İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam

Oğuzkan Erışık

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık
Alptuğ Özcan yazdı:

Geçmiş olsun Oğuzkan.

Yabancı mı vuran? Ulaştın mı

Patronun dünürü. Farları falan bi yenileyim ben 😃

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Oğuzkan Erışık yazdı:

Patronun dünürü. Farları falan bi yenileyim ben 😃

İyi yabancı değilmiş.

Tek tarafı ? :D 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Alptuğ Özcan yazdı:

İyi yabancı değilmiş.

Tek tarafı ? :D 

Diğer tarafı da kasmış kırmış 🥳

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Evren Barış Özbek yazdı:

Bununla geçmiş olsun.

Sağol Evren abi

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Geçmiş olsun Oğuzkan. Bari mercekli tak takmisken.  Alisiktin diye hatırlıyorum 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçmiş olsun.

En azından vuran belliymiş. Sigortadan çözülür illa ki.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

geçmiş olsun,

Metin Akbal yazdı:

Geçmiş olsun Oğuzkan. Bari mercekli tak takmisken.  Alisiktin diye hatırlıyorum 😊

mantıklı öneri.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Geçmiş Olsun Oğuzkan Allah beterinden saklasın.

Metin Akbal yazdı:

Mercekli Far güzèl olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Metin Akbal yazdı:

Sağol abi. Farlarım sağlam çok şükür. Mercekliye niyetim var ama çok pahalı geliyor artık. Eski gücüm yok 😃

Sani Gerşon yazdı:

Geçmiş olsun.

En azından vuran belliymiş. Sigortadan çözülür illa ki.

Sağol Sani abi. Tutanak tutmadık. İş çıkışı tamponu boyacıya bıraktım aramızda hallediyoruz karşı tarafla

Metin Uzunoğlu yazdı:

geçmiş olsun,

mantıklı öneri.

Sağol Metin hocam

Aytac Sakal yazdı:

Geçmiş Olsun Oğuzkan Allah beterinden saklasın.

Mercekli Far güzèl olur.

Amin abi sağolasın

Madem herkes benim kadar istekli iban gönderiyorum mercek kampayasına katılın 😃😃

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Oğuzkan Erışık yazdı:

Madem herkes benim kadar istekli iban gönderiyorum mercek kampayasına katılın 

İrem Derici nin başına geleni biliyon de mi 😁

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sürmeli yazdı:

Geçmiş olsun :( 

Sağol Murat abi

Metin Akbal yazdı:

İrem Derici nin başına geleni biliyon de mi 😁

Benle o aynı değil. Ben sokak hayvanlarına bağışlamam arabama bağışlarım 😃

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Oğuzkan Erışık

Araç içerisine dışarıdan çok ses geliyordu. 1 takım fitil alıp öğle arasında ön kapılara taktım. Kapanma sesi daha tok oldu. 

IMG-20221027-WA0006.jpeg.09917dcc19abe918b7638ee988d5821d.jpeg

IMG-20221027-WA0005.jpeg.5eae2233492091ffef751990c0e13afd.jpegOrjinal fitil birleşim yeri fabrika tarafından yapıştırılmış bir vaziyetteydi. Yeni fitilin de yekpare olması için ne ile yapıştırmalı ?

16668682609135166543110725011700.jpg.cf53c44c5fcb9bfec50c94c9c8920714.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Metin Akbal yazdı:

Zımpara bally ikilisi?

Bebe de biniyor abi arabaya. Çıkmaz ki onun kokusu. Siyah dyson mu yapsam üstünden ince bir katman?

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bebe de biniyor abi arabaya. Çıkmaz ki onun kokusu. Siyah dyson mu yapsam üstünden ince bir katman?

