İçeriğe Yönlendir

Bir Devin Çöküşü (Yani Ben)

Erkut Uysal

Recommended Posts

Erkut Uysal
Hüseyin Sönmez yazdı:

Hanımda Daihatsu Teios vardı. Daş gibi. Tam otomatik, yüksek ve sağlam bence fiyat aralığıba da bakarsanız iyi bir seçenek olur. Ayrıca 2. Eli çok kuvvetli kolay satılabiliyor. KM olarak yüsek olabilir ama bu tip araçlarda 100 bin daha yeni sayılıyor.

Yüksek araba açıkçası beni hep korkutmuştur abi... Yere yakın olasak mı diyorum ama bilemedim... 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Erkut Uysal yazdı:

Lakin o meblalara çıkmak bana göre hoş değil... :D 

Sen kendine olan planı suya atacaksın. Bak ne güzel yenge hanım, şu renk şu marka şu segment dememiş :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Erkut Uysal yazdı:

Bu serzeniş, bu haykırış, bu tepki neden ?

1.6 VTİ motor ne etti size de bunca yakarış... ? :D 

Buyurun anlatın Lütfen... 

Abi bizde 308 vardı vti motor.

Ne rezil etti bizi anlatamam. İnternetten de araştırabilirsin.

Antipollution faulty diye ekranda bir yazı çıkıyor sonra arayasında bulasın hangi sensör arızalı. Yakıt sisteminden egzozun ucuna kadar heryerde olabilir. Ateşleme devir sensörleri yakıt sensörleri. Çeken bilir..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erkut Uysal yazdı:

bu rakamlara pek çıkmak istemiyorum..

satın alacağın da yapacağın masraf illa ki çıkacak bence değerlendir

Hüseyin Sönmez yazdı:

Hanımda Daihatsu Teios vardı. Daş gibi. Tam otomatik, yüksek ve sağlam bence fiyat aralığıba da bakarsanız iyi bir seçenek olur. Ayrıca 2. Eli çok kuvvetli kolay satılabiliyor. KM olarak yüsek olabilir ama bu tip araçlarda 100 bin daha yeni sayılıyor.

2.a raba oalarak hem de 4x4 olsun. bu da değerlendirilir

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Fatih Sarıkaya yazdı:

yenge hanım, şu renk şu marka şu segment dememiş :) 

Bu mesajı dikkate almadığını düşünüyorum, araba almak isteyen bence ne alacağına karar vermiştir. Foruma sorarak cevabı yanlış yerde arıyorsun @Erkut Uysal. bence @Fatih Sarıkaya sorduğunu yenge hanım kendisine sormanı bekliyor.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Sefa Çelik yazdı:

Hocam şu yalan dünyada kendine bir iyilik yap, 1 yıllık reklam arası ver, bunlardan birini al.

Hanım 1 senecik daha beklesin. Seneye bozdurur 2 araba yaparsın. Bu araçlar cumhuriyet altını gibi çok hızlı yükseliyor. Maddi olarak kaybın olmaz. 

Sefa abicim çok güzel söylüyorsun ama işin maddiyatından ziyade maneviyatı var... :)

Öğlen vakti hanımın okulda işi bitiyor, mecburen kayınvalideye gidiyor çocuk orda, akşama kadar benim çıkmamı orada bekliyorlar, ben çıkınca oradan onları alıyorum eve geçiyoruz, falan derken evdeki düzenimiz bozuluyor... Kayınvalide den kayınpederden çok şükür bu zamana kadar bir şikayet duymadık evladımıza bakıyorlar Allah razı olsun ama herkes evinde rahat sonuçta... :) Kapıdan çoluk, çocuğu alıp çıkmak olmaz, içeri giriyorsun en az 1 saat gitti... Yemeğe kalırsan 2 saat gitti... Eve geldiğimde eşimle, oğlumla 1 saat daha fazla zaman geçirsem E180 de o mutluluğu yaşayamam Sefa abicim... :)

Yeri geliyor onları eve bırakmak için ofisi, işi bırakıp çıkıyorum gidiyorum geliyorum, annemin babamın yaşları var gün içerisinde ihtiyaçları için onlara gidip geliyorum... İşlerim aksıyor... Böyle en azından bir yük benim sırtımdan kalksın diye düşünüyorum... 
Konforlu, prestijli güzel araçlar o arabalara şimdi binmesem 3 sene 5 sene sonra gene binerim abi... Sağlığımız, huzurumuz yerinde olsun yeter... :) 

