İçeriğe Yönlendir

Yazlık Lastik Tavsiyesi

Kurtuluş Karatay

Recommended Posts

Kurtuluş Karatay

(petlas isim mi değiştirdi yoksa yeni bir marka mı çıkardı....arçelik-beko vb.), kullanan var mı...?

STARMAXX, lastik sektöründe yepyeni bir dönem başlatıyor.Karayollarımızda,tarımda ve askeri alandaki lastik sektörünün yeni ismi STARMAXX imzası okunuyor.

Toplam Kalite Yönetimi Modelini tüm birimlerinde uygulamaya koyan STARMAXX, çalışanlarının desteği ile sürekli iyileştirme felsefesini tüm fabrikada yaygınlaştırmaktadır.

2.000.000 m2 lik alan üzerinde, 200.000 m2 lik kapalı alana sahip olan fabrikada, değişik amaçlı araçlar için lastik üretilmektedir.

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 50' nin üzerinde ülkede satışa sunulan STARMAXX, belirlediği vizyonu gereğince dünya pazarlarında, uluslararası marka olmanın gereği olan araştırma-geliştirme, teknoloji, üretim, yönetim ve pazarlama anlayışı ile yer almakta ve her geçen gün pazar payını artırmayı hedeflemektedir.

fusion için modeli

Yorum bağlantısı
Misafir

ben petlas kullanıyorum ancak isim degiştirdigine dair hiç bisey duymadım

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Barkın Kayaoğlu

İlk defa duyuyorum. Demek ki vasatın altında :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

+1

Düzgün bir lastik alın içinizde rahat etsin, arabanızda..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
P6 alınmalı değilmi emmi? :)

İyilikte yaramıyor..

Git conti al.. En Sportundan, onuda 12 taksit yaptır gör gününü :rofl:

Yorum bağlantısı
Metin Serin

Estağfurullah ne haddime :rofl: Bi buliim parayı patlatcam p6 yı! Yoksa almazsın p6 sız biliom :)

Yorum bağlantısı
Metin Serin

Ya ayrılamazsam ondan sonra bi daa Kara Murat tan???Eminmisin aliim mi contiyi :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gaz kelebeğini değiş, contiyide al.. Kara Murat benimdir..

Almayacağım Hakan'ın arabayı :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Erkan Özel

ben kış boyunca petlas kullandım çok memnun kaldım ve yeni 4adet yazlık starmax satınaldım aynı desenin petlasıda var starmaxı da aralarındaki fark yanaklarındaki yazı ve lastik başına 10tl fiyat farkı bu lastiğin yol tutuşu mükemmel ve çok yumuşak diyebilirimki michelinden daha iyi fiyatı çok güzel 195/65/15 91H FİYATI 90,00x4=360tl + 6taksit

Yorum bağlantısı
Erkan Özel

bu kış petlasın kar tipini kullandım çok mumnun kaldım ve 4adet starmax (petlasın) starmax ST530 195/65/15 H91 modelini alım yaklaşık 600-700 km yaptım yol tutuşu mükemmel gayet yumuşak bir lastik herkese tavsiye ederim fiyatıda kışlıkları aldığım fiyat 4x90tl=360tl + 6taksit

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Engin Bilen
(düzenlendi)

Aracım 2004 model Mondeo, lastikleri değiştirme zamanı geldi gibi. 205/50/17 şeklinde ebatlar. Şu an aracın üzerinde Pirelli P6000 var pek memnun değildim ıslak zemin performansı kötü ve çok sert bir lastik. Benim performansı yüksek, çok sert olmayan daha çok şehir içi kullanıma uygun, özellikle Ankara'nın bol delikli yollarına uygun bir lastik almak istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Ekleme: Bu arada ebatlar öyle bir ebat ki her lastik modelinde yok, iyi bir lastik olupta bu ebat yoksa bu ebata uygun ne takabilirim, anlayanlar bunuda yazarsa sevinirim. Arabanın benzin kapağına baktım orada farklı ebatları farklı jant ölçülerine göre vermişler.

tarihinde Mehmet Özyürek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Hankook ve kumho yeterli yol tutuş verir ve ama konforları genelde zayıftır. Lassa , michelin ,goodyear lar daha yumuşak ve konforlu olurlar, ama pahalılar.

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Hakan Abi o ebatta PC-2 var mı? 17'' de SC serisi başlıyor diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Hakan Abi sen Conti'lerden memnunsun heralde? Ben anlayamadım iyi mi kötü mü.

Yorum bağlantısı
Barkın Kayaoğlu

Frenlemede ve kalkışta çok memnunum, kedi tırnağı gibi. Yanal tutunmada ise vasat gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ömer Gürgen
(düzenlendi)

f1 2.0ghia ya 195 60 15 88 h yerine 88 v takarsak problem yaşarmıyım arkadaşlar. 88h ile 88 v arasında ne gibi farklar var.

ayrıca lastik olarak ne önerirsiniz. genelde hızlı kullanırım. yaşadığım şehir 4 mevsim lastiğe uygun.

gayet sessiz ve kuru ıslak zeminde iyi yol tutan kaliteli lastik düşünüyorum.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

88 yük endeksidir, rakamları hatırlamam ama binek araçlar için yeterlidir, H-V de hız endeksidir. Fiyat farkına bakılarak V takılır, iyi de olur ama fark makul ise.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...