Gazaltı yaptıralım? :) 

Zımpara bally olur, kaliteli silikon olur, havya ile eritip inceden kaynaşması sağlanabilir, hatta tam ek yerinde oluğun içine 10 cm serum lastiği geçirsen bile olur. Bally ve silikon kötü kokacak seçenekler.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sahın yazdı:

Gazaltı yaptıralım? :) 

Zımpara bally olur, kaliteli silikon olur, havya ile eritip inceden kaynaşması sağlanabilir, hatta tam ek yerinde oluğun içine 10 cm serum lastiği geçirsen bile olur. Bally ve silikon kötü kokacak seçenekler.

Bende zımpara var. Bali varsa akşam gelsene bi abi 😀

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bende zımpara var. Bali varsa akşam gelsene bi abi 😀

Poşet lazım mı :D 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Ön disklerde aldığımdan beri hafif bir eğrilik vardı. Çok rahatsız etmediği için dokunmamıştım.

Bugün önleri tornalatttım 200 tl verdim.

Dikkatimi çeken birşey oldu.

Diskler orijinal ürün. Dış çapı düzgün ama iç çapı düzgün değil. Yani tam bir daire değil hafif elips gibi. Neden öyle olur ki?

Yanlar ve arkalar 3 numara diye tabir edilen filmden vardı. Ön yanları sökmüştüm. Bugün oralara da 2 numara film çektirdim.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
(düzenlendi)

Sabah trafik kazası yaşadım.

Ana yoldan başka bir ana yola dönmek için sağ şeritte ilerlerken, tam yoncaya girmek üzereyken sol şeridimde bulunan minibüs beni sıkıştırdı. Kaçacak yerim olmadığı için çarpışmak zorunda kaldık. Çok şükür sağ tarafta sadece çamurluk ağzında ufak birkaç çizik mevcut.

Tutanak için polis çağırdım. Çünkü anlaşma gibi bir durum yoktu. Sağından geçmeye çalıştığımı iddia etti. Polise de geniş aldığını sonra içeri girerken çarpıştığımızı söyledi. Dönüş yolu iki şerit. Polis tutanağı kendisi tutarsa 800küsür liralık her araç için ceza yazacağını söyledi. Sadece krokiyi polise çizdirip geri kalanı kendimiz hallettik.

JR5mnP.jpg

20221105_090005.jpg.9508b57f2d3ffca516b753cfaa251d2f.jpg20221105_082717.jpg.a25d0406429bff09f9958a38fce55f4c.jpg20221105_082709.jpg.54b70d6ae2ead01513256c030d690627.jpg20221105_082632.jpg.0a3e9f7530197b16aa8789cadd377e38.jpg20221105_082616.jpg.19d57d50134e218ad4e2ed48a4ec3215.jpg

20221105_082650.jpg

tarihinde Oğuzkan Erışık tarafından düzenlendi
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Geçmiş olsun. Polis size neden ceza yazacakmış?

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Geçmiş olsun. Polis size neden ceza yazacakmış?

Sağol abi.

Sordum ama cevap verme zahmetinde bulunmadı.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Geçmiş olsun Oğuz. Çok bir şey görünmüyor, sevindirici olan cana bir şey gelmemiş olması.

Benzer durum olduğunda memura yazabilirsiniz diyorum. Tutsun tutanağını, görevini yapsın, sonra lüzumu halinde cezaya itiraz ederim ki şimdiye kadar üç kez polise resmi tutanak tutturdum o cezanın yazıldığına rastlamadım.

Şirketin aracı 4 yol ağzında sağdaki araç olmasına rağmen durup yol vermiş, bunun durmakta olduğu yola girmeye  çalışan biri de gelip bizim araca vurmuştu. Araç duruyor, sağdayız yani geçiş üstünlüğümüz var, diğer araç dönüşe hızlı girdiği için kayarak gelip vuruyor. Şoför arkadaş polis ceza yazar diye tutanağı kendimiz tutalım demiş. Asli kusurlu çıktı. Araçta yaklaşık 9 bin lira masraf vardı (araç frigolu ve denk gelip frigonun iç ünitesi hasar görmüştü). 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...