İçeriğe Yönlendir

Astra H Kasa Plaka Aydınlatma Lambası

Murat Ekinci

Recommended Posts

Murat Ekinci

Merhaba, Aracımın plaka aydınlatma lambaları yanmıyordu aynı tip ampul aldım değişimini yaptım fakat yine yanmadı aracımın tampon vs orijinal daha önce sökülme takılma olmadı acaba sigortası vs var mı sorun nereden kaynaklı olabilir.

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar

Merhaba sigortasi var aracın bagaj içi sol kisminda  bulunan sigorta panelinde. İnternetten şablona ulaşabilirsiniz .

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Murat Ekinci yazdı:

Merhaba , Dipsiz ampul giriş şekli belli sadece ters düz çıkarıp taktım yine olmadı 

https://images.app.goo.gl/2eWnvyYiWbjee79x6

bazı ampullerde kablo ters olabiliyor ondan öyle dedim..Ampul dibine bakarsanız kastettiğim seyi farkedersiniz. Kablo kopması var mı diye ölcüm yapmanizı öneririm.

Yorum bağlantısı
Murat Ekinci
Alpay Sumer yazdı:

bazı ampullerde kablo ters olabiliyor ondan öyle dedim..Ampul dibine bakarsanız kastettiğim seyi farkedersiniz. Kablo kopması var mı diye ölcüm yapmanizı öneririm.

Merhaba ampulleri taktım yine yanmadı, takılı halde kapattım sonra akşam baktığımda fark ettim ki ampuller yanıyor, tahminim ampuller patlayınca devre kendini kapatıyor sonra otomatik devre kendini açıyor, cevaplarınız için teşekkür ederim. Başına gelen arkadaşlar ampulleri taktıktan sonra yanmıyor diye tesisata el attırmadan önce bir gün beklesinler derim.Benim aracın  tesisatta ve duylarda sorun olmadığından emindim, ama ustaya bırakırsanız tampon sökülecek tesisata  bakılacak vs vs.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...