İçeriğe Yönlendir

Altın Elbiseli Adam

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Çağrı Alaf
(düzenlendi)

Bir çoğumuzun keyifli, kaliteli vakit geçirmesini ve motosiklet hakkında daha geniş bilgilere sahip olmasına vesile olan büyük Motosiklet tutkunu Barkın Bayoğlu'nu aramızdan ayrılışının 4. Yıldönümünde Saygı ve Rahmetle anıyorum.

Mekanı Cennet olsun.

5b0e49ae66a97c43510ce838.jpg

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
  • Beğen 8
  • Üzgün 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Geç tanıdığım adam gibi adamlardan birisi. Mekanı cennet olsun. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
(düzenlendi)

Allah Rahmet Eylesin 4 yıl olmuş zaman çok çabuk geçiyor.

Motosiklet kullanırken kaybettiğim arkadaşlarımı dostlarımı , bu makinelere gönül vermiş kaybettiğimiz motorcu kardeşlerimizi büyüklerimizi Saygı ve Rahmet ile anıyorum.

tarihinde Aytac Sakal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Mekanı cennet olsun seveni çok. Motora çok ilgim olmasa da arada Zafer Akçay videoları izleyip motor sürmenin inceliklerine bakıyorum

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Haberini aldığımda gözlerim yaşamıştı. Bir insan bu kadar trajik şekilde ölemez. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu kadar "kader" bir ölüm olamazdı. Biri köprüde sevgilisi ile kavga edip arabanın kapısını açıyor, AEA da o kapıya çarpıyor. Olamaz böyle bi şey. Mekanı cennet olsun.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Mekanı cennet olsun. Ne zaman motosikletle ilgili bir şeyler izlesem mutlaka bir iki videosuna denk geliyorum. Sanki hiç aramızdan ayrılmamış gibi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter
Sani Gerşon yazdı:

Bu kadar "kader" bir ölüm olamazdı. Biri köprüde sevgilisi ile kavga edip arabanın kapısını açıyor, AEA da o kapıya çarpıyor. Olamaz böyle bi şey. Mekanı cennet olsun.

Bir videosunu izlerken ölüm üzerine konuşmasından dolayı çok etkilendim. Tarihi bir yeri bir mezarı geziyordu sanırım. 

https://youtu.be/c3jRb6t9-SU

• Beğen 2
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Kestel
(düzenlendi)

Motosiklet ehliyeti aldığım dönemlerde hemen hemen her videosunu izlemişimdir, hala zaman zaman açıp izliyorum. Bilgisi, anlatımları, entelektüel seviyesi üst düzey bir kişiydi. Aramızdan ayrılışı çok şey kaybettirdi, eksikliği hissedilen, yeri dolmayacak insanlardan biri. Çok severek takip ederdim; saygı ve rahmetle anıyorum, mekanı cennet olsun 😞

tarihinde Mustafa Kestel tarafından düzenlendi
Harf ve noktalama hatası
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Mekanı cennet olsun, izlemediğim videosu yok gibi, videolarını izleyip, fiziki denemelerle birçok şey öğrendim. 

Öldü haberini aldığımda, bu adam da bunca önleme ve tecrübeye rağmen öldüyse, vay halimize dedim.

Bir an unutmuşum, trafikte eğitimsiz sığırlarla birlikte yol aldığımızı.

Işıklar içinde uyusun inşallah.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bu kadar çok sevilebilmek, bu kadar insanın hayatına değebilmek çok az insana nasip olmuştur.
O da bir Kawasaki hayranıydı, Kawasaki model tanıtımlarındaki o heyecanlı anlatım tarzını başkalarında göremezsiniz.

image.thumb.png.a4d5603220d6e990661ac4166829c3c2.png

Gülmek istediğimde hep şu videoyu açarım :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
Selçuk Keleş yazdı:

Gülmek istediğimde hep şu videoyu açarım :D

Burada öyle bir anlattı ki ZX10'u, bindiğim motor bana ürkütücü gelmeye başladı. Hey gidi günler çok severdi Kawasaki'yi. Japon egzotiği. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ahmet Kiriş yazdı:

Mekanı cennet olsun, izlemediğim videosu yok gibi, videolarını izleyip, fiziki denemelerle birçok şey öğrendim. 
Öldü haberini aldığımda, bu adam da bunca önleme ve tecrübeye rağmen öldüyse, vay halimize dedim.

Bir an unutmuşum, trafikte eğitimsiz sığırlarla birlikte yol aldığımızı.

Işıklar içinde uyusun inşallah.

Bi de bana "ormanda yalnız gezme" diyolar, asıl trafikte motor kullanıp hayatta kalmak şans işi. :) 

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

"O plakalık çıkacak sonuçta apaçiyiz"  :D
Her muayeneye gidişte bu sözü aklıma gelir gülümserim :) 

IMG_1623.JPG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş
Selçuk Keleş yazdı:

Bi de bana "ormanda yalnız gezme" diyolar, asıl trafikte motor kullanıp hayatta kalmak şans işi. :) 

Gene de ormanda yalnız gezme. 👍🏽

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, motor hevesimin ve hevesimin sonunun kahramanıdır.cok yazık...

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Ahmet Kiriş yazdı:

Gene de ormanda yalnız gezme. 👍🏽

Olmaz, sadece yalnızken keyif alıyorum :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

bu adam için kötü bir söz eden hiç duymadım. allah rahmet eğlesin 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...