İçeriğe Yönlendir

Tavsiyenize İhtiyacım Var

Muhammet Ali Söylemez

Recommended Posts

Muhammet Ali Söylemez
(düzenlendi)

80-85 bin arası araç alacam gönlümüzde 2010-2011 Focus VE 2003 2004 civarı otomatik Passat var. yardımcı olur musunuz ikisinin arasında hangisi . tutulan paketleri hangileri 

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
Büyük Harf Kullanımı
Yorum bağlantısı

Otomatik şartsa 1.9tdı pasat alınabilir

otomatik şart değilse daha yeni olan focus tabiki

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu
Muhammet Ali Söylemez yazdı:

80-85 bin arası araç alacam gönlümüzde 2010-2011 Focus VE 2003 2004 civarı otomatik Passat var. yardımcı olur musunuz ikisinin arasında hangisi . tutulan paketleri hangileri 

bu fiyatlara focus var mı 2010 varsa bir tanede ben istiyorum otomatik

eski bir focus kullanıcısı olarak tabiki focus, donanım ise ben titanium derim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

80-85 liraya ağır hasar kayıtlı focuslar var . 

Focus 1 güzel temiz bir şey denk gelebilir.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

O fiyatlara Focus 2 anca bulunur. O da ne kadar temiz olur tartışılır.

80-85 arası 2010-2011 model focuslar ya taksi çıkması ya da çok hırpalanmış

Bi ilan gördüm 2005 model 680 bin km taksi çıkması komple boyalı 55bin TL yazmış. Gerisini siz düşünün

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Mesaj yazmıştım ama kaydedilmemiş sanırım.

O paralara malesef passat çok zor. Focusda bulunmaz gibi. İnce eleyip öyle almak lazım o paralara bulunursa.

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Söylemez
Alptuğ Özcan yazdı:

O fiyatlara Focus 2 anca bulunur. O da ne kadar temiz olur tartışılır.

80-85 arası 2010-2011 model focuslar ya taksi çıkması ya da çok hırpalanmış

Bi ilan gördüm 2005 model 680 bin km taksi çıkması komple boyalı 55bin TL yazmış. Gerisini siz düşünün

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-satilik-2011-model-full-servis-bakimli-938632954/detay eğer şase numarasından pert çıkmazsa alınabilecek potansiyelde diye düşünüyorum

Mehmet Kazancıoğlu yazdı:

bu fiyatlara focus var mı 2010 varsa bir tanede ben istiyorum otomatik

eski bir focus kullanıcısı olarak tabiki focus, donanım ise ben titanium derim 

illaki iki parça deişen boya bi miktar hasar kaydı şeklinde var bütçemiz kısıtlı aracında biraz oturaklı durmasını istiyoruz opel c kasa falan düşündük ama en son passat ve focus arasında kaldık 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-acil-satilik-2011-model-full-servis-bakimli-938632954/detay eğer şase numarasından pert çıkmazsa alınabilecek potansiyelde diye düşünüyorum

Fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla gözüm tutmadı aracı.

Sağ ön lastiğin iç davlumbaz yok gibi. hasar almış işlem görmüş düzgün toplanmamış gibi.

Yine sağ tarafta marşpiyelin ön kısmına doğru çamurluktan gelen kısım ile ön kapının altındaki kısımda seviye farkı var gibi görünüyor.

Fotoğraf açısından mı bilmiyorum(ki zannetmiyorum) sol kapıda dalgalanma var gibi.

vs vs

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Söylemez
Oğuzkan Erışık yazdı:

Mesaj yazmıştım ama kaydedilmemiş sanırım.

O paralara malesef passat çok zor. Focusda bulunmaz gibi. İnce eleyip öyle almak lazım o paralara bulunursa.

bütçemiz kısıtlı dikkatli araştırmaya çalışıyoruz sizlerinde yardımıyla teşekkür ediyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

ilandaki focusta düzgün bir tane çizgi yok 😀 üstün körü toplanmış satılmaya çalışılıyor gibi çamurluk vs emanet duruyor davlumbaz yok

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Söylemez
Alptuğ Özcan yazdı:

Fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla gözüm tutmadı aracı.

Sağ ön lastiğin iç davlumbaz yok gibi. hasar almış işlem görmüş düzgün toplanmamış gibi.

