İçeriğe Yönlendir

TST Dosyası Nasıl Açılır?

Murat Azalma

Recommended Posts

Murat Azalma

Tst uzantılı dosyayı açmaya çalışıyorum. fakat nette bir uygulama bulamadım. bununla ilgili bilgisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Murat Azalma yazdı:

hatalı gösteriyor. online sitelerin bir çoğunda denedim.

şu şekilde göteriyor yönlendirdiğiniz sayfa 

tst hata

Açmaya çalıştığınız dosya sağlammı? çok derin bir bilgim yok lakin açamadığım dosyada pek yok. Vardır bir yerde keramet ama biraz uğraşmak lazım. İşin ehilleri yazar.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Fatih Sarıkaya yazdı:

Açmaya çalıştığınız dosya sağlammı?

bu dosyayı döken program , servise gelen araçların 12v akülerini ölçüp raporladığımız bir uygulama üzerinden sağlık testlerini almamızı sağlıyor. ne olduysa program güncellenince oldu. pdf dökerken raporlar tst olmuş. tekrar pdf yaptım fakat arada çıkan bir kaç araç var , bunların raporunu açmamız gerekli. açıkcası dosya sağlammı onu da bilmiyoruz ama yıllardır pdf olarak sağlam dökülüyor dosyalar.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Murat Azalma yazdı:

bu dosyayı döken program , servise gelen araçların 12v akülerini ölçüp raporladığımız bir uygulama üzerinden sağlık testlerini almamızı sağlıyor. ne olduysa program güncellenince oldu. pdf dökerken raporlar tst olmuş. tekrar pdf yaptım fakat arada çıkan bir kaç araç var , bunların raporunu açmamız gerekli. açıkcası dosya sağlammı onu da bilmiyoruz ama yıllardır pdf olarak sağlam dökülüyor dosyalar.

Proğramın yazılımcısı ile irtibat kurdunuzmu dicem, mutlaka sizinde aklınıza gelmiştir bu olasılık. Çok önemli bir dosya ise bence ısrarla yazılımcı ile irtibata geçmeyi deneyin. Dosyada sıkıntı yoksa ilk mesajda verdiğim linkde çözmesi gerekirdi. Proğram bunu üretmişse hatalı çıkarma olasılığıda çok yüksek değil. Belki başka proğram veya proğramcıklarla açalmasını engelleyen kodu falan vardır.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Fatih Sarıkaya yazdı:

Belki başka proğram veya proğramcıklarla açalmasını engelleyen kodu falan vardır.

bu konu üzerine odaklanacağız. tek ihtimal bu kaldı. çözebilirsem yazarım. teşekkürler destek için 

Yorum bağlantısı
Muhammet  Ölmez

Biraz baktım da TestPoint programının mı diyecektim, ama güncelleme geldi dediğinize göre o değil, bayağı bir süredir güncellemesi yokmuş onun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Muhammet Ölmez yazdı:

Biraz baktım da TestPoint programının mı diyecektim, ama güncelleme geldi dediğinize göre o değil, bayağı bir süredir güncellemesi yokmuş onun.

bu program değil hocam. pc yüklü halde gönderildi bize bu program.

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen
(düzenlendi)

Anlık çözüm için convertio.co gibi sitelerden pdf ye çevirip açsanız iş görmüyor mu? Convertioda o uzantı vardır deneyin belki çevirirsiniz

tarihinde Çiğdem Kaya Bilgiç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Çiğdem Kaya Bilgiç yazdı:

convertio.co gibi sitelerden pdf ye çevirip açsanız iş görmüyor mu?

Maalesef site hata veriyor. uğraştığımız ve anladığımız kadarıyla bizim açmaya çalıştığımız dosyalar bozuk.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...