İçeriğe Yönlendir

Evin Küçüğü Getz Gitti Auris Geldi [emoji846]

Serkan Gülderen

Recommended Posts

Serkan Gülderen

2 yıldır 2. Araç alarak eşimin kullandığı otomatik getzi gönderdik yerine 2013 auris otomatik geldi.

Aurusin Sürüş keyfi gayet tatminkar ve dolu olmasıyla ve diğer aracım olan 2.5 focusun pabucu dama attı diyebilirim.

Kullanan arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım olacak.ilk toyatam ve yabancıyım arabaya.

7f61ea743d18ee4fc4aea959eaf6b2a0.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Hayırlı olsun Serkan default_nazar.gif
Tşk servet abi
Hayırlı olsun
1.33 mü? 
1.6 advance skypack

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Yağını mazotunu koyun devam... Baska hic bisi istemez... Hayirli olsun gule gule kullanin... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Hayırlı olsun. İç hacim nasıl? Arka koltuk bagaj falan
Tşk. İç hacim arka özellikle focus 2.5 a göre daha geniş ve şaft tüneli yok denecek kadar az olması büyük avantaj. Genel olarak ferah. Bagaj derinliği tüpten dolayı Bi tık yüksek ve küçük. Geniş aileler sıkıntı yaşar bagajda. Daha 1 kız olunca bize yeter şu aşamada. Ama Sürüş keyfi yumuşaklığı beni şaşarttı. Focus sert buna göre.
Yağını mazotunu koyun devam... Baska hic bisi istemez... Hayirli olsun gule gule kullanin... [emoji4]
Niyetimiz öyle şu şartlarda sanayiyle uğraşmak. İnşallah dediğiniz gibi olur tşk.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Tıpatıp aynısı, tamamen aynı donanım. Hyundai i10 ve Auris arasında kalmıştık. Ozaman bana 55000 tl fiyat vermişlerdi. Şimdiki aklım olsa şimdi alırdım kaçırmazdım :( 

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Tıpatıp aynısı, tamamen aynı donanım. Hyundai i10 ve Auris arasında kalmıştık. Ozaman bana 55000 tl fiyat vermişlerdi. Şimdiki aklım olsa şimdi alırdım kaçırmazdım [emoji20] 
Sene 2013 olmalı aynen liste fiyatı öyleymiş [emoji846] alınırmış kesinlikle ali bey
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Serkan Gülderen yazdı:

Sene 2013 olmalı aynen liste fiyatı öyleymiş emoji846.png alınırmış kesinlikle ali bey

Hocam ikinci el 23000 kmde 55000 tl fiyat vermişlerdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

10 numara araç. Getzden sonra BMW gibi hissettirir. 

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın. Yağını suyunu filtresini zamanında değişin başka bir şey istemez. Bir de yakıtı iyi yerden alın 3-5 kuruş fazla verin iyisinden şaşmayın.

Kazasız belasız cezasız sürüşler olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Serkan Gülderen yazdı:

1.6 advance skypack

Donanım güzel , şanzıman harika , araba sorunsuz. hayırlı olsun 🧿. kazasız belasız iyi günlerde kullanın. cam tavan yazın içeriyi bir miktar ısıtabilir. elektrikli açılıp kapanan örtüsü çok izole etmez.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:nazar: şanzıman ile ilgili işlemleri sadece ve sadece yetkili serviste yaptırın bunun dışında sessiz güzel bir araba, şehir içi için ideal

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Fatih Sarıkaya yazdı:

Bu modelde esp varmı ?

*TRC ve **VSC var. 2013 sonrası tüm Toyotalarda standart sunuldu.

*Traction Control System

**Vehicle Stability Control

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Hayırlı olsun. Güzel araç ve güzel seçim. Bende de vardı aynısının 2016 modeli. Tek olumsuz yanı direksiyon ve yolcu tarafındakı airbagin olduğu kısımlarda plastik aksamının kabarık durmasıydı. Onun dışında hiç bir sıkıntısı yoktu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Hayırlı olsun :nazar:

Bu modelde esp varmı ?
Aynen anti patinaj ve esp var
:nazar: şanzıman ile ilgili işlemleri sadece ve sadece yetkili serviste yaptırın bunun dışında sessiz güzel bir araba, şehir içi için ideal
Aynen çağlar abi 80 binde şanzıman yağı serviste değişmiş şuanda 88binde.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...