İçeriğe Yönlendir

Ankara Niğde Otoyol Ücretlerinde İndirim

Ahmet Ekici

Recommended Posts

Ahmet Ekici

Ankara-Niğde Otoyolu'nda otomobiller yüzde 20, minibüs, yolcu otobüsü, kamyon ve tırlarıyla yüzde 40 indirimli seyahat edebilecek.

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hem uzuyor hemde çok pahalı. İçinde dinlenme tesisi ve akaryakıt istasyonu bile yok. Koca bir tanker koymuşlar ordan akaryakıt satıyorlar. Tam bitmeden açılan bir yol. 147 TL bir otomobil için çok para

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Valla haberi gördüm. Oraya niye otobam yapılmış bilemedim. Adanaya, mersine vs işe yarıyor mu. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Arda Bülent Güzel yazdı:

. Koca bir tanker koymuşlar ordan akaryakıt satıyorlar.

:S ?? nasıl yani

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Valla haberi gördüm. Oraya niye otobam yapılmış bilemedim. Adanaya, mersine vs işe yarıyor mu. 

Niye mi? Avrupa’ya göre otoyol anlamında o kadar gerideyiz ki, neden diğer yollar yapılmıyor diye sorgulanmalı

CB4-D26-BE-7004-4433-A641-9-EF83-BF6187-

8-D07337-A-BCA5-438-F-A2-F2-3-EAE7-D3-C4

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gölbaşından sonra girip aksaraydan çıktım. 85 lira ödedim.
Daha da mecbur kalmadıkça girmem.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

o kadar gerideyiz ki,

O kadar ileri gitmesek 😅 en azından sadece radar vs olursa onları ödeyip geçiyoruz

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selçuk Bakış yazdı:

O kadar ileri gitmesek 😅 en azından sadece radar vs olursa onları ödeyip geçiyoruz

Otoyol demek güvenlik demek, konfor demek, hız demek. Her yere yapılsın. Doğuya, karadeniz’e. Hatta samsun mersin arası bir yola çok ihtiyaç var. İç anadolu’dab Doğu ile batıyı birleştirecek yollara ihtiyaç var. Özel mözel yapılsın. 15-20 sene sonra devlete kalacak nasılsa. Yanında demiryolu da yapılsın. Hatta samsun’dan mersine su kanalı yapılsın. 

Azak denizi hazar denizi’ne bağlalıyor. Kiev içine kadar su yolu var. 

B2-D72868-7932-4-F36-8821-33772-F54-A0-B

Azak denizi volgograd, samara, kazan, moskova, petersburg‘A kadar içeriden bağlanıyor. 

7648-F0-F3-D39-F-4645-B05-C-ADF3-C1-AEB2

avrupa’da inanılmaz su yolları var. Tuna nehri’nden macaristan, avusturya’ya kadar su yolu. İsviçre’de bile su yolları var. 
F4-CA5933-0-FA5-4-DB5-855-C-B5-E09-F3139

bizde ise sıfır. Gelişmemiş ülkeler gibi sade kara parçası. Kanallar açmamış lazım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Servet Aydın yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
:s ?? nasıl yani

Açık tesis yok. Yakıt az girdin bittin

o tip plansızlığa alışığız da, tankerden satış?

Mehmet Ozyurek yazdı:

girmemek serbest, nasılsa ödersin :)

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel
girmemek serbest, nasılsa ödersin [emoji4]

Bu ülkede nelere alıştık tankerden yakıt Almayada alışırız ağam.
Birde bu indirimi müjde diyerek duyuran medyaya da tebriklerimi sunuyorum. Müjde ye bak. Benim hunim nerdeeee
  • Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

150 mi ne ödeniyor ankara dan tarsusa ben seviyorum petrollerden açılanlar var

diğer yolda sürekli radara düşüyordum bayramlarda özellikle şerefli koçisar ve aksaray işkenceydi şimdi basıp gidiyoruz 140 150

Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ayni ben mersine giderken bi deneyim dedim bosa 35tl verdim. Bide mersin otoyoluna vermiştim 19.5 nasil zoruma gitmisti. Adama diyorum bu yolun ne anlami var mersine götürmüyor aksaraydan geri ciktim zaten duz gelsem yine aksaraya gelecektim abi yol bitmedi niye açıyorsunuz ozaman sistem boyle abi demisti. Gecen hafta gelirken yine yalnislikla girdim mazot bitecek diye cok korktum. Klimayi kapattim 100den asagi ufak ufak gittim

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Gulkokan yazdı:

Bayramda edirneye gidiyorum kuzey marmarayı kullansm mı ?