Yine sağ tarafta marşpiyelin ön kısmına doğru çamurluktan gelen kısım ile ön kapının altındaki kısımda seviye farkı var gibi görünüyor.

Fotoğraf açısından mı bilmiyorum(ki zannetmiyorum) sol kapıda dalgalanma var gibi.

vs vs

teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiden dolayı araştırmaya devam ediyoruz inşallah üzmeyecek bir araç buluruz , passat olursa otomatik mi manuel mi ona karar veremedik ? birde opel c kasa vardı 2004 aklımızda onu eledik ama hata mı yaptık

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiden dolayı araştırmaya devam ediyoruz inşallah üzmeyecek bir araç buluruz , passat olursa otomatik mi manuel mi ona karar veremedik ? birde opel c kasa vardı 2004 aklımızda onu eledik ama hata mı yaptık

Rica ederim. Üstün körü gözüme çarpanlar bunlar sadece. Daha dikkatli incelense belki başka şeyler de çıkar.

Diğerleri konusunda bir yorum yapamayacağım.

Allah kolaylık versin

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Söylemez
Alptuğ Özcan yazdı:

Rica ederim. Üstün körü gözüme çarpanlar bunlar sadece. Daha dikkatli incelense belki başka şeyler de çıkar.

Diğerleri konusunda bir yorum yapamayacağım.

Allah kolaylık versin

teşekkürler

Mehmet Cihat yazdı:

ilandaki focusta düzgün bir tane çizgi yok 😀 üstün körü toplanmış satılmaya çalışılıyor gibi çamurluk vs emanet duruyor davlumbaz yok

bu bütçede bizi üzmeyecek bi araç tavsiyeniz varmı peki , görsellikte önemli tabi ilk düşüncemiz passat otomatik yada opel c kasa idi daha sonra facus takıldı aklımı9za 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

Kenarda paran yoksa tüm paran ile araba alıyorsan ( ki alma derim ama diyelim ki aldın )  manuel alman tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Söylemez
Fatih Evcin yazdı:

Kenarda paran yoksa tüm paran ile araba alıyorsan ( ki alma derim ama diyelim ki aldın )  manuel alman tavsiye ederim.

hocam fuzul ev den param teslim olcak araca yazılmıştım çekilişim çıktı bütçe araç için o yüzden doğru tercih yapmaya çalışıyorum ve hanemin ilk arabası olcak iki yıl satamıcam 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

illaki iki parça deişen boya bi miktar hasar kaydı şeklinde var bütçemiz kısıtlı aracında biraz oturaklı durmasını istiyoruz opel c kasa falan düşündük ama en son passat ve focus arasında kaldık 

ben focusuda otomatik düşünüyorsunuz gibi anladım manuel 2010 olmazsa 2009 veya 2008 makyajlı kasa bulunabilir. hatta dışı makyajsız içi makyajlı olanlardan denk gelirse tadından yenmez gia donanımlara bakın 2008 altı için 

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Söylemez

ben focusuda otomatik düşünüyorsunuz gibi anladım manuel 2010 olmazsa 2009 veya 2008 makyajlı kasa bulunabilir. hatta dışı makyajsız içi makyajlı olanlardan denk gelirse tadından yenmez gia donanımlara bakın 2008 altı için 

hayır sadece passat ı otomatik manuel arsında kararsız kaldık focus olacaksa tabiki manuel tercih edilecek birde bunlara kıyasla opel c 2004 lerde bilginiz varmı tavsiyeniz nedir 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

hayır sadece passat ı otomatik manuel arsında kararsız kaldık focus olacaksa tabiki manuel tercih edilecek birde bunlara kıyasla opel c 2004 lerde bilginiz varmı tavsiyeniz nedir 

ben yaklaşık 4 yıl 42 bin km 2009 model titanium otomatik focus kullandım opel hiç kullanmadım.

benim tercihim focus olur ama opel kullanmadığım için belki kullansam karşılaştırma yapabilirdim. 

Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Söylemez

ben yaklaşık 4 yıl 42 bin km 2009 model titanium otomatik focus kullandım opel hiç kullanmadım.

benim tercihim focus olur ama opel kullanmadığım için belki kullansam karşılaştırma yapabilirdim. 

teşekkür ediyorum hocam tavsiyeleriniz için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Bütçeniz kısıtlı ve evin ilk aracı olacak. Bence model küçültün ve gerçekten bakımlı düzgün az hasarlı araçlara bakın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...