İçeriğe Yönlendir

Ka Kalorifer Konum Teli

Ümit Ağbaba

Recommended Posts

Ümit Ağbaba

Merhabalar Ford ka 98 kalorifer konum telini nerde bulurum nasıl temin ederim acaba düğmenin arkası boş tel yok yardımcı olabilirmisiniz 

Yorum bağlantısı
Doğukan Çoktay

Merhaba kolay arıza veren bir parça değil. Bu sebeple zor bulunur. Bende Ford Ka nin bir çok parçası var fakat bu parça elimde yok. Sizinki ya yerinden çıkmıştır yada bir tarafı kırılmış olmalı. Ankara'da çakır otomotiv var Ford yedek parça satar . Netten yazın adres ve telefonu çıkar. Bulamazsaniz bende var Telefon numarası size mesaj atarım. Onlarda olmalı sitelerinde gördüm. Parça kodu isterlerse 97KW-19236- AB bu kodu verin ellerinde olduğunu düşünüyorum. Parçayı bulduktan sonra önce teyibi sonrada kalorifer kumanda panelini sökeceksiniz. Paneli çıkarken arkadaki sizde var olan halatı görürsünüz. Sorun yaşarsanız özelden yazın yardımcı olurum. Parçayı bulamazsanız yinede İzmir de Ford Ka çıkma parça satan yiğit bey sizi onunla görüştürebilrim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bağlandığı yer mi boş, tel mi takılı değil? tel arkada falan olmasın?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

elektrikli değil mi o?

sıcak soğuk bölümü musuluğu elektrikli

yukarı aşağı ayarı telli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğukan Çoktay
Çağlar Bayur yazdı:

Bende Çağlar bey'e  katılıyorum. tel arkalarda bir yerler de olmalı.cunku el ile ulaşmak zor o bölüme .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğukan Çoktay yazdı:

Bende Çağlar bey'e  katılıyorum. tel arkalarda bir yerler de olmalı.cunku el ile ulaşmak zor o bölüme .

teybi sökünce ortalık bayağı açılıyor, ben oraya bir anfi sıkıştırmıştım tel çıkmıştı mesela

Yorum bağlantısı
Doğukan Çoktay
Çağlar Bayur yazdı:

teybi sökünce ortalık bayağı açılıyor, ben oraya bir anfi sıkıştırmıştım tel çıkmıştı mesela

Aynen abi. Bende bir kere sõktúm. Kalorifer panelinin lambası patlamıştı onları değiştirdim. 

Yorum bağlantısı
Ümit Ağbaba
Çağlar Bayur yazdı:

Yok abi hiç birşey yok bağlantı yerinede baktım sol ayak yerinde oradada yok

Doğukan Çoktay yazdı:

Merhaba kolay arıza veren bir parça değil. Bu sebeple zor bulunur. Bende Ford Ka nin bir çok parçası var fakat bu parça elimde yok. Sizinki ya yerinden çıkmıştır yada bir tarafı kırılmış olmalı. Ankara'da çakır otomotiv var Ford yedek parça satar . Netten yazın adres ve telefonu çıkar. Bulamazsaniz bende var Telefon numarası size mesaj atarım. Onlarda olmalı sitelerinde gördüm. Parça kodu isterlerse 97KW-19236- AB bu kodu verin ellerinde olduğunu düşünüyorum. Parçayı bulduktan sonra önce teyibi sonrada kalorifer kumanda panelini sökeceksiniz. Paneli çıkarken arkadaki sizde var olan halatı görürsünüz. Sorun yaşarsanız özelden yazın yardımcı olurum. Parçayı bulamazsanız yinede İzmir de Ford Ka çıkma parça satan yiğit bey sizi onunla görüştürebilrim.

Tamamdır bi görüşeyim abi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

Benim patlayan kalorifer ampülünü Liderler'de ilk karşılaşmamızda sen hemen el atıp halletmiştin :wub:

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...