2. köprü girişine kadar kullanabilirsin. Adapazarı’ndan giriyorsun. Yss köprüsü’nü kullanırsan yol çok uzuyor.

ama İstanbul şu an boş. Bence kullanmana gerek kalmadan trafiğe girmeden normal tem’den gitmek daha ucuz. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Mert Gulkokan yazdı:

o gün yandex e bak, ilk orayı tavisye ediyor, diğer rotalarda süreleri kontrol edersin, en sıkışık ve sıkışacak yer mahmutbey gişeler. onun haricinde günlük kaza durumuna göre iş değişebilir.

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

o gün yandex e bak, ilk orayı tavisye ediyor, diğer rotalarda süreleri kontrol edersin, en sıkışık ve sıkışacak yer mahmutbey gişeler. onun haricinde günlük kaza durumuna göre iş değişebilir.

Yandex zaten sürekli onları veriyor 

2 otoyol + devlet yolu varsa rotada

ucuz devlet otoyolunu hiç göstermiyor en uzun devlet yolu veya en pahalı otoyol aralarında kesin mevzu var

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gulkokan yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:
2. köprü girişine kadar kullanabilirsin. Adapazarı’ndan giriyorsun. Yss köprüsü’nü kullanırsan yol çok uzuyor.

ama İstanbul şu an boş. Bence kullanmana gerek kalmadan trafiğe girmeden normal tem’den gitmek daha ucuz. 

Hgs de 131 tl birikmiş biraz harcamam lazım

bi 131 daha koy o  zaman , kuzeyden giriş yapılacak ise

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Otoyol demek

Geçen girdik, uyuya kaldım sağda, çok sıkıcı geldi,

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

samsun mersin

Bu yapılıyor, Sivas Zara kısımlarında çok büyük tüneller açılıyordu en son.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

İç anadolu’dab Doğu ile batıyı birleştirecek yollara

Sivas'a kadar yollar gayet iyi ama sonrasına görmediğim için bilemiyorum

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yanında demiryolu da yapılsın

Bunda hem fikirim ama zor biraz, Ankara Sivas YHT 2015de açılacaktı, halen bekliyoruz.

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hatta samsun’dan mersine su kanalı yapılsın. 

Bunda da hemfikirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Ben ankaraya gittim gecen patronum mercedes ile silivriden girdim sakaryadan ciktim köprü dahil 160 tl odedim bence istanbuldan ogle trafiginde gecmektense daha mantikli 170 sabitledim yol gercekten super
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)
Ahmet Ekici yazdı:

Ankara-Niğde Otoyolu'nda otomobiller yüzde 20, minibüs, yolcu otobüsü, kamyon ve tırlarıyla yüzde 40 indirimli seyahat edebilecek.

Geçsek de geçmesek de o para zaten bizden çıkacak. İndirim olsa ne olur. Yoldan geçecek araç garantisi var.  Haber tam komedi. 

Servet Aydın yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
:s ?? nasıl yani

Açık tesis yok. Yakıt az girdin bittin

Mobil tesisler var. Yemeği otoyoldan önce yemeniz lazım yoksa sadece tost çay kahve ve bisküvi var. 

Tuvalet olarak karavan görünümlü olanlar var. 

Geçen ay geçtim  . Yakıt olarak opetler açılmak üzereydi. Shell mobil istasyonlar var. 

İş için Adana'ya gidiş gelişte yolu kullanıyorum. Ancak yolun hızlı gitmezseniz hiçbir faydası yok. Üstüne birde 143 lira geçiş ücreti ödeniyor.  

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Alanya Antalya arası hala 2 şerit gidiş 2 şerit geliş ve yılın 8 ayı yol çok kalabalık, öncellikle otoyol yapılması gerekli bir yoldu ama nedense proje iptal edildi Manavgat tan Antalya ya 80 km yolu gitmek çoğunlukla işkence oluyor,bazen öyle kalabalık ve sıkışık oluyor ki zannedersin İstanbul trafiği. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ali Darbaz yazdı:

Yol daha uzun ama trafiksiz gidiyorsun. Tempolu gidilirse yolu 45-50 dk hızlandırıyor. 

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
Mustafa Yanar yazdı:

Alanya Antalya arası hala 2 şerit gidiş 2 şerit geliş ve yılın 8 ayı yol çok kalabalık, öncellikle otoyol yapılması gerekli bir yoldu ama nedense proje iptal edildi Manavgat tan Antalya ya 80 km yolu gitmek çoğunlukla işkence oluyor,bazen öyle kalabalık ve sıkışık oluyor ki zannedersin İstanbul trafiği. 

Bu yolun kesinlikle alternatifi yapılması lazım. Antalya çevre otoyolu gibi bir yol olmasi lazım. Serik de bir ışığı 3 ya da 4 kerede geçtiğimiz oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Navigasyonda paralı yolları gösterirken yapılacak olan ödemeyi de gösterse çok güzel olabilir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...