp ses yapıyordu.tekrar taktım ses düzeldi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Alev
Mevlüt Altuntaş yazdı:

Bence filmini takdırdığınız yere gidin. ona söyleyin klipslerin oralarda küçük vidalar olabilir yerine oturmamış yada yerinden çıkmış titreşimli yollarda kaportaya çarpıp ses yapıyor olabilir yada kendiniz gibi kimse bakmaz arabanıza kendiniz tekrar çıkarın bakın muhakkak bir şey bir şey sürtüyor yada sallantıdadır ki o ses çıkıyor. benimde başıma gelmişti yolda giderken trim sesi geliyordu camın orada ufak bir vida varmış pulu düşmüş o sallanıp ses yapıyordu.tekrar taktım ses düzeldi.

Hocam gittim konuştum yok bir sıkıntı dedi. Zaten sadece üst kısmını söküyorum dedi. Trim sesi bundan değildir dedi. Dediklerini bir de servise bakımda aktarayım ben varsa öyle bişe yaparlar sanıyorum.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Enes Talha Tüfekçi
Mehmet Alev yazdı:

Hocam gittim konuştum yok bir sıkıntı dedi. Zaten sadece üst kısmını söküyorum dedi. Trim sesi bundan değildir dedi. Dediklerini bir de servise bakımda aktarayım ben varsa öyle bişe yaparlar sanıyorum.

bunu deneyin. ben çok memnun kaldım. zararsız bir ürün. türk malı.

https://www.hepsiburada.com/ulchem-silikon-sprey-trim-ses-giderici-500-ml-kokusuz-pm-HB00000TIAIN?gclsrc=aw.ds&&wt_gl=cpc.68xx.dsa.all.genel-all-pages&isFashion=true&gclid=Cj0KCQjwqKuKBhCxARIsACf4XuEsjUlCJWAPRR6Mc3ZCjgRvSYzVaXDNE0InmdqGOVOFfhEPg5NrmI4aAvCcEALw_wcB

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...