İçeriğe Yönlendir

Mondıal X-TREME Maxx 200i

Ali Osman SEVİM

Recommended Posts

Ali Osman SEVİM

s8qtnqv.jpg

842aq9q.jpg

Hafif arazi gezintileri için 😀

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Hayırlı olsun. Tek başınıza sakın araziye özellikle telefonun çekmediği yerlere gitmeyin. Rotanızı önceden ailenize arkadaşlarınıza bildirin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Osman SEVİM
Fatih Sarıkaya yazdı:

:nazar: hayırlı olsun.

Sağ olun. 

Yurdaer Elay yazdı:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın :nazar:

Sağ olun.

İlkay BAŞARAN yazdı:

Hayırlı olsun. Tek başınıza sakın araziye özellikle telefonun çekmediği yerlere gitmeyin. Rotanızı önceden ailenize arkadaşlarınıza bildirin.

Sağ olun, evet dedikleriniz çok önemli. Ben de bu konuyu düşündüm özellikle yalnız olduğum zaman rotamı genellikle tel çeken yerlere doğru yapacağım. Hanıma canlı konum atıp takibimi sağlayabilirim diye de düşünüyorum. 😄 

Uyarınız için teşekkürler.

Hayrettin Bahadir yazdı:

İndikten sonra 15 dakika daha titremeye devam edeceksin ama keyifli motor

Doğrudur. Muhtemelen yakın zamanda dediğiniz gibi titreşimler olmaya başlayacaktır. Benim de bu aletten fazla bir beklentim yok zaten. Ama sürmesi de çok zevkli traktör gibi gidiyor. 😁  Hard arazi kullanımı yapmayacağım için ve hafta da bir sakin doğa gezisi yapacağım için benimki biraz daha geç dağılabilir belki 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Tekeriniz düz bassın, hayırlı olsun. İşinizi ziyadesi ile görecek, tam olarak hizmet ettiği işe göre tasarlanmış güzel bir motor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Osman SEVİM
Murat Sahın yazdı:

Tekeriniz düz bassın, hayırlı olsun. İşinizi ziyadesi ile görecek, tam olarak hizmet ettiği işe göre tasarlanmış güzel bir motor. 

Çok teşekkür ederim. Ben de sizinle aynı fikirdeyim, benim için gayet yeterli bir motosiklet. 🙂

Yorum bağlantısı
Ali Osman SEVİM

Sağ olun, cümlemize kazasız belasız inşallah.

Cem Işık yazdı:

Torku gayet tatminkardır. Allah kaza bela göstermesin..

Sağ olun, cümlemize kazasız belasız inşallah.

Yorum bağlantısı
Rifat Berber

Sıfır alıp 1 yıl kullanıp satmıştım çok keyifli bir motosiklet. Sezon bitince kutupbaşlarını sökmeyi unutmayın yoksa akü çabuk boşalabiliyor.

İyi günlerde kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Osman SEVİM
Ayhan Asil yazdı:

Hayırlı olsun. 

Sağ olun.

Rifat Berber yazdı:

Sıfır alıp 1 yıl kullanıp satmıştım çok keyifli bir motosiklet. Sezon bitince kutupbaşlarını sökmeyi unutmayın yoksa akü çabuk boşalabiliyor.

İyi günlerde kullanın.

Teşekkürler, tavsiyenizi dikkate alacağım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Osman SEVİM
Selçuk Keleş yazdı:

Güle güle binin :)

Çok teşekkür ederim. 🙋‍♂️

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...