İçeriğe Yönlendir

Agresif Sürüş

Kadir Kaya29

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

hiç zekeriyaköye gittinmi anayoldan araba ile?

Pazar sabahı 06.00’da gitmiş olabilir :) 

Mehmet Göktürk yazdı:

iki sebep tahmin ediyorum siz hemşiresiniz diye rahat söyleyeyim 1- cinsel durum 2- sünnet  bunları bi gözden geçirelim sakinleşelim. hoşgörülü olmayı ve çevreye bakmayı deneyin. diğer insanların çocukluklarını gözünüzün önüne getirin. aracın anlık yakıt göstergesini de sürekli açık tutun bilgisayarda.

1. Durum tamam da 2.durumu nasıl gözden geçireceğiz anlamadım hocam :) 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Saygın Can Oğuz yazdı:

Ben bunu yapıyorum, ama arkamdaki genellikle tepemden atlamaya çalışıyor.:D

34 yıldır bunu başarabilen olmadı ama Türke imkansız zaman alırmış 🤣

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Pazar sabahı 06.00’da gitmiş olabilir :) 

1. Durum tamam da 2.durumu nasıl gözden geçireceğiz anlamadım hocam :) 

aslında 2. birinciyi getiriyor. çözümü ne bilmiyorum. ülkedeki sinirin önemli bir sebebi bu görüyorum. Özellikle geç yaşta olan sünnet.

bazı şeyler okudum bunla ilgili.

var olan organı kesmek.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Selim Bilgin yazdı:

Akşam eve dönerken düşündüm de, ben bu konuda tavsiye vermek için doğru kişi değilim sanırım. 😄

Tavsiye ver, tersini yapsın. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Mehmet Göktürk yazdı:

aslında 2. birinciyi getiriyor. çözümü ne bilmiyorum. ülkedeki sinirin önemli bir sebebi bu görüyorum. Özellikle geç yaşta olan sünnet.

bazı şeyler okudum bunla ilgili.

var olan organı kesmek.

Sağlık açısından sorun yoksa sünnet olmak çok gereksiz bence. Seçme şansım olsa istemezdim :) 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Mustafa topaloğlu: “Ben demişim ki, bunun önünü kestiler, dünya çapında biri olacaktı. Arkadan destek lazımdı demişim. Eee ne var bunda, herkese destek lazım değil mi? Her şeyi bir yere çekiyoruz. Fazla çekiyoruz” 

Yorum bağlantısı
Kadir Kaya29
Mehmet Göktürk yazdı:

iki sebep tahmin ediyorum siz hemşiresiniz diye rahat söyleyeyim 1- cinsel durum 2- sünnet  bunları bi gözden geçirelim sakinleşelim. hoşgörülü olmayı ve çevreye bakmayı deneyin. diğer insanların çocukluklarını gözünüzün önüne getirin. aracın anlık yakıt göstergesini de sürekli açık tutun bilgisayarda.

😀 cinsel durum ve sünnet.Bağlantıyı pek anlamadım mehmet abi.

Sabırsız veya hoşgörüsüz degilim.Çok agresif bir insan da değilim.

Sadece aracı yorduğumu hissettim.

Gerginlik olabilir.

Geç yaşta araba kullanmaya başlamanın stresi de olabilir.

Araç kullanmak çok kolay ama aynı zaman çok zor ve tehlikeli bir dünya.

Kurallara uymak ve pür dikkat yola ve çevreye odaklanmak.Mottom bu.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Sabah bir tane kangoo bir kere sıkıştırdı bastım geçtim hatta unuttum, biraz ileride önüme kırdı bi kangoo baktım aynısı, sağından geçtim gittim, sonra baktım peşimden geliyor, bende kayış koptu tabi, emniyet şeridine filan da girdi bi ara yetişemedi tabi. Bıraksam geçse gidince anlatırdı bi tane Audi'yi şöyle geçtim böyle sapladım diye. Belasını arayan çok.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Ben kışın bizim buralarda sahil kesiminde, bazen tarla aralarında araba ile atraksiyon yapmak için çıkıyorum. (El freni patinaj, kontra dönüş vb.) Hele toprak yollara stabilize malzeme döküyorlar çamur olmasın diye. O tadından yenmiyor. Yanımda çocuklar da oluyor bazen saçma gelecek belki ama ciddi eğleniyoruz. Motosikletle tek çıkarsam kumsalın denizle birleştiği yerde gidebildiğim kadar gidiyorum. Beline kadar batırdığım da oluyor kuma. Hem kimseye zarar verme riski olmuyor hem düşük sürat hem eğlence. Hayalim bir 300 td land alıp pazarları stres atmak. 

Bence varsa öyle trafiğe kapalı alanlar direksiyon eğitim pistleri gibi mesela gidin oralara hem stresinizi atın hem arabayı tanıyın hem eğlenin. Bi tarafınız bu zevki sürekli tatmak istiyorsa en az riskle bunu körlemiş olursunuz

Ufaklık 2,5 yaşında. El freni ile spin atınca çıldırıyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...