İçeriğe Yönlendir

Bosch Professional GDS 18V-1050 H Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi Siparişi Hakkında

Erkan Işık

Recommended Posts

Erkan Işık

https://www.amazon.com.tr/Bosch-Professional-18V-1050-Akülü-Somun/dp/B08QZK1CX4/ref=sr_1_2?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=Bosch+Professional+GDS+18V-1050+H&qid=1631141726&sr=8-2   Bu ürünü şipariş verdim fakat buna uygun akü ve şarj cihazıda almam gerekiyor hangi ürünü şipariş etmem gerekir , bu pil yeterli gelirmi https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07FYZFFWW/ref=crt_ewc_title_dp_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM ve buna uygun hangi şarj cihazı alınmalı 

Yorum bağlantısı
Hamit inan
Erkan Işık
Servet Aydın yazdı:

Kullanacağın yer neresi? Atölye/araçta yedek?

Servet abi garajda evde bulunsun diskleri söksün bijonları açsın yeter havalı alacakdım komprösör sıkıntı olabılır dendi bunuda görünce dayanamadım

Hamit inan yazdı:

Hamit bey evde bulunsun diye alacam ama pil parası bazı modelınde makıne parasına vuruyor mantıgım makine iyi olsun bunun yanında da pil ve şarj makınesi çok pahalı birşey olmasın mantıgımdayım ama pil ve şarj konusuna hakim degilim 7/24 çalısmıcak elımde evde hobi kullanım tarzı  buna uygun hangi şarj ve pili alırsam beni üzmez 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ben olsam ufak kapasite pil alırım.. Batarya li on ve şarj aleti doğru seri olmalı mutlaka

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
(düzenlendi)
Erkan Işık yazdı:

Hamit bey evde bulunsun diye alacam ama pil parası bazı modelınde makıne parasına vuruyor mantıgım makine iyi olsun bunun yanında da pil ve şarj makınesi çok pahalı birşey olmasın mantıgımdayım ama pil ve şarj konusuna hakim degilim 7/24 çalısmıcak elımde evde hobi kullanım tarzı  buna uygun hangi şarj ve pili alırsam beni üzmez 

Sizin paylaştığınız tam profosyenel. Çatılarda koca koca kütüklere sabahtan akşama kadar 20 cm vidaları atar yada bijon söker. Ev için çok fazla. Arkadaşın link attığı ürün gayet yeterli ev kullanıcısına. Fazladan masraf etmenize gerek yok.
Ev için alacam yine de derseniz 4A pil ve en ucuz olan şarj yeterli gelir size (GAL 18-v40 şarj cihazı, 4.0Ah batarya)
Kendi görüşüm sizin dediğiniz gibi. Ne zaman nerede kaba güç gerektiği belli olmuyor arada olsada ihtiyaç oluyor. Güçlü cihaz düşük pil ideal.

18v 5.A orjinal dewalt pil ömrünü deniyor eleman. 4.A bunun %80 i falan. Fikir verir. videounun 11:25 ine bakın.

tarihinde Hamit inan tarafından düzenlendi
s
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Hamit inan yazdı:

Sizin paylaştığınız tam profosyenel. Çatılarda koca koca kütüklere sabahtan akşama kadar 20 cm vidaları atar yada bijon söker. Ev için çok fazla. Arkadaşın link attığı ürün gayet yeterli ev kullanıcısına. Fazladan masraf etmenize gerek yok.
Ev için alacam yine de derseniz 4A pil ve en ucuz olan şarj yeterli gelir size (GAL 18-v40 şarj cihazı, 4.0Ah batarya)
Kendi görüşüm sizin dediğiniz gibi. Ne zaman nerede kaba güç gerektiği belli olmuyor arada olsada ihtiyaç oluyor. Güçlü cihaz düşük pil ideal.

Fiyat cazip geldi hamit bey güçlü makine oluncada dayanamadım en ucuz piyasada makıneyi 2700 cıvarı satıyrolar  amazon 1850 lira olunca alayım dedım pil ve şarjada 1000 tl verirsek 2850 civarı gelmiş olacak satıcıda amazon kendisi olunca alayım dedim insaallah pişman olmam ek gümrük vs eklemezlerse tabi ham fiyat 1430 civarı üstü gümrük ve kargo

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Hamit inan yazdı:

Zamanında bayağı bir bakınmıştım bunlara. Birde böyle bir seçenek var. Tam bir f/p ürünü. 
200 tl lik çakmalar gibi değil. Değerlendirin derim. İhtiyacınıza göre fikir oluşur.
https://www.hepsiburada.com/vonroc-li-ion-akulu-sarjli-matkap-16v-1-5ah-pm-HB00000UVDYN

Eleman üşenmemiş bunuda incelemiş

Bende bosch olanı var tek batarya 10,8  1,5 amper memnunum ama aklımda bulunsun somun sıkma vardı kafada onuda şiparişi verdik pil ve şarjını aldıkdımı oda tamam olacak insallah

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Ev için gerek yok böyle bir cihaza , einhel in var 650 tl ye çift bataryalı evde her işinizi görür.

Bu arada amozon nun sattığı satıcı kısmında amozon yazan hiç bir şey sahte çakma olmaz ne satıyor ıse orj dir.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Murat Öngür yazdı:

Ev için gerek yok böyle bir cihaza , einhel in var 650 tl ye çift bataryalı evde her işinizi görür.

Bu arada amozon nun sattığı satıcı kısmında amozon yazan hiç bir şey sahte çakma olmaz ne satıyor ıse orj dir.

Amazon germany satıcı gönderici amazon germany  yazıyor murat bey , einhellere bakdım yorumlarda yetersiz kalıyor yazmıslar einhelde yaklasık  pilsiz 800 lira  kafamda  soru işareti kalmasın dedim ömürlük bir alet olur evde 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...