İçeriğe Yönlendir

SYNC 3 güncelleme

Muzaffer Uysal

Recommended Posts

Muzaffer Uysal

Merhaba, bugün yeni araç aldım 2017 Titanium. 

Ekranda SYNC hakkında dediğimde "SYNC 3, yazılım sürümü: 2.3" yazmaktadır ve en son 11.10.2017 ilk alındığında güncellenmiş :)

Bunu nasıl güncel hale getirebilirim, sanırım en son 3.4 çıkmış (youtube kanallarında gördüğüm kadarıyla)

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Güncel sürümü flash disk'e yüklüyorsunuz, aracın usb portuna takıyorsunuz güncelleme yapılıyor. Youtube'da kaynak mevcut.

Yorum bağlantısı
Muzaffer Uysal

Merhaba, nereden yükleme yapacağım peki ? Ford'un bir sitesinde "Update your SYNC" kısmına şaşi no yazdım fakat bana v3.0..20204 sürümünü sundu.

Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova
Muzaffer Uysal yazdı:

bana v3.0..20204 sürümünü sundu.

v3.4 sürümü bulabilirsiniz ama önemli olan donanımın v3.4 'ü desteklemesi. Büyük ihtimal sizin cihazınız v3.0 kadar uyumlu, bende v3.0 yükseltmiştim.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Metin Uzunoğlu

2016 model Mondeo MK5 aracımın sync 3 olan versiyonunu 3.4 olan sürüme yükselttim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Metin Uzunoğlu yazdı:

2016 model Mondeo MK5 aracımın sync 3 olan versiyonunu 3.4 olan sürüme yükselttim.

Kendinden navigasyonlu model sanırım sizinki, ram ve hafıza yüksek olan.Ne gibi farklılıklar oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mustafa Yanar yazdı:

Kendinden navigasyonlu model sanırım sizinki, ram ve hafıza yüksek olan.Ne gibi farklılıklar oldu.

Evet kendinden navigasyona yani sync3 modeli. Em büyük fark 6 ay önce açılan sokak numaraları var, menü rengi ford mavisi, harita arka fonu üç renk seçeneği var. Radyolara logo eklenebiliyor. Sesli komutlar biraz değişmiş ve acil arama eklenmiş. Fark edebildijlerim şimdilik bunlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Metin Uzunoğlu yazdı:

Evet kendinden navigasyona yani sync3 modeli. Em büyük fark 6 ay önce açılan sokak numaraları var, menü rengi ford mavisi, harita arka fonu üç renk seçeneği var. Radyolara logo eklenebiliyor. Sesli komutlar biraz değişmiş ve acil arama eklenmiş. Fark edebildijlerim şimdilik bunlar. 

Benim kuga da sync3 var ama kendinden navigasyonlu model değil, henüz yeni aldım, ford sayfasından şase no ile yazılımını indirip yükledim, gerekirse android auto ile navigasyon kullanıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mustafa Yanar yazdı:

Benim kuga da sync3 var ama kendinden navigasyonlu model değil, henüz yeni aldım, ford sayfasından şase no ile yazılımını indirip yükledim, gerekirse android auto ile navigasyon kullanıyorum.

mondeolarda kendinden navigasyonlu değilse sync2 oluyor. onlara yüklenemiyor. yüklediğinize göre sizin sistem sync3 ve navigasyonuzun olması lazım (mondeolardan yola çıkarsak). sistemden saati gps e göre ayarla dediğinizde ayarlama yapmalıdır.

Mustafa Yanar yazdı:

2016 model yılında nisan mayıs öncesi üretimler sync2 mayıs sonrası üretimler sync3 yüklü olarak geliyor. Sizin araç 2017 olduğuna göre sync3 yüklüdür. harita yüklemek için hafıza kartı (mmc) yeri varsa sync2 olabilir, yüklediğinize göre kesinlikle sync3 ama kendinden navigasyon olmaması ilginç geliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...