İçeriğe Yönlendir

Arabam Otoban Bariyerinde Boydan Boya Çizildi.

Ayaz BARAN

Recommended Posts

Ayaz BARAN
(düzenlendi)

Merhaba arkadaşlar aracımla otobanda giderken bir anlık dikkatsizlikle bariyerlere sürttüm. Çok fazla bir şey olmamıştır dedim ama araçtan inince ne göreyim sol taraf boydan boya derin çizilmiş 😔 koltuk elektriği de çalışmıyor kazadan dolayı kablosu felan zarar gördü sanırım. Öncelikle kasko için karakoldan tutanak vs. gerek var mı. Tek taraflı malum. Bir de kasko dan mı yaptırıyım yoksa dışarı da mı? 4000 TL gibi bir fiyat verdiler dışarıda. Teşekkürler.

tarihinde Emre Şimşek tarafından düzenlendi
Resim
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan

4000 TL bu hasar için az geldi bana. Sol taraf komple düzeltilip boyanacak gibi

Geçmiş olsun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Otobanda bariyere sürtmek. Bence ucuz atlatmışsınız. Kasko varsa neden elden para çıksın ki ? 

Yorum bağlantısı
Ayaz BARAN

Cevap veren arkadaşlara teşekkürler. Kasko için aracı direk anlaşmalı servise bıraksak oluyor mu? Tutanak vs. Gerek var mı? Bir de onarımı kaç gün sürer? İlk kazam malum pek bilgi sahibi değilim.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Önü takılsaymış sonu kötü olurmuş.  Çok geçmiş olsun.

Kasko firması ile görüşün anlaşmalı özel yada yetkili servislerine yönlendirirler. Geri kalan işlemler dilekçe forum vs. serviste yapılıyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tek taraflı kaza olduğu için incelmeye girebilirsiniz.

siz beyan yazacaksınız, sigorta poliçenizdeki maddelere göre (acentanıza sorun) anlaşmalı veya sizin seçtiğiniz servise bırakacaksınız, sonra eksper gelip inceleyecek. kazanın olduğu yeri saati ve günü tam doğru yazın.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
Alptuğ Özcan yazdı:

4000 TL bu hasar için az geldi bana. Sol taraf komple düzeltilip boyanacak gibi

Geçmiş olsun

Haklısınız bence de az. Hanım kaza yaptıktan sonraydı, sattığım fiestanın sol arka kapı ön şoför kapısının yarısını kazadan sonra düzeltip boyatmaya 4000 harcamıştım ben geçen yıl. Boydan boya işlem yapılacak bu araca..

Ayaz BARAN yazdı:

Merhaba arkadaşlar aracımla otobanda giderken bir anlık dikkatsizlikle bariyerlere sürttüm.

Geçmiş olsun hocam düzelir yapılır önemli olan sağlık sıhhat. Kasko varsa oradan yaptırın bence paranız çıkmasın bence.

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

4000tl az gibi geldi bana da, 1000tl parça başı olmuş. Geçmiş olsun beterinden korusun.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Tam olarak kazayı yaptığınız yerde polis çağırıp tutanak tutulmasını isteyebilirsiniz ama sigorta şirketleri beyan ettiğiniz saatlerde orada olup olmadığınızı vs kontrol ediyor güvenlik kamerası  vs ile. Keşke ayrılmadan o işlemi yapsaydınız. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Çok geçmiş olsun. Beyan üzerine onarım yapılabilir muhtemelen.
Keşke orada fotoğraf çekebilseydiniz en azından. O saatte orada kazanın olduğu belgelenirdi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun.
Kaza yerini zaten terk etmişsiniz.
Bu dakkadan sonra polis rapor tutmaz.
Bariyerde hasar yoksa sıkıntı olmaz. Beyanla yaptırırsınız.
Acentenizle görüşün, anormal bir durumunuz yoksa kaskodan yaptırın tabi ki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz

Geçmiş olsun.

Allah beterinden korusun.

Bildigim kadariyla bariyerde hasar varsa onun masrafi da size gonderiliyor.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Geçmiş olsun, verilmiş sadakanız varmış. 

Jantı dahi sürtmüşsünüz ve aracın önüne darbe gelmediğinden belkide takla atmanın eşiğinden dönmüşsünüz. 

Sözüm size değil yanlış anlaşılmasın, en ufak bir hissiyat farklılığı duyarsak lütfen devam etmeyelim sürüşe. Hep böyle şanslı olmayabiliriz. ☹️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
(düzenlendi)

Valla ben burayı kaldırıma sürttüm 2000 tl kaskodan ücret aldılar arkadaşım düzeltme + boyamaya 700 TL hallederiz demişti yanlış hatırlamıyorsam bende kaskoya niye para veriyorum 700 TL fazla para istese taksit taksit ödeyeceğim peşin ödemeyeceğim sonuçta diyerek kaskodan yaptırdım. Eğer size 4000 dedilerse yanlışlık vardır diye düşünüyorum. Ya sadece kaportacı o fiyatı istemiştir yada boyacı bence. Geçmiş olsun bu arada. Otobanda o kadar hızda allahtan daha farklı bir durum oluşmamış verilmiş sadakanız varmış.

Arif Aykın yazdı:

Arabayı 2 ay sonra bugün yıkattık daha nazar mı değdi ne olduysa sürttük arabayı 😔😔😔

rnfl9qf.jpeg

3b98pfx.jpeg

fbw8g7h.jpeg

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Rüzgar Atay

kaskodan yaptırın.  sadeece boya olsa sizde yaparsınız da ezik büzük yer çok gibi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Parça değişimi çıkmaz ise 4000 e yapılır bu araç.. 

4 parça boya 4 parça kaporta.. elektrikçi sök tak vs.. 4000 normal bence. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Tahminim ; Aracınız nakit 4000, kaskodan ise 7000 Tl civarına yapılır. Sizinkinden çok daha az bir hasar alan aracım için boyasız göçük düzeltme + Kapıda lokal boya için nakit 1000TL istediler. Kaskodan yaptırdım 2500 TL yansıttılar.

Ben çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim. Bence aracı komple boyatmayın.

Bursa da aracımı yaptırdığım yerin telefonunu vereyim. Arayıp whats app üzerinden resimleri gönderin. Boya dahil size bir fiyat versinler. Taner bey 0532 644 53 75

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mustafa Erkan yazdı:

1000TL istediler. Kaskodan yaptırdım 2500 TL yansıttılar.

Bu çok kanıma dokunuyor. Nakit ile kasko arasında bi fark yok. Kaskodan daha fazla para alabiliyorlar diye 2.5kat fazla istemek nedir ya... Sonra yine o fark dolaylı da olsa benim cebimden çıkacak...

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sani Gerşon yazdı:

Sonra yine o fark dolaylı da olsa benim cebimden çıkacak...

Hepimizin cebinden. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Kaskodan daha fazla para alabiliyorlar diye 2.5kat fazla istemek nedir ya..

borusan da kaput boyama fiyatı alsana kasko için, reasüransa yazı yazmıştım, umurlarında olmadı, başkasının parası rahat harcandığı için

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Çağlar Bayur yazdı:

borusan da kaput boyama fiyatı alsana kasko için, reasüransa yazı yazmıştım, umurlarında olmadı, başkasının parası rahat harcandığı için

3700 gibiydi hatırladığım abi tek kaput için borusan rakamı, yeğenin arabaya 2 ay önce söylemişler

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...