İçeriğe Yönlendir

Gökçeada İçin Kiralık Araç

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Kısa süre içinde 5 günlüğüne gökçeada’ya gitme planım var. Adada bazı koylar ve bakir yerler varmış. Ama yüksek araçla gidilmesi şartmış. Piyasada meşhur araç kiralama şirketlerine baktım. Çok cazip gelmedi. Avrupa yakası için var mı uygun fiyatlı duster kiralayabileceğim bir yer

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kısa süre içinde 5 günlüğüne gökçeada’ya gitme planım var. Adada bazı koylar ve bakir yerler varmış. Ama yüksek araçla gidilmesi şartmış. Piyasada meşhur araç kiralama şirketlerine baktım. Çok cazip gelmedi. Avrupa yakası için var mı uygun fiyatlı duster kiralayabileceğim bir yer

Ablam ve enişte 3 çocuk 2010 vw  jetta ile gittiler. Araçla ilgili şikayetleride olmadı.  Vapur konusu çok can sıkıcı.  İstanbula dönmek için 5 saat vapur beklemişler. İşkence :D 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Ümit Türk yazdı:

Ablam ve enişte 3 çocuk 2010 vw  jetta ile gittiler. Araçla ilgili şikayetleride olmadı.  Vapur konusu çok can sıkıcı.  İstanbula dönmek için 5 saat vapur beklemişler. İşkence :D 

Özellikle birkaç yer var. Oralara gitmek istiyorum ama araştırdığım ve kalacağım yerin sahiplerinin demesine göre, bazı video tanıtımlarında da yüksek araba şart demişler. Yerel firmalar da var. En kötü oradan 1-2 günlüğüne kiralarım

ben kabatepe’den gideceğim. Oraya kadar 4 saat. Feribot 1,5 saat civarı

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Feribotu önden internetten alınca beklemiyorsun. Ama 80 liralık geçiş 180 lira felan oluyor. Bir de saatinde orda olmazsan biletin yakıyor. 

Ben tüm koylara bi girip çıktım Picasso ile. Corolla daha yakındır yere ama

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Feribotu önden internetten alınca beklemiyorsun. Ama 80 liralık geçiş 180 lira felan oluyor. Bir de saatinde orda olmazsan biletin yakıyor. 

Ben tüm koylara bi girip çıktım Picasso ile. Corolla daha yakındır yere ama

Önceden alınca 83 yazıyor şu an. İnternetten neden 180 oluyor anlamadım? 

İncekum denen yer var. Özellikle oraya gitmek istiyorum ben. Ama çok uyarmışlar. Hatt çevre köylüler traktörle araç çekme işinden köşe olmuş diyorlar

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bir suv aracın olsa bu konuyu açmazdın işte 😛

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Önceden alınca 83 yazıyor şu an. İnternetten neden 180 oluyor anlamadım? 

İncekum denen yer var. Özellikle oraya gitmek istiyorum ben. Ama çok uyarmışlar. Hatt çevre köylüler traktörle araç çekme işinden köşe olmuş diyorlar

Fiyat değişken. Saati geldikçe artıyor da olabilir. Ben iskeleye yanastim bı feribot almadı. İkinciye sıraya girdim. O ara bilet baktım 180 mi ne diyordu sonraki feribota binebildim . 2 saatte bir olması sıkıntı. Sadece.

İncekum a direk yol yok galiba baktım şimdi. Kefelos dan sonra orası. Kefelos denen yerde deli rüzgar vardı. Sörfcu kaynıyordu.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir suv aracın olsa bu konuyu açmazdın işte 😛

Voltajına kapılaydım, hibriti çarpsaydıda almayaydım :) bundan sonra suv artık. 

Mustafa Tüfekçi yazdı:

Fiyat değişken. Saati geldikçe artıyor da olabilir. Ben iskeleye yanastim bı feribot almadı. İkinciye sıraya girdim. O ara bilet baktım 180 mi ne diyordu sonraki feribota binebildim . 2 saatte bir olması sıkıntı. Sadece.

İncekum a direk yol yok galiba baktım şimdi. Kefelos dan sonra orası. Kefelos denen yerde deli rüzgar vardı. Sörfcu kaynıyordu.

İnternette değişken fiyat var. Vakit yaklaştıkça artıyor. Ben uyarım vakitlere. Bileti internetten alıp erken yerinde olurum. 

Zaten adada rüzgar bol. Bazen diniyor. Videolarda hem kefelos hem de incekum’un çok sakin olduğu zamanları izledim. Ama gitmesi sıkıntı işte. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yerel kiralama bakardım. Orda kiralardim hatta feribota yaya binerdim öyle niyetim olursa. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Yerel kiralama bakardım. Orda kiralardim hatta feribota yaya binerdim öyle niyetim olursa. 

Belki 2 gün kiralarım. Gitmek istediğim yerlere giderim. Sonra kendi aracımla gezerim diye adaya arabayla geçerim hocam. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ben lacetti ile gezdim herhangi bir sorun yaşamadım. Gidebildiğim tüm koylara gittim lazkoyu vs. suv ihtiyacınız olmayabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

floresan her yere girer kafi derecede yüksek, abantta yaylada konfor ile gezmiştim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

floresan her yere girer kafi derecede yüksek, abantta yaylada konfor ile gezmiştim

florasan girerse ben de girerim. Hibritler normal corolla’dan yüksek :) 

DB23-C28-A-4-F4-F-4360-B976-7923389-C52-

7-D2-CD199-989-B-434-E-A017-F171-E43-F79

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bunu en son diyen japon, o yolda karter patlatmıştı, yüksek derken, floresanda dirsekle birlikte kol da girmeli araya

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Corolla bu. Doğası yere yakın. :)
Aküyü düşürme oralarda [emoji28]

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

bunu en son diyen japon, o yolda karter patlatmıştı, yüksek derken, floresanda dirsekle birlikte kol da girmeli araya

Yarın bi bacak deneyeyim. Etraf yanlış anlamaz umarım :) sümbül florasandan yüksek midir acaba? 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Aküyü düşürme oralarda emoji28.png

Yok yav bu sefer kesin suv. 5 sene sonra konusunu açıyorum :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

sümbül florasandan yüksek midir acaba? 

taş daha ağırdır sümbülden, çarpsa seker gider

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Mehmet Ozyurek yazdı:

Aküyü düşürme oralarda emoji28.png

Sonra şafak Sezer gibi "baba akü yok"

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...