Demek istediğini çok iyi anlıyorum abi, imkanın varken o noktaya ulaş diyorsun... Hazzı tat diyorsun... Haklısın da ama sen benim oğlanı bir görsen, yaptığı şebeklikleri bir görsen değil Mercedesi RR yi yak dese, kibrit çakar yakarsın.... ( Karga yavrusunu pamuğum diye severmiş bizimkide o hesap ) :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

ikinizede uyacak bir araç alıyorsun konu kapanıyor kardeş, devir ekonomi devri, 2. arabaya gerek yok hanım de :)

altta yazdıklarını şimdi gördüm, bu durumda 2 araç al, kendim için konuşursam alacak olsam kendi zevkimden feragat eder kendime sadece işimi görecek ayarda basit birşey alır hanımada seveceği birşey alırdım,   neyseki benim hanım ikimize uyan araç alalıma razı oldu :)

bu arada devir ekonomi devri fazla açılma, ortam daha düzelmedi ve düzelmeyecekte uzun süre, hatta ... neyse, sen beni dinle fazla açılma....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
Erkut Uysal yazdı:

Yüksek araba açıkçası beni hep korkutmuştur abi... Yere yakın olasak mı diyorum ama bilemedim... 

Araba yüksek olunca kadın araç kullanıcıları için avantajılı oluyor. Pek öyle sıkıştırma vs yapamıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erkut Uysal yazdı:

Tam otomatik olduğunu nasıl anlicam emmi ? Neye bakıcam ?

Foruma sor :)

Bilirler.. 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

ikinizede uyacak bir araç alıyorsun konu kapanıyor kardeş, devir ekonomi devri, 2. arabaya gerek yok hanım de :)

E ekonomi ne olacak... 

Can gelmesin mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir
Hüseyin Sönmez yazdı:

Araba yüksek olunca kadın araç kullanıcıları için avantajılı oluyor.

Bu sefer de potansiyel biçer-geçer oluyor 😀

• Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Fatih Sarıkaya yazdı:

Sen kendine olan planı suya atacaksın. Bak ne güzel yenge hanım, şu renk şu marka şu segment dememiş :) 

Metin Uzunoğlu yazdı:

Bu mesajı dikkate almadığını düşünüyorum, araba almak isteyen bence ne alacağına karar vermiştir. Foruma sorarak cevabı yanlış yerde arıyorsun @Erkut Uysal. bence @Fatih Sarıkaya sorduğunu yenge hanım kendisine sormanı bekliyor.

İşime gelmeyen hiç bir şeyi sormam abi... Ses  çıkarmam yatarım kulağımın üzerine... :D

Fatih Sarıkaya yazdı:

Bak sana bir araba buldum :) Formdan hemde.

Gördüm Fatih abi... Çok güzel çok temiz araç ama otomatik değil... :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bilirler.. 

E ekonomi ne olacak... 

Can gelmesin mi ?

Ekonomiye can vericez derken biz can vermeyelim de abi... :D 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bilirler.. 

E ekonomi ne olacak... 

Can gelmesin mi ?

gelsin canım, gelebiliyorsa neden gelmesin, yalnız birşeyeşlere gebe ortam, bu yunan rahat durmayacak sanki...

Erkut Uysal yazdı:

Ekonomiye can vericez derken biz can vermeyelim de abi... :D 

zaten araba almak ekonomiye cana gelmez, tıpkı paso inşaat yapmakla gelmeyeceği gibi,  ekonomiye canmı gelsin, önce millete hard format sıfırdan kurulum lazım onun içinde temiz kopya lazım, oda yok, End To End Error veriyor bizim hafıza....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Ali Cihangiroğlu yazdı:

altta yazdıklarını şimdi gördüm, bu durumda 2 araç al, kendim için konuşursam alacak olsam kendi zevkimden feragat eder kendime sadece işimi görecek ayarda basit birşey alır hanımada seveceği birşey alırdım,   neyseki benim hanım ikimize uyan araç alalıma razı oldu :)

bu arada devir ekonomi devri fazla açılma, ortam daha düzelmedi ve düzelmeyecekte uzun süre, hatta ... neyse, sen beni dinle fazla açılma....

Abi aslında yapmaya çalıştığımı anlattın burada... 

Gelecek için endişelerim çok fazla ve gerçekler karşımızda... 

