İçeriğe Yönlendir

Yurtdışından Aks Sipariş Etmek

Metin Çilo

Recommended Posts

Metin Çilo

Kıymetli forum üyeleri arkadaşlar. Aracım 2007 benzinli focus. Aracımın aksları bozuldu aks kafaları değişti yine zaman içinde bozuldu. Bende yurtdışından orijinal veya orjinale yakın aks sipariş etmek istiyorum.

1. Özellikle Amazon üzerinden nasıl sipariş verilir?

2. Yurtdışı hangi marka orjinale yakın olabilir?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Hem nakliyesi çok tutar hem de gümrük masraflarını iyi araştırman lazım. Astarı yüzünü geçebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Metin Çilo yazdı:

Kıymetli forum üyeleri arkadaşlar. Aracım 2007 benzinli focus. Aracımın aksları bozuldu aks kafaları değişti yine zaman içinde bozuldu. Bende yurtdışından orijinal veya orjinale yakın aks sipariş etmek istiyorum.

Standart piyasada bulabileceklerinizle uğraşmayın. Pahala, bulunmayan çıkmalarda iyi olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Metin Çilo yazdı:

orjinal listesi saçma pahalı olduğu için yan sanayi takılıyor. fac den soner günal a ulşaın selam söyleyin, kaliteli ucuz birşeyler var ise size tavsiye eder, internet sitesi de var (arasford) güvenilir sipraiş verebilirsiniz. yurt dışı macera olur

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Fikirleriniz için teşekkürler. Piyasada çok fazla çin malı ürün var ve dayanıklılıkları uzun ömürlü değil.

Yorum bağlantısı
Ahmet Gül

Kazalı araçtan çıkma bulabilirsiniz, en azından orijinaldir. Yurtdışından alacağınız parça, yetkili servis fiyatına gelebilir.  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...