İçeriğe Yönlendir

VW Tüm Avrupa Vatandaşlarına Tazminat Ödemeli

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Ali Gök yazdı:

sadece kandırarak ürün sattı mantığından mı tazminat ödüyor

Evet. Adamlar emisyona önem vererek araba alıyor. Bu bilinç var. Marka da kandırıyor

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Evet. Adamlar emisyona önem vererek araba alıyor. Bu bilinç var. Marka da kandırıyor

bu marka dolandırıcı o zaman

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gök yazdı:

bu marka dolandırıcı o zaman

Yani o kadar da değildir :) ama senin için misal güç önemli şanzıman hızı önemli. Adamlar için emisyon önemli. Düşünki sana 150 beygir diye satılan araba 120 beygirmiş. Ne düşünürsün?

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yani o kadar da değildir :) ama senin için misal güç önemli şanzıman hızı önemli. Adamlar için emisyon önemli. Düşünki sana 150 beygir diye satılan araba 120 beygirmiş. Ne düşünürsün?

ben saçma sapan bir arızaya vw servisi 15 bin fatura çıkardıktan sonra sanayide 1400 liraya çözüldüğünde düşündüm zaten düşünmem gerekeni :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gök yazdı:

ben saçma sapan bir arızaya vw servisi 15 bin fatura çıkardıktan sonra sanayide 1400 liraya çözüldüğünde düşündüm zaten düşünmem gerekeni :D 

Saçma sapana mı takıldın yoksa servis dışarı farkına mı :) 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Saçma sapana mı takıldın yoksa servis dışarı farkına mı :) 

ben direk vw yetkili servisindeki turizim mezunu birinin bana arabanın 80 tane parçasının bir anda bozulduğuna ikna etmesine takılı kaldım :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Avrupa Birliği komisyonu VW’nin dizel skandalı ile ilgili bir açıklama yaptı. VW insanlara yaşattığı olay için sadece Almanya ve Amerika değil, diğer AB üyesi ülkelerin vatandaşlarına da tazminat ödemeli diyorlar. 

VW sahtecilik yaptı bunu anladık. Ama Almanya gibi AB’nin paşası ülkenin bu denli zora sokulmasının arkasında ne ola ki? 

karar elbette vw fanı türkiye kullanıcılarını etkilemiyor

https://www.webtekno.com/ab-volkswagen-emisyon-skandali-hakkinda-aciklama-h115465.html

Amerika ile Almanya arasında çeşitli alanlarda çatışmalar var. Birbirlerinin enselerindeler yani olay sadece woswos olayı değil.
...........İran ve Rusya ile ayrı bir politika götürmek isteyen Almanya’ya ABD, Volkswagen üzerinden sopayı gösterdi. Emisyon skandalından dünyanın en büyük otomotiv fabrikasını dize getirdi. Bu meselenin nereye doğru evrileceğine ABD karar verecek. Ancak Almanya mesajı almış gibi görünüyor.................

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Gök yazdı:

ben direk vw yetkili servisindeki turizim mezunu birinin bana arabanın 80 tane parçasının bir anda bozulduğuna ikna etmesine takılı kaldım :D 

O turizm sektöründe 80 turistin zincirleme olayında takılı kalmış 😁

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Nihat Palolu yazdı:

vw batıp piyasadan çekilse de herkes rahatlasa

Zaten batıyor! :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

beyaz boş a4 kağıdın altına isim soy isim tarih imza, okudum yazıp yukarıdaki adrese gönderiyoruz değilmi?

Tc no olmazsa olmuyormuş, benimki geri döndü Tc no ekleyip yeniden yolladım 🤪

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Önder Özcan yazdı:

Tc no olmazsa olmuyormuş, benimki geri döndü Tc no ekleyip yeniden yolladım 🤪

vesikalık da koymalısınız

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

O turizm sektöründe 80 turistin zincirleme olayında takılı kalmış 😁

parçaların adınıda çıktı almış sıradan sayıyıor 20 ye flan geldiğinde ben dur dur dur dedim tamam arabam nerde dedim :D tek mevzu elv denen elektronik bir parçaymış kronikmiş bunlarda bikere tamir gerekiyormuş 5 6 senede bir yaptırıverdi beyincide geri taktı verdi adam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Hasan Şendağ
Doğan Arşiray yazdı:

vw batmaz.

👍

Too big to fail 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

O zaman LPG li araç kullansınlar. Dizel kullanıpta çevreyi kirletmiyorum zanneden de ne biliyim :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Mahmut Yıldız yazdı:

Zaten batıyor! :)

Batarsa batsın bize ne :) Almanya hükümeti düşünsün abd'ye hangi yoldan nasıl kazık atarız diye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bu dediğin doğruysa ne dersin ? :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

vw sadece araba üretmedği için zaten batmaz, metal fabrikasını kapasa, ellerindeki varlıklar bile yeter. illa kandırma cezası kesilecek ise piyasada marka kalmaz :mamba:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bu dediğin doğruysa ne dersin ? :)

Yav zaten kitap üstünde yazan değerlere ulaşıyor mu meçhul. En en en optimum şartlar olacak da o yazan gücü verecek motor. Çok zor. İnşaatta beton dökülürken yaş numune alınıyor. Numune 28 gün lab ortamında bekletiliyor. Sonunda cihazda kırılıp beton dayanımı şu şu deniyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yav zaten kitap üstünde yazan değerlere ulaşıyor mu meçhul. En en en optimum şartlar olacak da o yazan gücü verecek motor. Çok zor. İnşaatta beton dökülürken yaş numune alınıyor. Numune 28 gün lab ortamında bekletiliyor. Sonunda cihazda kırılıp beton dayanımı şu şu deniyor. 

O da lab ortamında o değer oluyor. Sahada daha farklı.
Ali abinin motor 130 hp ama edremitte en fazla 120 dir :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

O zaman LPG li araç kullansınlar. Dizel kullanıpta çevreyi kirletmiyorum zanneden de ne biliyim :)

HAla lpg diyor yav 😁

images?q=tbn:ANd9GcQSfCR1Pkd5zeMEqK-9iG5

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
HAla lpg diyor yav [emoji16]

images?q=tbn:ANd9GcQSfCR1Pkd5zeMEqK-9iG56n1D2sV6HSlTiiA&usqp=CAU
Belki düşer [emoji2960]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Numune 28 gün lab ortamında bekletiliyor. Sonunda cihazda kırılıp beton dayanımı şu şu deniyor. 

İlkay bu mesajı beğendi :D

İlkay BAŞARAN yazdı:

Ali abinin motor 130 hp ama edremitte en fazla 120 dir :)

100 hatta, aman eskimesin mod kullanımda, şuan dinleniyor, yakında çalışıcak ama :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ali abinin motor 130 hp ama edremitte en fazla 120 dir [emoji4]
Başka bi Ali daha tanıyorum. Onunda arabası normalde 4 litre yakıyor ama bizde 9 litre. Ha birde onun arabası yoğun korkunç başbelası lanet olası trafikte 4 yakıyor bizdeki serbet trafikte 9 :) Gerçek hayat ile metafizik farklı tabi.
  • Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...