Bu sene Ayçiçekler beter oldu, verimsiz sıkıntılı, 2022 yiyecek krizi ile geçer... Mübala yapmıyorum yiyecek krizi covidi bile geride bırakır... Cebinde nakit parası olan kazanır... 

Bu yüzden araçları değiştirip daha ekonomik davranmam gerekiyor dediğin gibi... Hatta insignia yı kullansamda olur. Hanımın işini çözeyim yeter... 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Erkut Uysal yazdı:

Abi aslında yapmaya çalıştığımı anlattın burada... 

Gelecek için endişelerim çok fazla ve gerçekler karşımızda... 

Bu sene Ayçiçekler beter oldu, verimsiz sıkıntılı, 2022 yiyecek krizi ile geçer... Mübala yapmıyorum yiyecek krizi covidi bile geride bırakır... Cebinde nakit parası olan kazanır... 

Bu yüzden araçları değiştirip daha ekonomik davranmam gerekiyor dediğin gibi... Hatta insignia yı kullansamda olur. Hanımın işini çözeyim yeter... 

aynen öyle kardeş, işi çöz ve beklemede kal :)

sabah 15-20 afgan 3-4 zenci göçmene rastladık, yunan pataklayıp atmış, geceyi bizim iş makinesinde geçirenler vardı, üst baş bitik üşümüşler, ayak çıplak, aç sefil, arkadaş dayanamıyıp ayakkabısını çıkarıp yolda tek başına giden afrikalı büyük, ihtimal birine verdi, adam tişikkiler şeklinde acaip bir şiveyle cevap verdi, yazık bu insanlara, bu daha başlangıç, ülkeler göç edecek kavimler göç edecek, daha dur sen, Allah yardımcımız olsun da böyle İnsanlığa neden olsun demedende edemiyorum açıkcası....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Erkut Uysal yazdı:

İşime gelmeyen hiç bir şeyi sormam abi... Ses  çıkarmam yatarım kulağımın üzerine... :D

Daha pahalıya mal olabilir🙂

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen
Erkut Uysal yazdı:

Çünkü Yan taraftan bir ses geldi...

"Banada araba alalım" 😮

Tabiki her erkeğin evinde son sözü söylediği gibi bende son sözümü söyledim

"Tamam hayatım :) "

Amanınnnn Erkut Bey ne yaptınnnnn :) 

Şaka şaka. Elbette bahsettiğiniz gibi bir sürü ek maliyet ve meşakkati beraberinde getirse de aslında bir sürü yükten de sizi kurtaran bir şey eve 2. aracı almak. Yok günüm var hadi bey, yok  annem hastalanmış hadi bey, yok bilmem neremde ne var hadi bey. Bunlardan kurtulmak az şey değil :) 

Hayırlsıı olsun. İnşallah sizin cebinize yenge hanımın da gönlüne göre bir araç alırsınız da hayırla ve kazasızca binersiniz Erkut Bey...

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

vur yumruğunu masaya yahu nasıl sert erkeklik bu. elini vur masaya sonra hanıma mercedes al sen minibüsle devam et :D 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Metin Uzunoğlu yazdı:

Daha pahalıya mal olabilir🙂

Foruma giriş şifrelerimi bilmiyor hanım abi... Burayı okusa zaten bittik... :D 

Cem Dilmen yazdı:

Amanınnnn Erkut Bey ne yaptınnnnn :) 

Şaka şaka. Elbette bahsettiğiniz gibi bir sürü ek maliyet ve meşakkati beraberinde getirse de aslında bir sürü yükten de sizi kurtaran bir şey eve 2. aracı almak. Yok günüm var hadi bey, yok  annem hastalanmış hadi bey, yok bilmem neremde ne var hadi bey. Bunlardan kurtulmak az şey değil :) 

Hayırlsıı olsun. İnşallah sizin cebinize yenge hanımın da gönlüne göre bir araç alırsınız da hayırla ve kazasızca binersiniz Erkut Bey...

İnşallah sayın hocam... Sonumuz ne olacak göreceğiz artık... :D 

Ali Gök yazdı:

vur yumruğunu masaya yahu nasıl sert erkeklik bu. elini vur masaya sonra hanıma mercedes al sen minibüsle devam et :D 

İnşallah minibüse bine biliriz... Yoksa sonumuz bisiklet... :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Erkut sen bi Silivri buluşması yap anlatırım 2 i arabanın güzelliklerini

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Şu virüsün bana en büyük getirisi 2. Araba 😊

Aldıktan sonra keşke daha önce alsak dersin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...