İçeriğe Yönlendir

Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi

Emre Şimşek
Çözüme git Emre Şimşek tarafından,

Recommended Posts

Emre Şimşek

Bluetooth bağlantılı hoparlörlerde gelecek görüyorum. Bizim eve lazım oldu araştırmaya başladım.

Benim ihtiyacım (ya da isteğim):

- Ses kalitesi çok iyi olsun

- Şarj süresi çok uzun olmasın

- Kullanma süresi 5 saatten az olmasın

- Aynı üründen bir tane daha aldığımda ikisi birbirine bağlanıp stereo ses alabileyim.

Konu biraz geniş olsun. Deneyimlerinizi ve fikirlerinizi de alalım, hoparlör alacaklara genel bir tavsiye olsun.

Bütçe üçyüz beşyüz üçyüz beşyüz.. 🎶🎵

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emre Şimşek yazdı:

- Aynı üründen bir tane daha aldığımda ikisi birbirine bağlanıp stereo ses alabileyim.

Var böyle bir imkan... 

Bir cihazı iki hoparlöre nasıl bağlayacaksın. 

Yada hoparlörler bir birine bağlanabiliyor mu artık. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bende Jbl go2 var ama stereo özelliği yoktur, çok güzel ses veriyor, hiç ihtiyaçta duymadım. Şimdi go3ler çıkmış biraz daha uygunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Bende Jbl go2 var ama stereo özelliği yoktur, çok güzel ses veriyor, hiç ihtiyaçta duymadım. Şimdi go3ler çıkmış biraz daha uygunlar.
Bende de, şarj etmeyi unutuyorum desem yeridir. Parkta bahçede sahilde havuzda muhteşem bi deneyim sunuyor. Duo çalışma özelliği yok ama ben tavsiye ederim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

miniso lakin bizde bulunmuyor, onun haricinde mikado derim. yüksek bozulmadan ses çıkaran

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yada hoparlörler bir birine bağlanabiliyor mu artık. 

Mesela JBL'de bu özelliğin adı PartyBoost imiş.

Linkteki ürünün açıklamasında yazıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

ben kinps soundcircular almıştım amazondan ipx8 ve 32 saat kullanım süresi ile çok memnunum

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Çağlar Bayur yazdı:

vesile ile blututla streo bağlanabiliyor mu uçuk modeller hariç?

Çoğu stereo zaten, üzerinde çift hoparlör var ama bir kutuda oldukları için o derinliği veremiyor istenildiği gibi (uçuk modeller hariç) birbirine bağlayıp farklı noktalara konulunca stereo etkisi çok farklı olur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Çoğu stereo zaten, üzerinde çift hoparlör var ama bir kutuda oldukları için o derinliği veremiyor istenildiği gibi (uçuk modeller hariç) birbirine bağlayıp farklı noktalara konulunca stereo etkisi çok farklı olur.

açıp bakınca tek çıkış gördüm de hep, paralel bağlı çift hoparlör olmasın

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

UE Boom ya da Wonderboom alıp geçin. ;) Pişman olmazsınız. 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Amazon.de'de görün
Motorola Sonic Play 275 FM Bluetooth Hoparlör, Beyaz https://www.amazon.com.tr/dp/B07BXYFLNX/ref=cm_sw_r_apanp_bj1yFotZciEET

Şunu aldım radyo özelliği de lazım olduğu için. Şarjı çok iyi daha 2 kere şarj ettim. Sesi çok kaliteli ve güzel. Ben memnun kaldım mutfakta öyle ufaktan takılmak için fazlasıyla yeterli geldi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emin Önal

JBL GO2 aldım. Fiyatına göre gayet güzel iş görüyor bence.

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Erkut Uysal yazdı:

https://www.hepsiburada.com/grundig-gsb-150-se-odessa-tasinabilir-bluetooth-hoparlor-p-HBV000004Q0X8?magaza=Asil+evaletleri&url_src=and-product-detail

Bundan aldim 1.5 sene önce 100 TL ye ama super bi şey... Tavsiye ederim... Çocugun elinde yeremi dusmedi, ne badireler atlatti hala canavar gibi calisiyor...

Aynısından bizde de var. Görüntüsü ile çıkardığı ses kesinlikle şaşırtıcı. Sesi çok net ve güzel.

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

JBL GO3 aldım 3 gün önce amazon'dan 330 TL. Şort veya sweat cebinde  taşınabilecek boyutta olması kriterdi. Sesi çapına göre çok iyi. Malzeme kalitesi yüksek.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
suround gibi ses veriyor sanırım? zevk meselesi ben sevemiom, şööllee alttan altttan vurmalı

Mesela bunda test yapılabilir

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

töbe bunela bu parçayı çalabilecek sisteme gurban olurum :wub:

bu da benden gelsin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Servet Aydın yazdı:

Test müziği mi lazım ?

Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir cihazı iki hoparlöre nasıl bağlayacaksın. 

Jbl de connect+ var tek bir kaynaktan, birden fazla hoparlör ses üretebilir.

Yani 5 tane hoparlöre aynı anda cep telefonundaki müziği çaldırabilirsin.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...