İçeriğe Yönlendir

Fiat Egea - Kavraması Serviste Değişmiş Araç Alınır mı ?

Sedat Demircan

Recommended Posts

Sedat Demircan
Cem Işık yazdı:

Sarf malzemesidir, bitecektir; değişmişi makbuldür tabi. Değişmemişini alıp 5-10 bin km sonra siz 3-4 bin masraf yapmaktansa , hazır değişmişi tersih sebebidir. 

eyvallah abi

arkadaşlar araca yetişemeden satıldım araç:) nasip değilmiş,şimdi başka egealara bakıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

her ikisini de kullanmış biri olarak;

Kia Cerato 1.6 CRDI mümkünse de consept plus ı da bir inceleyin derim...

Yorum bağlantısı
Sedat Demircan
Ahmet Çankaya yazdı:

her ikisini de kullanmış biri olarak;

Kia Cerato 1.6 CRDI mümkünse de consept plus ı da bir inceleyin derim...

teşekkürler abi ceratolar pek tutmuyor diye biliyorum mümkünse satarken çabuk elden çıkacak bir araç istemem sebebiyle egea istedim yoksa aynı paralara ceed sw almayı çok arzu ederdim hatta ceedlerin piyasası yine var diye biliyorum ama yinede cesaret edemedim.ceedlerde 2015 1.6 dizeller tam otomatik şanzıman mı biliyo musunuz

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
(düzenlendi)
Sedat Demircan yazdı:

teşekkürler abi ceratolar pek tutmuyor diye biliyorum mümkünse satarken çabuk elden çıkacak bir araç istemem sebebiyle egea istedim yoksa aynı paralara ceed sw almayı çok arzu ederdim hatta ceedlerin piyasası yine var diye biliyorum ama yinede cesaret edemedim.ceedlerde 2015 1.6 dizeller tam otomatik şanzıman mı biliyo musunuz

ben tutulmayan araba olayına pek inanmıyorum, fiyatı uygun olan herşey alınır da satılır da benim anlayışımda...

piyasaya göre tutulmayan kategorisinde bir çok arabam oldu, 2 tane C5, Cerato, Suzuki SX4, Mondeo aklıma gelenler...

Ceed lerde 2012-2015 arası 128 beygir tam otomatik şanzımanlı, 2015 sonrası 136 beygir DCT çift kavramalıdır.

bu arada Ceed SW 2015 model sonrası 136 beygirlik temiz düşük km egea fiyatına bulmanız epey zor... onun için Cerato önerdim...

tarihinde Ahmet Çankaya tarafından düzenlendi
ekleme
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Demircan
Ahmet Çankaya yazdı:

ben tutulmayan araba olayına pek inanmıyorum, fiyatı uygun olan herşey alınır da satılır da benim anlayışımda...

piyasaya göre tutulmayan kategorisinde bir çok arabam oldu, 2 tane C5, Cerato, Suzuki SX4, Mondeo aklıma gelenler...

Ceed lerde 2012-2015 arası 128 beygir tam otomatik şanzımanlı, 2015 sonrası 136 beygir DCT çift kavramalıdır.

bu arada Ceed SW 2015 model sonrası 136 beygirlik temiz düşük km egea fiyatına bulmanız epey zor... onun için Cerato önerdim...

HAKLISIN abi baktım da ceed sw ler çok daha pahalı,bende mondeo vardı 97 model acayip temiz olmasına rağmen fiyat da uygun tutmama rağmen 3-5 kişi geldi ahiret soruları evraklar vs istedi hepsi sonra vazgeçti zor sattım,aynısını mazdada yaşadım.sonra astra vardı ilana gece koydum sabah satıldı:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...