İçeriğe Yönlendir

Dacia Jogger Geliyor

Sani Gerşon

Recommended Posts

• 4 ay sonra...
Bekir Çelik

Şuradaki fotoğraflar çok detaylı bilgi veriyor. Hala ülkeye giriş yapmamış sanırım. Verso'dan beri 7 koltuk aklımı çelmiyor değil ama çıplak gözle görebilsek iyiydi. Katlanır koltuk mevzusu çok iyi, Jazz'ın en sevdiğim ergonomik özelliklerinden.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

500 binlik güzel seçim diye vidyosu çekilebilir büyük bir pişkinlik ile

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
Çağlar Bayur yazdı:

500 binlik güzel seçim diye vidyosu çekilebilir büyük bir pişkinlik ile

O kadar olur mu yahu diye gözlerim açıldı ama, sitesinden 2022 Lodgy'yi bile 444 bin görünce hak verdim.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Logan MCV ile Lodgy göre çok daha estetik geldi bana Dacia görselde gelişiyor diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Aytac Sakal yazdı:

Logan MCV ile Lodgy göre çok daha estetik geldi bana Dacia görselde gelişiyor diye düşünüyorum.

Ciddi anlamda çağ atladı Dacia. Solenza ve Logan 1 ile kıyaslıyorum. Havalandırma mazgalları, cam açma butonu ve konumu,ön  konsol tasarımı, dış tasarımı çok çok değişti. Bazı modellerinde kullanmaya devam ettiği  yuvarlak havalandırma mazgalları  çok itici geliyor bana.

Bir de şu  direksiyon tasarımını değiştirse çok daha güzel  olacak. Travego  direksiyonu gibi şuanki tasarım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bekir Çelik

2022 son çeyreğine ertelenmiş maalesef. Kaynak: Bahadır Bektaş / Jogger Lansmanı

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik

Çok güzel, detaylı bir inceleme. Araç alma arefesindeyim, gecikmeseydi bunu kesin alırdım sanırım. Fiyat konusunda da iddialılar. En ucuz 7 koltuklu araç olacağı ve 400 bin liranın altında olacağı söyleniyor. Tabi ki pahalı ama ÖTV muafiyetli düşününce sanırım 210-220 bin bandında alınabilecek bir araç. Ülke şartları daha kötüye gitmezse...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Bekir Çelik yazdı:

400 bin liranın altında

dörtyüzbin..... valla benim içim acıyor, 380 e gelecek diye sevinen bir piyasa oluşmuş ise... 3 ayda hem de.. kasım da daha 4x4 duster 240 bandında idi, taibik o da garipti ama alışmak böyle birşey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şirkete almak istiyorduk. Ne diye böyle gecikmeli getiriyor ki... Saçmalık.

Yorum bağlantısı
Bekir Çelik
Çağlar Bayur yazdı:

dörtyüzbin..... valla benim içim acıyor, 380 e gelecek diye sevinen bir piyasa oluşmuş ise... 3 ayda hem de.. kasım da daha 4x4 duster 240 bandında idi, taibik o da garipti ama alışmak böyle birşey

Ben itiraf edeyim, 2015 yılında falan teneke naylon diye makarasını yapıyorduk Dacia'nın. Şimdi muafiyet falan olmasa biz de düşünemezdik heralde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Şirkete almak istiyorduk. Ne diye böyle gecikmeli getiriyor ki... Saçmalık.

isviçreden derhal ithal ederiz mani tolks

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

dacia nın geldiği seviye inanılmaz.

neye göre diye bakılırsa hundaya göre az gelişti, toyotayı ezdi geçti

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

fiyata göre demek istemiştim.

neye göre fransaya mı isveç e göre mi :mangal: elimizde bir cetvel olsun üstünde 2 yazsın, neye göre? metrik mi usa mi

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

diğer araç modellerine göre mesela. dacia nın yaklaşımı ekonomik ulaşılabilir modeller satmaktı. renaulta alternatif. şimdi aynı olmuşlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

renaulta alternatif. şimdi aynı olmuşlar.

maliyeti düşürmeye çalışır tüm firmalar, doğru yoldalar, logo önemsiz bizdeki dacia logolular fransada reno logolu zimbawwe de zoro logolu da olabilir

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Bu dusuk maliyet ise, zaten alani az olur sw oldugu icin. Dokker alir yine alacak olan.  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...