İçeriğe Yönlendir

Ne Denir Ki Buna?! (Kasıtlı Araç Çizme Vakası)

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
Cihat Küçükay yazdı:

Katılıyorum sadece kıskançlık olamaz. Bir geçmişi vardır...

Tabi, gelmiş geçmiş ne varsa bakmak lazım. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Şimdi bu kadını saçından tuttuğun gibi suratını o arabaya .... neyse çocukluğuna inelim yine biz

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Şimdi bu kadını saçından tuttuğun gibi suratını o arabaya .... neyse çocukluğuna inelim yine biz

Ne güzel dövüyoduk ya, neden konu amacından saptı yine? 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Cem Işık yazdı:

Tebaası olalım; dinimiz, amin.

Tebassı böyleymiş diyolaaa 

67619f3a9747d2dceaf179f41c118b0d.jpg

• Beğen 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Bunun gibilerini tanıyorum. Arabası yoktur varsa da malının değerini bilmez, araba almak bakmak binmek ne maliyettedir ne demektir hiçbir fikri yoktur. Uzaktan kıskanır mal edinmek için hiçbir çabası yoktur. Başkasının elde ettiklerinin kendisinden kısıldığını düşünen böyle düşündükçe içindeki hasediyle rezil olan böyle tam çocukluğuna inilesi saçmalıklar yapan dengesizlerdir. Her şeyin tesadüf olmadığını emek ve çalışmanın sonucu olduğunu anlatamazsınız. Allah korusun başımıza gelmiştir çok can sıkan bir durumdur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

15 sene kadar önce FB plakalı bir aracım vardı parlak mavi. Fenerbahçe'nin şampiyonluk maçı vardı, şampiyon olmuştu o gün. Arabayla bir yere gitmem gerekti. Arabanın yanına gittim ki, kapıları komple sarıya boyamışlar. Su bazlı boyaymış allahtan da, suyla silince geçti. Aklım çıkmıştı gördüğümde. İnsanımız sevinince, üzülünce, kızınca vs ne yapacağını bilemiyor.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Bunları zevk için döversin. Benim arabamı da ısrarla çizen biri var, yakalarsam fena şeyler yapacağım. 

Yorum bağlantısı
Hamit inan

Herkes kıskançlık konusuna takılmış :)

Aksam haberlerine çıkmıştı. Alt üst komşu çocuk sesi yüzünden kadınlar kavga ediyor. Hırsını alamayan abla diğer bayanın arabayı çiziyor.

Deniz Kom yazdı:

Bunları zevk için döversin. Benim arabamı da ısrarla çizen biri var, yakalarsam fena şeyler yapacağım. 

Ben pasta cilayi bıraktım onlarda çizmeyi bıraktı. Pis tozlu olunca kimse yaklasmiyor 😁

Furkan Avcı yazdı:

Tebassı böyleymiş diyolaaa 

67619f3a9747d2dceaf179f41c118b0d.jpg

Furkan bunlarin hepsi kardeş herhalde. Tişörtler hep çizgili. Sanırsam anneleri pazardan top yekün almış :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Eyüp Çetin yazdı:

Aynı binada oturanlar arasında bu kadar hınç dolu olacak kadar gelir adaletsizliği de yoktur bence. 

Gelir adaletsizliği bu yapılana kılıf olamaz ama aynı apartmanda oturup çok farklı gelir düzeyi olabilir.

Bir komşum tek maaş, 87 Doğan i var (ev sahibi)

Biz iki öğretmen, 2009 Focus (ev sahibi)

Başka bir komşum E serisi eşinde C serisi (kiracı)

Gelirler çok farklı olabiliyor yani.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Yıllar önce eski arabamı parkettim sabah kalktım kapılar dahil arka çamurluktan ön çamurluğa kadar astara kadar resmen kazımış.Yana yana yapanı aradım bulsam kötü olacak.Komşu arabayı parkediyor bakıyor silecek kırık sakin şekilde çevreden kamera görüntülerini buluyor ve kimse ile paylaşmadan şikayetçi oluyor adam ceza aldı.

Adamı bulsam o cezayı belkide ben alacaktım iyiki bulmamışım diyorum şimdi.

Kamera kayıtlarını paylaşmamakta fayda var konu ile ilgili mevzuat varmış iyi incelemek ve dikkatli olmak lazım.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Hüseyin Sönmez yazdı:

Odunun çözmeyeceği hiç bir problem yoktur. Dayak bir iletişim şeklidir. Bazı insanlar bu şekilde iletişim kurarlar. Dil bilmek önemli. 

hocam imzamı atarım altına. bir dil bir insan. dayak gerçekten de alt benliğe hitab eden bir primitif iletişim şekli. şaka olsun diye yazmadım. hayatta, durumu iyi tartmalı ve gereksiz empati-kibarlıktan kaçınılmalı diye düşünüyorum. zaten medeni olsa laftan anlar, zaten bunlar konuşulmazdı.

Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

sonra dövelim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Gelir adaletsizliği bu yapılana kılıf olamaz ama aynı apartmanda oturup çok farklı gelir düzeyi olabilir.

Bir komşum tek maaş, 87 Doğan i var (ev sahibi)

Biz iki öğretmen, 2009 Focus (ev sahibi)

Başka bir komşum E serisi eşinde C serisi (kiracı)

Gelirler çok farklı olabiliyor yani.

Haklısın hocam gelir adaletsizliği kılıf olmaz bu yapılana ama emin olun geliri bahane edip yapacak bir sürü kişi vardır. Aynı apartmanda oturanların gelirlerinde minimum belirli bir seviye vardır. En azından başkasının malına zarar verecek kadar sorun haline getirecek seviyede değildir diye düşünüyorum. Belki yaşanılan yerle de alakalıdır. Büyükşehirlerde genellikle gelir seviyesinin oluşturduğu semtler var. Mesela Gaziantep'te bu şekilde. Benim bulunduğum yerde 3+1 ev fiyatları 600-900 bin lira arası değişiyor fakat farklı bir semtte 1,5 milyon ile 5 milyon arası değişiyor. Mesela son bahsettiğim yerde sittin sene oturamam ben. 😊 Aynı şekilde 200-500 bin aralığında evler de var. 5 milyonluk mahalleden ev alacak adam da burada oturmaz mesela. 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Sanki aralarında başka bir mevzu var gibi. Araba kıskançlığı değilmiş gibi ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Muhammet Ali Deli

Görüntülerle beraber mahkemeye verilip tazminat alınabilir. Klasik kıskançlık olayı her gün birçok insan arasında yaşanan bir durum. Çok garipsemedim ülkedeki bunca absürtlük içinde..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...