İçeriğe Yönlendir

Bayram Dönüş Trafiği

Kadir Kaya29

Recommended Posts

Kadir Kaya29

Her güzel tatilin bir sonu var ve bayram dönüş trafiği denen bir kabus var :)

Cuma / Cumartesi / pazar dönüş için hangi gün uygun olur?

Rota yine Muğla- İzmir- İzmir istanbul otoban.

Öneriler ve tecrübe paylaşımına açığım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin

Yazın bu yollar bayram olmasa bile kalabalık oluyor genellikle. En uygunu illa ki cuma günü olur. İnsanlar için sevdikleriyle bir gün daha fazla zaman geçirmek bile önemli.

Yorum bağlantısı
Kadir Kaya29
Kadir Kaya29 yazdı:

Her güzel tatilin bir sonu var ve bayram dönüş trafiği denen bir kabus var :)

Cuma / Cumartesi / pazar dönüş için hangi gün uygun olur?

Rota yine Muğla- İzmir- İzmir istanbul otoban.

Öneriler ve tecrübe paylaşımına açığım.

Bu arada herkese iyi bayramlar diliyorum.

Kazasız belasız uzun uzun bayramlariniz olsun...

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

İşyerinde sıkıntı olmuyorsa 1-2 gün izin alıp sonrası dönmek en iyisi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Durna

Eğer ek olarak 1-2 gün izin alınamıyorsa en az yoğun cuma günü olur kanaatindeyim. Pazar günü en çok yoğun olur bence. Son güne kadar tatil yapayım diyenler çoğunlukta. Cumartesi de pazara göre daha az yoğun olabilir. 

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

İzin alamıyorsanız, izinden feragat edip Cuma gitmeniz önerilir. Cumartesi - Pazar kesin trafik olur. Bodrum'dan dönen kişi sayısı çok fazla olacak.

Ayrıca, Karadeniz'den dönenler ile e80 karayolu Bolu- Düzce- Sakarya ile 43 ilin birleşimi diye tabi edilen Kırıkkale - Ankara arası da çok yoğun olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Ben cuma döneceğim daha önceki tecrübeyle sabittir dönüş son güne bırakılmamalı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Bende cuma diyorum [emoji121]
Öğlen saatlerinde otel lerden çıkışlar olacağı için ya sabah erken saatlerde yada geceden çıkmak mantıklı olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

Cumartesi gecesinden çıkın derim. Pazar sabahı İstanbul’a varırsınız.inşallah. Herkes Pazartesi- salı günü dönmeyi düşünüyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Mersin -Bursa sabah çıktık Aksaray'a vardık buraya kadar yollar boştu gerisine bakacağız

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kadir Kaya29
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

Mersin -Bursa sabah çıktık Aksaray'a vardık buraya kadar yollar boştu gerisine bakacağız

Kazasız belasız yolculuklar diliyorum çiğdem hanım. Eşim yarın sabah çıkalım dedi hanımcılık kazandı:) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Ya cuma, ya pazartesi, hafta sonu çıkacaksanız da kesinlikle istanbul’a yaklaşma saatleriniz gece 04.00-05.00’ten daha geç olmasın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
Kadir Kaya29 yazdı:

Kazasız belasız yolculuklar diliyorum çiğdem hanım. Eşim yarın sabah çıkalım dedi hanımcılık kazandı:) 

Size de hayırlı yolculuklar bir gün bir gündür de denebilir bazen :) yaşasın hanımcılık iyidir 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ne zaman erken çıksam hep trafiğe yakalandım. Cumartesi gece ve Pazar diyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım

1 gün izin fazla alırım bir bahane ile yine de haftasonu çıkmam. O yolu çekmek hele gelirken zaten 15 temmuzda yeteri kadar çektim, hiç istemiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Erzincan dan yarın sabah cikicam Kocaeli'ne . Şu an Gerede önü arkası yoğunluk var gözüküyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Fikri Keleş yazdı:

Ben olsam 1 2 gün erken gelir yol yorgunluğu ile işe gitmezdim

Bugün haftasonunu evde geçirip  dinlenme bahanesiyle Cumadan tatili bitirip çıkmış gibiydi millet. 

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Koray Demir yazdı:

Bugün haftasonunu evde geçirip  dinlenme bahanesiyle Cumadan tatili bitirip çıkmış gibiydi millet. 

ya son gün trafikte gelip,sabahına işe gitmek daha kötü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Az önce seyrantepe gs stadının önünde bomboş tem’de kaza oldu. Hemen arkamda oldu kaza. Seyir hızı 120-140km/s. O acele şerit değiştirme işleri yüzünden. Gerçekten insanımız araba kullanmayı bilmiyor. 

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Dün yollar bomboştu mahalleye geldik sokaklar sakin market bile boştu millet son gün gelecek anlaşılan 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...