İçeriğe Yönlendir

4.000 TL'ye kadar Telefon Tavsiyesi

Muhammed Orak

Recommended Posts

Çiğdem Bilen
Erkam Elma yazdı:

Yeni konu açmadan buradan sorayım dedim max 6000 TL bütçe ile f/p telefonu ne önerirsiniz..

Samsung a71 ya da a72

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Sosyal medya çok kullnıyorsa. Poco x3 pro. Başkasına bakmaya gerek yok bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Erkam Elma yazdı:

Yeni konu açmadan buradan sorayım dedim max 6000 TL bütçe ile f/p telefonu ne önerirsiniz..

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/650314-712341/samsung-galaxy-a72_samsung-galaxy-a52s-5g/

A52s 5G desteği ve işlemcisi  ile daha güncel bir cihaz, tabi 5G gelene kadar bu telefon değiştirilir o ayrı mesele :) 2027 de anca tamamlanacak geçiş diyorlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan

10 gün önce kasım indiriminden oppo reno 5 lite aldım hanıma. inceledim çok güzel telefon batarya şarj süresi çok güzel çok hızlı, ekran parlaklığı ve netliğide güzel bir kaç eksik noktası var tabi ama fiyatına göre kabul edilebilir seviyede ben 3600 tl ye aldım şimdi 4 bini geçmiş anlamadım bu işi bende mi 11 lite var ince hafif ama oyun oynamaya gelmiyor ısınıyor hemen temmuzda 3800 e aldım şimdi 5 bin küsür olmuş özetle ihtiyaç varsa bekletmemek lazım çabuk karar vermeli fiyatlar her gün değişiyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Erkam Elma yazdı:

A52

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...