İçeriğe Yönlendir

İstanbul Anadolu Diş Doktoru Acil

Muhammet Ali Deli

Recommended Posts

Muhammet Ali Deli

Sol üst arka dişimde çürük var sanırım dün geceden beri hafif sızlamaya başladı şu an itibariyle ağrısı arttı. İstanbullu arkadaşlardan bir iki doktor önerisi aldım ama pek iç açıcı şeyler söylenmiyor haklarında yine de aradım pazartesiye randevu veriyorlar. sonra aklıma burası geldi sonra illa vardır dedim doktor tanıyan doktor olan

Sizin veya ailenizden birilerinin tedavi olduğu işinde iyi bir doktor öneriniz var mıdır. Anadolu yakası ataşehir ümraniye kadıköy hatta kartala kadar olabilir 3-5 tane yer aradık özel randevu yok onlarda bile. devlette zaten hiçbir poliklinikte randevu olmuyor bakmadım bile. durulmayacak boyutta değil ağrı şu an ama geceye göre arttı bugün gitmem lazım. doktor önerisi veya farklı öneriler var mı acil gerekli.. Yardımcı olursanız çok sevineceğim :( acile gitsek bişey yapıyorlar mı bir de?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Geçmiş olsun.. 

Çürükte yapılacak şey bellidir.. 

film çekilir. kökü sağlamsa, iltihap yoksa dolgu yapılır. iltihap varsa antibiyotik sonrası işlem yapılır.. 

Özel bir hastaneye gidiver.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
(düzenlendi)

Geçmiş olsun,  Karanfil Esansı lokal anestetik etki yaptığı için acil durumlarda biraz işe yarayabiliyor, Majezik ve Arveles ise geçici çözüm. Reçetesiz kullanmayalım. Aile hekiminiz daha detaylı yardımcı olacaktır

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Muhammet Ali Deli yazdı:

Sol üst arka dişimde çürük var sanırım dün geceden beri hafif sızlamaya başladı şu an itibariyle ağrısı arttı. İstanbullu arkadaşlardan bir iki doktor önerisi aldım ama pek iç açıcı şeyler söylenmiyor haklarında yine de aradım pazartesiye randevu veriyorlar. sonra aklıma burası geldi sonra illa vardır dedim doktor tanıyan doktor olan

Sizin veya ailenizden birilerinin tedavi olduğu işinde iyi bir doktor öneriniz var mıdır. Anadolu yakası ataşehir ümraniye kadıköy hatta kartala kadar olabilir 3-5 tane yer aradık özel randevu yok onlarda bile. devlette zaten hiçbir poliklinikte randevu olmuyor bakmadım bile. durulmayacak boyutta değil ağrı şu an ama geceye göre arttı bugün gitmem lazım. doktor önerisi veya farklı öneriler var mı acil gerekli.. Yardımcı olursanız çok sevineceğim :( acile gitsek bişey yapıyorlar mı bir de?

okan üniversitesi diş kliniğine gidin. fiyatlar da uygun gibidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ağzımın tam rektefiyesini Küçükyalı diş kliniğinde Buğra Bey'e yaptırdım. Çok memnun kaldım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Panur Yaramanoğlu'nu tavsiye ederim. Kliniği bağdat caddesinde. İşini iyi bilen bir hekimdir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Ağzımın tam rektefiyesini Küçükyalı diş kliniğinde Buğra Bey'e yaptırdım. Çok memnun kaldım. 

Yapılanlar ve rakam ne tuttu
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Tavsiyeler öneriler için teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Dentopol isminde bir hastaneye gittim Ümraniye'de işyerine de yakın olması vesilesiyle, bir müşterimin tavsiyesiyle ve tanıdık olması sayesinde bastık gittik.

Röntgen çekildi bahsettiğim dişte çürük yokmuş sapasağlam ama kökünde az bir apse var dedi (az apse nasıl oluyor çözrmedim) beni ağrıdan mahveden şey oymuş. Augmentin 1000 ve artril diye bir ağrı kesici verdi. 12 saatte bir içecekmişim antiyi. 

Şu an 2 buçuk saat oldu hapları içeli biraz rahatladım sanırım ağrı kesicinin etkisi. Bir hafta sonra aynı hastaneye endodonti doktoruna kontrol amaçlı tekrar gideceğim. En geç 2 güne kadar etki edecekmiş antibiyotik.. 

Şu an evde yatıyorum telefonu da sessize alıp acımla başbaşa kalmak istiyorum gece de pek uyutmadı bir günde halsiz kaldım resmen. 

Allah diş ağrısını düşmanıma bile vermesin ben böyle bir şey görmedim.

Çağrı Alaf yazdı:

Geçmiş olsun,  Karanfil Esansı lokal anestetik etki yaptığı için acil durumlarda biraz işe yarayabiliyor, Majezik ve Arveles ise geçici çözüm. Reçetesiz kullanmayalım. Aile hekiminiz daha detaylı yardımcı olacaktır

Sağolun.. Sarmısak yuttum diş etine filan sürdüm parfümle karışık saçma bir kokuyla debeleniyorum yattığım yerde. Ama iyi geldi ilaçtı sarmısak tuzlu suyla gargara yaptım biraz uyuyabilsem uyanınca da yok olsa ne güzel olurdu :(

Yorum bağlantısı
Servet Aydın yazdı:

Yapılanlar ve rakam ne tuttu

Merhaba,

1 kanal, 7 dolgu, çift çene temizlik 3200 TL civarı ödeme yaptım. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Merhaba,
1 kanal, 7 dolgu, çift çene temizlik 3200 TL civarı ödeme yaptım. 

Makul rakam [emoji106]
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Geçmiş olsun. 1 aydır devlette randevu bulamadığım için bugün özelde 20’lik dişimi çektirdim. Acilde sadece antibiyotik yazmışlardı, 1 hafta sonra acilden kayıtlıyım çekin şu dişimi dedim randevu al gel dediler.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör
Muhammet Ali Deli yazdı:

Mesajı geç gördüm. Ümraniye de yakın bir arkadaşım var. Temiz iş yapar. selamımı söylemeniz yeter. 

Güven diş kliniği. Celâlettin Erol

ALEMDAĞ CAD. NO:728 TOTAL BENZİNCİ KARŞISI / YUKARI DUDULLU ÜMRANİYE / İSTANBUL

+902163645003

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli
Haşmet Güngör yazdı:

Mesajı geç gördüm. Ümraniye de yakın bir arkadaşım var. Temiz iş yapar. selamımı söylemeniz yeter. 

Güven diş kliniği. Celâlettin Erol

ALEMDAĞ CAD. NO:728 TOTAL BENZİNCİ KARŞISI / YUKARI DUDULLU ÜMRANİYE / İSTANBUL

+902163645003

Abicim düzenli diş muayenesine bu arkadaşa gidebilirim. Selamınızı söyleyeceğim. Çok teşekkür ederim saygılar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...