İçeriğe Yönlendir

Ofis için All in One Lazer Yazıcı Önerisi

Deniz Kom

Recommended Posts

Deniz Kom

Merhaba arkadaşlar,

Bir projemden elimde para kaldı. O parayla ihtiyaçları tamamlarken, eski yazıcımızın (samsung SCX3405fw) ömrünü doldurduğunu fark ettik. Yerine yeni bir yazıcı arayışındayım. Yazıcının aşağıdaki özellikleri karşılaması gerekiyor. 

- Network yazıcısı olacak (ethernet) 

- All in one lazer yazıcı olacak

- Muadil toneri bol ve ucuz olacak.

Önerilere açığım. 

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Merhaba 

Xerox 3615 derim . başka söze gerek yok. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

3 gün önce Brother A4 MFC-L2716DW modelini aldım.

Bundan.

10140285206578.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Selamlar,

3615 biraz hormonlu sanki. Masama koyacağım için çok da yer kaplamaması lazım. Yoksa, muadil toner kapasitesi ve diğer özelliklerini çok beğendim. 

Brother olanın toner kapasitesini ve muadil toner fiyatını çok beğendim. Çok alınabilir duruyor. Network üzerinden deneme şansınız oldu mu? @Hasan Karabekiroglu

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Cihaz henüz elime geçmedi, bugün yarın gelir kurup deneyimlerimi yazarım.

Bende bir tavsiye ile aldım.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Deniz Kom yazdı:

Selamlar,

3615 biraz hormonlu sanki. Masama koyacağım için çok da yer kaplamaması lazım. Yoksa, muadil toner kapasitesi ve diğer özelliklerini çok beğendim. 

Brother olanın toner kapasitesini ve muadil toner fiyatını çok beğendim. Çok alınabilir duruyor. Network üzerinden deneme şansınız oldu mu? @Hasan Karabekiroglu

Şu an önümde bir tane var. Ağır ve büyük olduğu doğrudur. Toneri bitirmek için banka gibi sabah akşam dekont basmak gerekiyor. Bankalarda kullanılan yazıcılardan. Tam bir iş makinesi. İkinci elde 1300 1500 tlden alınabiliyor. Bunun ikinci eli bile daş gibi. Çok ciddi ömrü var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

Hocam eşime okulda kullanması için Brother T510W aldık. çok memnun..

Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen

drum ayrı toner ayrı yazıcılara sıcak bakmıyorum. belirli süre sonra hem drum değişmesi gerekiyor ki o da makian fiyatına yaklaşıyor. bu sorunu samsung çözmüş sanırım modellerının çoğunda toner üzerinde drum da var.

Yorum bağlantısı
Alpaslan Göktaş

Bizimki devlet kurumu ama UTAX P-3025 MFP KX kullanıyoruz odada, ağda paylaşıma açık,10 kullanıcı falan genelde tarama yapıyor, fax kullanmıyorum ama üst katta kullananlar var. 3-4 yıldır hiç sorum çıkarmadı yoğun kullanımda. Muadil toner ile de sıkıntısız çalışıyor. Yeni modeli geldi sonra 4020. Fiyat konusunda bilgim yok maalesef.

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Ofis için Epson L5190 yazıcı almıştım. Her gün 20-50 arası baskı alıyoruz. Biz en ufak bir sorun yaşamadık herkeste oldukça memnun baskı kalitesi bize yeterli geliyor. 

4 farklı renk doldurulabilir kartuşu var 200 TL civarında bir rakama almıştım. Aynı kartuşlar ile 1,5 yıldır sorunsuz devam ediyoruz. 

Ethernet ve wifi üzerinden kullanım sağlayabiliyorsunuz. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Yazıcı bir müddet kullanılmadığında mürekkebi donmayacak bir üründe biz arıyoruz. Ev tipi kullanım için.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ahmet Ekici yazdı:

Yazıcı bir müddet kullanılmadığında mürekkebi donmayacak bir üründe biz arıyoruz. Ev tipi kullanım için.

Öncelikle toner fiyatına ve kapsitesine bakın. Xerox , brother ve samsung bu konuda iyiler. Lexmarka hiç girmeyin , hp nin standart sürümleri diğerleri gbi sağlam değil .  hp nin P serileri pahalı ancak iyi makinalardır. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...