İçeriğe Yönlendir

Transporter İçin Hangi Webasto

Erkan Işık

Recommended Posts

Erkan Işık
Cavit Çırakoğlu

Orjinal ısıtıcı çıkma olarak bulunabilir. Diğer türlü yerli markalar var. Grupta bir arkadaşımız bunla alakalı bir şeyler yapıyordu diye aklımda kalmış. Webasto ,airtronic , eberspacher aklımda kalan kelimeler. Ben olsam ısıtıcı işine Amazon da girmezdim. Bir bayi bulup taktırırdım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Cavit Çırakoğlu yazdı:

Orjinal ısıtıcı çıkma olarak bulunabilir. Diğer türlü yerli markalar var. Grupta bir arkadaşımız bunla alakalı bir şeyler yapıyordu diye aklımda kalmış. Webasto ,airtronic , eberspacher aklımda kalan kelimeler. Ben olsam ısıtıcı işine Amazon da girmezdim. Bir bayi bulup taktırırdım.

Cavit abi gecen sene orjinal webasto 5500  tl bu çinden gelenide 3500 e takıyorlardı güncel rakam almadım 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Cavit Çırakoğlu
Erkan Işık yazdı:

Cavit abi gecen sene orjinal webasto 5500  tl bu çinden gelenide 3500 e takıyorlardı güncel rakam almadım 

Daha düşük fiyatlara var .. verimlilik ne bilmiyorum tabiki .. karavan gruplarında 2.5 gibi rakamlar görüyorum. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İlk linkteki ürün araç ev çadır vs heryerde kullanıma uygun. Araçta sıkıntı egzoz çıkışı olacak ilk ürünün

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Servet Aydın yazdı:

İlk linkteki ürün araç ev çadır vs heryerde kullanıma uygun. Araçta sıkıntı egzoz çıkışı olacak ilk ürünün

ozaman servet abi egzos çıkısı açmak lazım ama sabitlemek gerekir cihazı bu sene evi tasıyınca abi okuldan uzaklasdık sabah ögle akşam git gel :((

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Servet Aydın yazdı:

ozaman servet abi egzos çıkısı açmak lazım ama sabitlemek gerekir cihazı bu sene evi tasıyınca abi okuldan uzaklasdık sabah ögle akşam git gel :(( Abi seninki kaç kv olan amazondakinde digital degil kart paneli

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Arac icin sabit cihaz olmali bence. Mazotu da depodan ceker guzel olur. 

Butce meselesi ama gecen sene toplam 10 gece abant ta kaldim. Uzakdogu mallari hep patladi gece donanlar, sabaha kadar araba calistiranlar ( kampa getirdigi hanimini usutunce dayak yiyen kocalar ) vardi. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Sami Demirpaz yazdı:

Arac icin sabit cihaz olmali bence. Mazotu da depodan ceker guzel olur. 

Butce meselesi ama gecen sene toplam 10 gece abant ta kaldim. Uzakdogu mallari hep patladi gece donanlar, sabaha kadar araba calistiranlar ( kampa getirdigi hanimini usutunce dayak yiyen kocalar ) vardi. 

Sami bey çin malları randıman vermiyormu , yazlıga geliyoz diye gelenler oluyor :)) 

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz
Erkan Işık yazdı:

Sami bey çin malları randıman vermiyormu , yazlıga geliyoz diye gelenler oluyor :)) 

dedigim gibi izlenimlerimi soyluyorum. Yilbasi gecesini donarak gecirenler olmustu. Bizdeki kumtel sobalari verdik isinmalari icin. Yerli ve uzakdogular bir sekilde sikinti yaratiyor okuyoruz goruyoruz. 

fiyat farki da fazla tabi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu işin uzmanları 2KW kullanın diyorlar. 5KW olanlar termostat ile kullanınca hem çok az ısıya ayarlanamıyor bu kez az güçte ve çalış dur diye çalışınca sık sık kurumlama ve arıza olasılığı daha yüksek oluyormuş. Ben alırsam 2KW alırım onlar daha bi bilinçli yapılmış gibi duruyorlar. 

Akü işini bitirebilirsem bir de belki webastoya geçerim battı balık.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Akü işini bitirebilirsem

ısıtıcılı elektrikli bataniye olmaz mı? hazır solarlı akü hazırsa? hem sessiz. kamp alanında o egzos koku yapmıyor mu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...