İçeriğe Yönlendir

Artvin Tünel İçinde Kaza

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Çağlar Bayur

bu kaza değil de, aşçı yarışmasına katılan bir aday, seçmelere giderken ayrı dönerken ayrı kaza yapmış, bir de sırıtarak anlatıyor... maalesef kültür eksikliğinden bunlar.. trafik te bir kültür dür, yaşam da.... milyon tl lik araba alabilmek bir kültür değildir. beyaz şahini düzgün kullanmak bir kültürdür.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Hepimiz arabamızın arka camına bir kural bir de beddua yazsak acaba şoförleri akıllandırabilir miyiz ? 

Ben başlıyorum;

Şerit çizgisi düz olan yerlerde şeridinden ayrılman yasaktır. Ayrılanın serçe parmağı masaya çakılsın, bıyığı dökülsün amin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kadir Kaya29

Bu gibi sollama durumlarındaki en büyük etken bence eziklik duygusu.

Gençlikte oynanan araba yarışı oyunlarının da payı olduğunu düşünüyorum.

Kamyonlar için de sefer başına para aldıkları için ne kadar çok sefer o kadar para.

Yine de Geçmiş olsun diyip acil şifalar dileyelim.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Çağlar Bayur yazdı:

beyaz şahini düzgün kullanmak bir kültürdür.

O kültürün adı tüplü ve öfkeli değil miydi? 😊

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Gerizekalı. Olan iki kamyona olmuş, tutanak hasar vs. uğraş dur 

Adamlar ekmeğinden olacak ne kadar süre.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Servet Aydın yazdı:

Adamlar ekmeğinden olacak ne kadar süre.

Peki bu durumda karşıdan zararlarını talep edebilirler mi? Sonuçta farklı birinin hatasından dolayı çalışamayacaklar. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Peki bu durumda karşıdan zararlarını talep edebilirler mi? Sonuçta farklı birinin hatasından dolayı çalışamayacaklar. 

Toplu taşıma araçları için evet tanzim var. Ancak bu tip taşımacılık için durum nedir bilmiyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Var tabi ama genelde vergi matrahları doğru olmadığı için ciddi bir şey talep edemiyorlar.
Gelir kaybı talebi için resmi gelirinin olması gerekir.
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Çağrı Alaf yazdı:

Hepimiz arabamızın arka camına bir kural bir de beddua yazsak acaba şoförleri akıllandırabilir miyiz ? 

Ben başlıyorum;

Şerit çizgisi düz olan yerlerde şeridinden ayrılman yasaktır. Ayrılanın serçe parmağı masaya çakılsın, bıyığı dökülsün amin.

Etme eşekle muhabbet küstürürsün

Geçme görmediğin yolda kestirirsin 😜

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Dün akşam yanyolun birinde çift yönlü yolda karşıdan gelenle kafa kafaya çarpışacaktık. Çizgiyi dikkate alana madalya vermek lazım. Kamera çekmiştir unutmazsam yüklerim

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Akaryakıt tankeri mi göremedim ama eğer öyleyse kaza daha büyük boyutlara ulaşabilirdi. 

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)

Haymana polatlı arası dönüşte yol bomboştu köylünün yerlinin traktörü, torosu vardı sadece yol dümdüz arada virajlar var ve sabırsız geri zekalının birisiyle leonla dar bir virajda karşı karşıya kaldım işte o zaman dedim başkasının canını yakacaksa girsin kamyonun altına çıksın duvara hiç üzülmem. Yolda mıcır vardı bir şekilde Allah korudu 2008 yüksek bir araç olmasına rağmen iyi iş çıkardı verilmiş sadakamız varmış az öncesinde mola yerindeki kedileri doyurmuştum 😄 demek ki duaları karşı gelmiş dedim

tarihinde Çiğdem Kaya Bilgiç tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Haymana polatlı arası dönüşte yol bomboştu köylünün yerlinin traktörü, torosu vardı sadece yol dümdüz arada virajlar var ve sabırsız geri zekalının birisiyle leonla dar bir virajda karşı karşıya kaldım işte o zaman dedim başkasının canını yakacaksa girsin kamyonun altına çıksın duvara hiç üzülmem. Yolda mıcır vardı bir şekilde Allah korudu 2008 yüksek bir araç olmasına rağmen iyi iş çıkardı verilmiş sadakamız varmış az öncesinde mola yerindeki kedileri doyurmuştum 😄 demek ki duaları karşı gelmiş dedim

2008in yol tutuşu iyiymiş, kullandıkça bende sevdim.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Selçuk Bakış yazdı:

2008in yol tutuşu iyiymiş, kullandıkça bende sevdim.

Senin araçta hud varmıydı selçuk?

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Alpay Sumer yazdı:

Senin araçta hud varmıydı selçuk?

Bende yok, 3008 ve 5008de gördüm, yenilerini bilmiyorum ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...