İçeriğe Yönlendir

Kırmızı Şimşek

Cihat Küçükay

Recommended Posts

Ali Darbaz
Selim Bilgin yazdı:

Kaç km'de 1 litre yağ yakıyor?

Ha pardon 6000miş.

Maalesef öyle. Yağ eksilince servisde dolduruyor. Servis zaten yan komşumuz. Şimdilik sıkıntı etmedi. 

Evren Erakçora yazdı:

1.4 mü?

Tıpatıp aynısı. Rengi donanımı motoru. Birebir aynısının 2019 model olanı. 

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Belki Evaporation loss (Noack) oranı yüksek bir yağ kullanmışlardır. Ya da motora uygun değildir

Her egea kullanıcının yaptığı gibi, garantisi bitince yağı iyisinden alacak. Garanti bitene kadar servis ne dökerse onla yola devam. A5 tip yağ kullanıyor sanırım. Motorun hararet obd dataları olsa birşey diyebilirdim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Fiat servisi opar (Opet) kullanır. Alfa servisi de öyleydi, ben Motul alıp götürüyordum, sorun yapmadılar. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz

hayırlı olsun ön panjurdaki fiyat yazısı farklı olanlar en son model oluyor sanıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İlker Yüksel

Hayırlı olsun. Çok yakında SW CROSS gelecek. Dizele otomatik gelecek. Ayrıca  SW CROSS için 1,3 Lt Turbo benzin 150 bg + DCT de gelecek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
İlker Yüksel yazdı:

Hayırlı olsun. Çok yakında SW CROSS gelecek. Dizele otomatik gelecek. Ayrıca  SW CROSS için 1,3 Lt Turbo benzin 150 bg + DCT de gelecek.

Kaynak var mıdır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlker Yüksel

Siz güvenin hocam önceki mesajlarımda da söylediklerimin hepsi çıktı. Bursada testleri dahi yapılıyor. Fotografları çıktı. Çok yakında gelecek. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
2022 de dizele otomatik vites gelecek, benzinli otomatik vites 2023 başında bekleniyor. Kaynak: aracı satın aldığım bayii [emoji41]
Yorum bağlantısı
İlker Yüksel
Cihat Küçükay yazdı:

2022 de dizele otomatik vites gelecek, benzinli otomatik vites 2023 başında bekleniyor. Kaynak: aracı satın aldığım bayii emoji41.png

1,3 motorun entegrasyonu yapılıyor. 2024 zaten son üretim tarihi 2023 de gelmesi imkansız. Sene sonu SW CROSS gelecek. 

Yalnız 1,3 LT 150BG 270 NM Tork var. Motor müthiş sessiz. Performans çok iyi. SW dizeli satıp ondan alacağım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Cihat hayırlı olsun. Pek çok kişinin aklını çelen bir otomobil. Güle güle binin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Cihat Küçükay

Dün anahtarımızı korumaya aldık. e396567da98186bf05662c0178976c97.jpg435f7d3f03b598492264e3ca6ba0195f.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...