İçeriğe Yönlendir

Ankara Sadece Forda Bakan Usta Önerisi

Ramazan Alptekin

Recommended Posts

Ramazan Alptekin

Abilerim herkese hayırlı bayramlar. Ankara'da sadece Forda bakan işinin ehli bir usta arıyorum. Sürekli gittiğim usta artık sıkıntı oldu birkaç konuda ondan dolayı tavsiyelerinizi bekliyorum ?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Öner oto Tuncay usta, Teknik Ford Adem usta. Biri başkent biri Şaşmaz sanayide. Ben bakımlarda sırayla gidiyorum

Yorum bağlantısı
Metin Taşcı

Arda otomativ tarık ustayı tek geçerim. 

tuncay ustanın eski ilgisinin kalmadığını düşünüyorum, 2 sene önce triger önemli tuncay ustaya yaptırıyım dedim 13 yaşlarındaki çırağı değiştirdi. 

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Metin Taşcı yazdı:

Arda otomativ tarık ustayı tek geçerim. 

tuncay ustanın eski ilgisinin kalmadığını düşünüyorum, 2 sene önce triger önemli tuncay ustaya yaptırıyım dedim 13 yaşlarındaki çırağı değiştirdi. 

dükkan aşırı kalabalık olabiliyor bunu bende fark ettim ama çırağı görmedim.. Usta kontrolünde olduysa  bir nebze diyeceğim ama el kadar çocuğun gücünden ne olur nasıl söktü onca parçayı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Taşcı
(düzenlendi)
Koray Demir yazdı:

Forumda benzer konular var arama yaparsanız yardımcı olabilir.

Tarık usta bu mu?

https://m.facebook.com/tarik.kiziloz

Yok değil.

ek: tarık usta çok dürüst bi insan.

1 kere gidilince bile insanın içi alışıyor. ilk gittiğimde alt takım yaptırcaktım bi kontrol edebilir misiniz ona göre malzeme alıyom dedim. Aldı lifte heryerini inceledi şanzıman yağ kaçırıyormuş, belki yağı fazladır bi tapasını açıp kontrol ediyim dedi. Evet yağ fazlaymış boşalttı. Bozuk parçaları söyledi. 1 hafta sonrada hepsini yaptırdım çok memnun kaldım. hatta benim aldığım salıncak sorunlu cıktı tekrar değiştirdi işçilik ücretinde indirim yapmıştı. Dışardan filtre/malzeme getirmeye kesinlikle karşı değil. Kendi malzeme de satmıyor. 

Arda Ford / Ankara Ford Özel Servisi / Ford Servisi Ankara Şaşmaz
0535 503 21 01
https://goo.gl/maps/3Zq6x85wnBs1P6iv7

tarihinde Metin Taşcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Tarık Usta bilgili işinin ehli modern bir ustadır. Tavsiye ederim. 

Yorum bağlantısı
Koray Demir
Metin Taşcı yazdı:

ek: tarık usta çok dürüst bi insan.

1 kere gidilince bile insanın içi alışıyor

Müsait zamanda bi uğrayalım bakalım. Teknik konularda sınır tanımam oldukça zorlarım.

Yorum bağlantısı
Metin Taşcı
Koray Demir yazdı:

Aynı kişiden bahsediyoruz. Tarık Kızılöz

apou53a.jpeg

Yolladığınız linke tıkladım direkt fotoya bakmadan kapatmışım, çok pardon. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...