İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta 1.4 TDCI Asm Sanzuman

Uğur Koçakk

Recommended Posts

Muhammed KAYA
Çağlar Bayur yazdı:

ids makinası olan herhangi birisi yapabilir, modele göre yapamayız demesi hiç hoş değil, bunun biraz üstüne gidin bence

Bulunduğum ilçede bir serviste ids olduğunu söylediler oraya bir sorayım o zaman ama yüksek ihtimal o da bilmediğini söyleyecek sadece arıza kodlarına bakabildiğini söyleyecek,ids servis prosedürlerini hava alma,adaptasyon v.s. gösteren bir kilavuz ya da video var mı acaba abi,bilginiz var mı ben baktım ama bulamadım bir türlü.Cihazın yeni olduğunu bu yüzden eski modelleri yapamadıklarını söyledi Urfa ve Diyarbakır Ford yetkili servisleri usteledim biraz merkezden yapılıyor dediler vs dedim ama yine de olmadığını söylediler...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Muhammed KAYA yazdı:

Bulunduğum ilçede bir serviste ids olduğunu söylediler oraya bir sorayım o zaman ama yüksek ihtimal o da bilmediğini söyleyecek sadece arıza kodlarına bakabildiğini söyleyecek,ids servis prosedürlerini hava alma,adaptasyon v.s. gösteren bir kilavuz ya da video var mı acaba abi,bilginiz var mı ben baktım ama bulamadım bir türlü.Cihazın yeni olduğunu bu yüzden eski modelleri yapamadıklarını söyledi Urfa ve Diyarbakır Ford yetkili servisleri usteledim biraz merkezden yapılıyor dediler vs dedim ama yine de olmadığını söylediler...

ids in önüne oturup menüleri kurcalamak lazım, kılavuz yoktur yani dışarıya verilmez o tip bir kılavuz. ids im olsa salona koyar kurcalardım ne meraksız usta bunlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...