İçeriğe Yönlendir

Ne Denir Ki Buna?! (Kasıtlı Araç Çizme Vakası)

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

Komşusunun otomobilini defalarca çizdi
Gaziantep’te yaşayan Emel Kont’un 400 bin liraya satın aldığı sıfır otomobilini bilinçli olarak 2 defa çizen komşusu Aysun B. güvenlik kamerasına yakalandı. “Ev alma, komşu al” sözünün boşuna söylenmediğini belirten Kont, böyle bir insanın komşusu olmasından büyük rahatsızlık duyduğunu söyledi.

Kaynak: Ntv

Burada da görüntüleri var. 

En iyisi müstakil evin olacak görmeyeceksin böyle insanları. Boşuna dememişler hakkaten ev alma komşu al diye.

• Şaşkın 5
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Kıskançlık başka birşey değil. Allah bizim çevremizden uzak tutsun böyle insanları...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Ben burada gördüğüm şey, gelir adaletsizliğinin dışa vurumu. Kapitalist düzenin eşitsizliğinden kaynaklanan bir hınç çıkarma. 

Videoyu sonuna kadar izledimde, komşu sanırım şizofrenmiş. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Ali Darbaz yazdı:

Ben burada gördüğüm şey, gelir adaletsizliğinin dışa vurumu. Kapitalist düzenin eşitsizliğinden kaynaklanan bir hınç çıkarma. 

Bütün herşeyi eşit yapsan adam gelir onun karısı benim karımdan daha güzel der. Toplumsal eşitlikten değil toplumsal ahlaktan kaynaklı durumlar bunlar. Arabama tekme atan da gördüm benden daha çok parası olan birisiydi (nadir bir durum) sorduğumda çok sık yıkıyormuşum biraz gıcık olmuşmuş. Yaptığının yanlış olduğunu anlattık o da ikna oldu. Bu hanım efendiyi de ikna etmek gerekir. 

• Beğen 11
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gulkokan yazdı:

Çizen kadının zeka seviyesi düşük ki yaşadığı yerde kamera olduğunun bile farkında değil

Lakin başka yönü de var, kameradki görüntüsü yayınladı idye dava açsa, o arabadan daha fazlasını alabilir uyuşmada

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ali Darbaz yazdı:

öyle bile olsa, araba sahibinin suçu ne. mala zarardır sonuçta.

Hüseyin Sönmez yazdı:

Yaptığının yanlış olduğunu anlattık o da ikna oldu.

nasıl ikna ettiniz tadlı dil ilemi :D

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Darbaz yazdı:

Adaletsizlik daha rahme düştüğünde başlıyor. Bunun sonu yok ki. Birinin babası ganjda yıkanıyor, diğerinin babası haftasonu için drag lastiği seçiyor. Dünya böyle.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Dogan Arsiray yazdı:

nasıl ikna ettiniz tadlı dil ilemi :D

Odunun çözmeyeceği hiç bir problem yoktur. Dayak bir iletişim şeklidir. Bazı insanlar bu şekilde iletişim kurarlar. Dil bilmek önemli. 

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 8
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Bir mala zarar vererek hınç çıkarma düpe düz aptallık...

Ama bu olayda birde karşı tarafıda dinlemek lazım... 

Durduk yere kimsenin kimseye zarar vermeyecegini düşünenlerdenim hala...

Acaba yanlış mı düşünüyorum... 🤔

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Hüseyin Sönmez yazdı:

Yaptığının yanlış olduğunu anlattık o da ikna oldu. Bu hanım efendiyi de ikna etmek gerekir. 

Konuşarak mı ikna ettik?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Hüseyin Sönmez yazdı:

Odunun çözmeyeceği hiç bir problem yoktur. Dayak bir iletişim şeklidir. Bazı insanlar bu şekilde iletişim kurarlar. Dil bilmek önemli. 

Cevap gelmiş ya la. İlk okuduğumda bayağı düşündüm de :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Sani Gerşon yazdı:

Konuşarak mı ikna ettik?

Aşk ile huşu ile ikna ettik. Zaten hal ve tavırlarından naif bir insan olduğu o kadar belliydi ki....

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Hüseyin Sönmez yazdı:

Aşk ile huşu ile ikna ettik. Zaten hal ve tavırlarından naif bir insan olduğu o kadar belliydi ki....

Parti kurmanızı bekliyoruz müritler olarak sıradayız :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çizen kadının vicdanı tertemizdir bence. Hiç kullanılmadığı için.

İnşallah kafa üstü yere düşer.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ali Darbaz yazdı:

Aynı binada oturanlar arasında bu kadar hınç dolu olacak kadar gelir adaletsizliği de yoktur bence. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sadece kıskançlık olamaz ya.. Bakalım ne çıkacak altından.. 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Hüseyin Sönmez yazdı:

Yabancı dil önemli işte. :seytan:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Hüseyin Sönmez yazdı:

Tam bizim milletin istediği tarz, kur partiyi gelelim, ikna biriminde huşu içinde çalışalım beraber :D

karate-kid.jpg

pardon yanlış görsel koymuşum, huşu lu alttaki :)

513817199_tn50_0.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Kitabı bile var.
0d3105c22d1f8b5d5cf617b9b07904e4.jpg
Hüseyin Sönmez yazdı:

Bütün herşeyi eşit yapsan adam gelir onun karısı benim karımdan daha güzel der. Toplumsal eşitlikten değil toplumsal ahlaktan kaynaklı durumlar bunlar. Arabama tekme atan da gördüm benden daha çok parası olan birisiydi (nadir bir durum) sorduğumda çok sık yıkıyormuşum biraz gıcık olmuşmuş. Yaptığının yanlış olduğunu anlattık o da ikna oldu. Bu hanım efendiyi de ikna etmek gerekir. 

Islatmadan, susuz ikna etseydin bari. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Katılıyorum sadece kıskançlık olamaz. Bir geçmişi vardır...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...