İçeriğe Yönlendir

Sinop Servis Yardım

Mehmet Erdemir

Recommended Posts

Mehmet Erdemir

İyi akşamlar arkadaşlar. Sinop yakınlarında motor arızasından yolda kaldım. Sinop’ta aracımı çektirebileceğim servis önerir misiniz.

Yorum bağlantısı
Mehmet Erdemir

Araç ford focus 3.    1.6benzin LPG.

telefonum 05537676154

Mehmet Ozyurek yazdı:

Sinop'tan aktif üye yok maalesef.. Sorununuz ne ?

Araba sorunsuz giderken çekişten düştü. Durdum araç tekleyerek çalışıyor. İlginiz için sağolun.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Durumunuz nedir? Arac yol ortasında kalmadı insallah? İyice kenara bir yere alın Tüm Reflektör ve uyaricıları koyun. Aile vs var ise Trafikten uzak bir sekilde aractan uzaklasın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Henüz yakında kimse yok. İki kişiye ulaştık tatil modundalar. Yakında başka kim var bakıyoruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Sinop’a ne kadar mesafede acaba? Allah kolaylık versin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mehmet Erdemir yazdı:

İyi akşamlar arkadaşlar. Sinop yakınlarında motor arızasından yolda kaldım. Sinop’ta aracımı çektirebileceğim servis önerir misiniz.

aracı çektirin varacağınız yere gidin yarın gündüz bakarsınız

misal bunu bi arayın fiyat alın:

BAYRA OTO KURTARMA VE YOL YARDIM ÇEKİÇİ VİNÇ FORKLİFT

Address: KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ 2/A BLOK NO:1, 57000 MERKEZ/Sinop
Hours: 
Open 24 hours
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

05448995757

Arayın hemen.

Demiray kişinin adı

Araç bi tamir servisi önünde an itibariyle. Çekici götürmüş

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Mehmet Erdemir

Öncelikle bu geç saate rağmen ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim. Araç Sinop sanayide küçük Murat adlı bir servise çekildi. Servet abinin tavsiye ettiği ustanın da çekilen servisin de tahmini bobin arızası oldu. Yarın sabahtan sanayiye geçip baktırcam.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Geçmiş olsun. Güzelce dinlenin. Gündüzün şerri gecenin hayrından iyidir

• Beğen 9
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Erdemir

Arkadaşlar arabayı yaptırdım. Başka arkadaşlara belki yardımı olur diye tecrübemi kısaca paylaşacağım. vaktim olunca ilgili yere de yazarım.  İlk şüpheli bobin arızasıydı ama sağlam çıktı. Araba 3 silindir çalışıyordu zaten çalışmayan piston için elektrik aksamında bir şey çıkmayınca subap arızası denildi. Çeşitli ustalara sordum arabada hararet de olmayınca genel kanı bu oldu. Zaten arabaya lpg taktırırken bildiğim bir konuydu yeni nesil subapların lpg ye uyumlu olmadığı 100-150 bin km sonra eriyeceği ve çelik subap takmak gerektiği. Sinopta araya pazar da girince usta 3 4 günde çıkar araba dedi ben yabancı yerde kalmak istemedim arabanın o haliyle yola çıkmak istedim. 4 ustaya danıştım 3 ü muhtemel bir şey olmaz dedi, biri küçük bir ihtimal piston kırabilir dedi. Ben risk aldım arabayla o halde 500km gittim bir sorun çıkmadı. Çok dikkatli gittim zaten araba çok zor gidiyor çekişi aşırı düşüyor. Rampalarda 1. vitese kadar düştüm yol süresi rampalı yollarda 3 4 katına çıktı ama nispeten düz yollarda 100 le gidebildi. Motor açılmışken trigeri, manifold lastiklerini, fişeği de değiştirdik. 800tlsi işçilik 500tl kadar kapak taşlama toplam 2800tl ye geldi. Triger ve kapak conta orjinal, subaplar supar marka.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...