İçeriğe Yönlendir

K&N Yağı Sıkıntısı

Murat Öngür

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

rıfkıda ondan vardı. nasıl ya onlar? fikrin nedir?

rıfkıya filtre bile gerekmez

Anıl Akca yazdı:

Bende K&N kutu içi kullanıyorum temizlik için koltuk ve döşeme temizleyici sprey sıkıyorum AutoKit Yağlama ise Motul herhangi bir sorun yaşamadım.

sorun yaşama kriteriniz ne idi?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Murat Öngür yazdı:

Bu da pahalı ya :) 

Bende var kullanılmış. Ama satılık değil :D

Ali Darbaz yazdı:

Merhaba 

Bende K&N filtre buldum, 900 tl dediler. Bende almaktan caydım. Niye vereyim bir filtreye 900 tl. 100 liradan 10 tane man filtre alırım zaten. 

Bende var komple seti 300 e almıştım 3 sene oldu sanırım :) Satılık KN filtre bulunur :)

Emrah Korkmazz yazdı:

Doğrudur abi.Ben zaten çok aşırı sıkmıyorum gözenekler kapanmasın diye.3-4 binde bir de temizliyorum.Heralde sıkıntı yaşamam.Cidden k&n temizleme kiti çok pahalı.

Üretici 30 bin mil 50 bin km de bir temizliğinin yapılmasını öneriyor 3-4 bin çok erken her suya sabuna girişte filtrenin yapısında bozulma olmaz mı? Ben bakımdan bakıma temizlik yapıyorum.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Tamer Topaç yazdı:

Fiyatları iyice arttı. Alım gücü daha da düştü. Maslak' ta bulunabilir.

Metin Akbal yazdı:

Bende var komple seti 300 e almıştım 3 sene oldu sanırım :) Satılık KN filtre bulunur :)

Üretici 30 bin mil 50 bin km de bir temizliğinin yapılmasını öneriyor 3-4 bin çok erken her suya sabuna girişte filtrenin yapısında bozulma olmaz mı? Ben bakımdan bakıma temizlik yapıyorum.

Zamanında kullanılmamış setiyle vermiştim araç üzerinde. 

Her 5000' de bir temizlerdim. Can sıkıntısı.

Şimdi kaç kuruş istersin.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tamer Topaç yazdı:

Zamanında kullanılmamış setiyle vermiştim araç üzerinde. 

Her 5000' de bir temizlerdim. Can sıkıntısı.

Şimdi kaç kuruş istersin.

Bilmem belkide sadece filtreye isterim sanırım o parayı :)

Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
Metin Akbal yazdı:

O açıdan düşünmedim hiç.Yapısal bir bozukluk olur mu bilemedim. Şu an gözle görülür bir sıkıntı yok ama gözle karar vermek pek mantıklı değil tabi.Detaylı inceleme isteyen bir durum.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
O açıdan düşünmedim hiç.Yapısal bir bozukluk olur mu bilemedim. Şu an gözle görülür bir sıkıntı yok ama gözle karar vermek pek mantıklı değil tabi.Detaylı inceleme isteyen bir durum.
Birde yağ çöz gibi birşey demissin. Deterjanlı ılık suda bekletiyorum ben. Ondan sonra duruluyorum bandırma yöntemiyle direk çeşmeye tutmuyorum. Yağ çöz de yapısını bozabilir çünkü.
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
Metin Akbal yazdı:
Emrah Korkmazz yazdı:

Birde yağ çöz gibi birşey demissin. Deterjanlı ılık suda bekletiyorum ben. Ondan sonra duruluyorum bandırma yöntemiyle direk çeşmeye tutmuyorum. Yağ çöz de yapısını bozabilir çünkü.

Olabilir.Bir dahakine sizin tekniği deneyeyim bakayım bir de.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...