İçeriğe Yönlendir

Bursa - Kuşadası Otoyol Ücreti Ödemesi

Aslan Kara

Recommended Posts

Aslan Kara

Arkadaşlar selam,

İlk defa otoyol kullanacağım. Bursa' dan Kuşadası'na gideceğim,16'sı sabahı yola çıkmam gerekli, araçta HGS yok. Sitede 5 temmuzdan sonra kredi kartı ve nakit ödemelerin alınmayacağı yazıyor. Konuyla ilgili bilgisi olan bir kişiden yardım rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Eskiden shell benzin istasyonları hgs satışı yapıyordu, alınabilir?

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç

Siz geçişinizi yapın. Kredi kartınız var ise mobil bankacılıktan başvuru yapıp adresinize gönderiyorlar. Yahut geçişten sonra 15 gün içinde karayollarının geçiş ihlali sitesinden cezasız ödenebilir. En kolayı ve hızlısı gideceğiniz yerde kullandığınız bir banka şubesine gidip 5 10 dk içinde kartınızı alırsınız.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Mobil bankacılıktan almıştım ben. İstanbul a gideceğim zaman yola çıkarken müracaat ettim varmadan hgs hazırdı sıkıntısız geçtim 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Etikete bile gerek yok. Mobil şubeden başvuru yapın, etiketi yapıştırmayın. Plakadan düşüyor, uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Yerinizde olsam Bursa çevreyolundan sonra otobana girmem. Pek bir esprisi yok zira normal yol da gerçekten gayet güzel.. O kadar para vermek bana gereksiz geliyor..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
Münir Nurettin Taşova yazdı:

Etikete bile gerek yok. Mobil şubeden başvuru yapın, etiketi yapıştırmayın. Plakadan düşüyor, uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum.

Aynen öyle. Etiket bir hafta sonra geldi hala evde duruyor 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...