İçeriğe Yönlendir

Bayram Dönüş Trafiği

Kadir Kaya29

Recommended Posts

Evren Barış Özbek

Dün gece 11de Ankara'dan yola çıktık. Sabah 6da Aydın'a geldik.

Ankara'ya dönüş felaketti. Dinar'dan Denizli-Aydın yoluna dönünce biraz rahatladık.

Yorum bağlantısı
Kadir Kaya29

Sabah 6 da milastan çıktık 14:00 da İstanbula  eve geldik çok şükür.

Balıkesirden sonra aşırı kalabalıktı yol.

İstanbul girişi de yoğundu.Ama öyle kontak kapat bir trafik olmadı.

Araç kullananların yine %95 i sinyal nedir bilmiyor.

Hatalı sollamalar, makas atanlar, jet hızıyla gidenler vs vs.

Şükür ki kaza görmedik.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Dün 14.00 gibi karamürselden kartala geldim otobanda otoyol polisi makas atıyordu(sinyal vererek) biraz ilerdeki dinlenme alanında başka bi ekibin yanında durdu. Onun dışında arkadaşların dediği tipte sürücüler vardı tabi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Sabah 8 akşam 21.00 Erzincan Kocaeli yolunu bitirdik. Karabük bağlantısı kilit idi. Çorum da hafif trafik vardı şehir içinden geçerken. Düzce otoban sebepsiz trafik izmit girişte baktım yine trafik var kmo üzerinden körfez e indim. 21 lira çekmis ama yol alıyordu. Hatta galiba fazla gaza geldim tüneller de 90 yazıyormuş ben 130 a kilitli gidiyordum sonradan faturası olur mu bilmem

Makas işine gelince haz etmesem de mecbur bırakıyor bazıları. Sol şeritte boş fren yapan mi tin tin giden mi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

İstanbul a batı girişi bomboş, acemiler dolu, umarım çok kaza olmaz yarın

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mustafa Tüfekçi yazdı:

tüneller de 90 yazıyormuş ben 130 a kilitli gidiyordum sonradan faturası olur mu bilmem

Tünellerde 160'a filan düşüyordum ben, fatura toplu gelmez inşallah. :D

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Yarın Ankara'dan Maraş'a dönüyorum..Ters istikamet olduğu için yol rahat olur sanırım..

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Evren Erakçora yazdı:

Tünelde yavaşlamak lazım, tehlikeli.

+1

İstatistiklere göre tünel, köprü ve viyadük giriş-çıkışlarında trafik kazası gerçekleşme ihtimali daha yüksek.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Dün Kırşehir, Aksaray, Konya, Çameli* Fethiye, Dalaman yaptık.

Neredeyse hiç trafik görmedik.

Tek trafik olabilecek yolu(Söğüt-Fethiye tek yol gidiş geliş) Çameli dağ yolu sayesinde bypass ettik. Köylerin içinden geçen çok virajlı harika fevkalade güzellikle bir yol. Acemiyseniz girmeyin yola sığdıramazsınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

Nerede bu millet? Pazar akşamı yollar yemyeşil, köprü trafiği bile yok. Ya miller O7’yi kullandı ya da herkes dönüşü pazartesine bıraktı. 

9-CA4490-A-6408-4778-A388-A4-DC1-BC01-A8

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Nerede bu millet? Pazar akşamı yollar yemyeşil, köprü trafiği bile yok. Ya miller O7’yi kullandı ya da herkes dönüşü pazartesine bıraktı. 

Oyle Olursa çok gülerim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

giden gittiği yerde kaldı bence, zorunlu göç gibi. sahiller bile mevsimine göre boştu bugün İstanbul da

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

giden gittiği yerde kaldı bence, zorunlu göç gibi. sahiller bile mevsimine göre boştu bugün İstanbul da

Aklıma gelmedi değil. Sanki öyle bir şey var gibi. İstanbul çok fazla sakindi. Eski senelerde bayram haftaları yine komple tatil olurdu ama bu kadar boş olmazdı istanbul. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bu kadar boş olmazdı istanbul. 

çalışma hayatının %55i hizmet sektörü çalışanı (resmi veri) bunların yarısı zaten İstanbul da istihdam ediliyordu(piyasa görüşü) %30 u kapandı, kalanın %50 si personel azaltıldı , milyonlarca geriye göç demektir.

sokaktaki etkisi hissediliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

image.thumb.png.3167ddd105415b374cda071430c298f9.png

zaytung işsiz kalacak bu gidişle, bence haber doğru olabilir :rofl:  vesile ile maymun virusü de afganistandan  buraya doğru yola çıkmış diyor tıp

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

9-CA4490-A-6408-4778-A388-A4-DC1-BC01-A8-E.jpg
Dün Amasya ya gittim. Dönüşte Merzifon kilit idi. 7 km dur kalk.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

9-CA4490-A-6408-4778-A388-A4-DC1-BC01-A8-E.jpg

Normalde şu saatlerde adapazarı’ndan köprüye kadar dur kalk olması lazımdı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Akbal yazdı:
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

istanbul dan oraya yolladık, onlardır :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

ben yeni geldim daha bolu dağının rampasından sakaryaya kadar sürekli trafik vardı ara ara açılyor 70 80 gidiliyor sonra geri duruyor

kuzey marmaraya daldım sakaryadan kurtuldum 1.5 saatte ataşehire girdim ordan . kuzey marmara  yolu iyi oldu kocaeli yolu işkenceydi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Dün ve bugün Antalya Manavgat arası oldukça yoğundu, 2 şerit gidiş yolda sol şeritte ısrarla 70 80km hızla giden acemi sürücüler yüzünden uzun kuyruklar oluşmuştu ve her zaman tek seferde geçilen ışıklar 3 seeferde ancak geçilebiliyor, 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ali Gök yazdı:

ben yeni geldim daha bolu dağının rampasından sakaryaya kadar sürekli trafik vardı ara ara açılyor 70 80 gidiliyor sonra geri duruyor

kuzey marmaraya daldım sakaryadan kurtuldum 1.5 saatte ataşehire girdim ordan . kuzey marmara  yolu iyi oldu kocaeli yolu işkenceydi

3 5 kuruşumuz gidiyi ama yaşiyik bu heyati.

O yol az ucuz olsa çarşıya bile o yoldan giderim çok geniş salon salomanje

Çağlar Bayur yazdı:

zaytung işsiz kalacak bu gidişle, bence haber doğru olabilir :rofl:  vesile ile maymun virusü de afganistandan  buraya doğru yola çıkmış diyor tıp

Çoğu haber sitesinden daha doğru haberleri var :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...