İçeriğe Yönlendir

Sıfır Araçlar Nereye Kayboldu?

Osman Ünal2

Recommended Posts

Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bugün kamiq 70 bin koydu. Diğer hepsi fiyat güncelliyor. Adam bunu demek istedi

gerçekten çok kamiq bir durum içinde olduğumuz. bu kamikli fiyatlar hepimize dokunuyor.

• Beğen 4
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Doğan Arşiray yazdı:

gerçekten çok kamiq bir durum içinde olduğumuz. bu kamikli fiyatlar hepimize dokunuyor.

Bu gidişle hepimiz Citroen Ami alacağız.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ami kaç lira ki.. ona da bir netlik kazandıramadık galiba

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Haberlerde ara ara veriyorlar ya, sanayideki şu usta kendi aracını imal etti diye, ruhsat kolaylığı sağlasalar da kendimiz yapsak :)  Kafamıza göre çıkma motor kupa vs derken toplarız, cari açığa da faydası olur, tüvtürkten de geçecek tabi güvenlik vs olarak. 

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Selim Bilgin yazdı:

Bu gidişle hepimiz Citroen Ami alacağız.

elimizdekini satmasak çok sorun yok şuan . yeni araba alacaklar da zaten alamaz bu saatten sonra

güllük gülistanlık herşey canım. 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Mert Gülkokan yazdı:

3 4 gündür yemek yediğimiz yerde 330 luk kutu kola içemiyoruz

Zam gelmiş bir zam daha geleceği için şu an mekanlara dağıtım yapılmıyormuş

En son markette 5 tl idi kutu kola

Geçen yemek sipariş ettim, 200ml'lik kutu sprite koymuşlar, ilk defa gördüm, Jr. Sprite gibi bir şeydi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Mert Gülkokan yazdı:

3 4 gündür yemek yediğimiz yerde 330 luk kutu kola içemiyoruz

Zam gelmiş bir zam daha geleceği için şu an mekanlara dağıtım yapılmıyormuş

En son markette 5 tl idi kutu kola

ne kolası ya.. sakın ha. ayran neyine yetmio.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

2 hafta beklemeye göz önüne alan varsa, Egea Cross modellerini üretim bandından şase numarası alarak satmaya başladık. 

İlgilenenlere duyurulur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
Ali Darbaz yazdı:

2 hafta beklemeye göz önüne alan varsa, Egea Cross modellerini üretim bandından şase numarası alarak satmaya başladık. 

İlgilenenlere duyurulur. 

düşük ötv ye giriyormu cross, fiyat nasıl

Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle
Ali Darbaz yazdı:

İlgilenenlere duyurulur. 

2 hafta beklemek sorun değil ama 1.4 benzinli,sedan , easy plus araç içinde aynı şekilde satış yapabiliyormusunuz?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

full bakım turşu kur moda devam desenize,  iyiki tam zamanında almışım, şimdi olsa alacak gücümde olsa araba almazdım açıkcası....

Ali Darbaz yazdı:

İlgilenenlere duyurulur. 

1.0 motor değilse liste dışı, gerçi oda listedede değilya neyse, silindir min 4 olacak, motorsiklette bile :)

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Muharrem Karagülle yazdı:

2 hafta beklemek sorun değil ama 1.4 benzinli,sedan , easy plus araç içinde aynı şekilde satış yapabiliyormusunuz?

Ahmet Çankaya yazdı:

düşük ötv ye giriyormu cross, fiyat nasıl

Ali Cihangiroğlu yazdı:

full bakım turşu kur moda devam desenize,  iyiki tam zamanında almışım, şimdi olsa alacak gücümde olsa araba almazdım açıkcası....

1.0 motor değilse liste dışı, gerçi oda listedede değilya neyse, silindir min 4 olacak, motorsiklette bile :)

Sadece Cross isteyin, donanım kolay. Küçükyalı Birmot arayın size yardımcı olacaklardır.   (0216) 587 98 70

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
1.0 motor değilse liste dışı, gerçi oda listedede değilya neyse, silindir min 4 olacak, motorsiklette bile [emoji4]
Mt09 tavsiye ederim. Hem seste hem devirlenmede bozar 4 silindirli çoğu makşnayı. Tek rakamlı silindirli motorlar gerek ses gerek devirlenme isteği süper oluyor Ali abi.

1.0 ecoboost focusun sesini dinledin mi hiç?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
İlkay BAŞARAN yazdı:

Mt09 tavsiye ederim. Hem seste hem devirlenmede bozar 4 silindirli çoğu makşnayı. Tek rakamlı silindirli motorlar gerek ses gerek devirlenme isteği süper oluyor Ali abi.

1.0 ecoboost focusun sesini dinledin mi hiç?

yok dinleyemedim focusu, fırsat olursa bakiiim...

mt09 a gelince,  kardeşimde XSR900 var, aynı motor zaten, yolda  millet dönüp bakıyor bu ne diye, İzmirde dolaşıyor adam keyfe bak yav :) biz klasik görünüm seven tipleriz, ben bu xsr yi sevdim ama gönlüm direk Kawasaki Z900RS te, buna ayıracak lüksüm olsa anında alırdım....

2020-Yamaha-XS850-EU-Dynamic_White-Actio

ah ulem

Kawasaki-Z900RS-Super4-Tuning-11.jpg

ama ses dersen Honda CBX1000 aga... F1 mod

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muhammet  Ölmez
Mehmet Göktürk yazdı:

olabilir sanırım. Benim bildiğim çok fazla sunucu yapılması telefon laptop tablet yapılması gerekti çok fazla 4G istasyon network arayüzü switç vs yapılması gerekti. Bunlar hep custom çip üretimi istiyor. Mesela intel i7 çipi ayrı bantta yapılıor ama felanca otomobilin airbag çipi özel imalata giriyor. Sıkıntı bu özel imalatlarda. temel sorun pandemiden doğan kapanma gecikmesi ile talep nedenli IT cihazlarındaki yüklenme.

Merak edip bakayım dedim, Tayvan'daki kuraklık bile sebepler arasındaymış;

https://en.wikipedia.org/wiki/2020–2021_global_chip_shortage   

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...