İçeriğe Yönlendir

Head up Display

Murat Öngür

Recommended Posts

Ahmet Türedi

Önceki aracım Talismanda orjinal olarak vardı.Bence gereksiz bir özellik.Neredeyse hiç ona bakmıyordum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Görüntü bu kadar net olacak ise, güzelmiş. Forumdan bir Abimiz almıştı buna benzer cihaz. Memnundu.

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Tamer Topaç yazdı:

Görüntü bu kadar net olacak ise, güzelmiş. Forumdan bir Abimiz almıştı buna benzer cihaz. Memnundu.

Zannetmiyorum bu kadar net olduğunu bir kaç video da gördüm cihazın ekranı olduğu gibi yansıyor dikdörtgen siyah yerde yansıyor

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Benim arabanın orjinalinde var. Gece sürüşlerinde güzel oluyor ama gündüz kullanmıyorum.

Çok mu gerekli bence değmez.

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Alışınca guzel oluyor.Hararet gostergesi aku voltaj durumu anlık hızı canlı olarak gorebiliyorsunuz.hararet gostergesi olmadigi icin almistim.asagida gece anlik hiz.gunduz resmindeki ise motor sicakligina ait goruntu.29e5d366ded21ce42d3bbb176643a790.jpg943c2d70f53049aadbccb9e217dab094.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ben Skoda Yeti varken aşağıdaki gibi bir cihaz alıp navigasyon için kullanmıştım. Diğer şeyler için kullanma ihtiyacı hissetmedim.

HUD Navigasyon bağlantılı

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bizim arabaya yapan var. Videodaki şekilde kokpit-konsol-göğüse gömülürse olabilir. Ha lazım mı orası tartışılır.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Benim arabada orjinal olarak var. Arabayi almadan once olmasa da olur diye dusunuyordum ama kullandiktan sonra normal kadrana neredeyse hic bakmiyorum. Hem pratik hemde guvenlik acisindan iyi bir sey. Gozunuzu yoldan airmadan gerekli bilgileri gorebiliyorsunuz ki almayi dusundugunuz aletlerde daha fazla bilgi gorulebiliyor

Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Servet Aydın yazdı:

Bir yıldır var bende

nasıl peki ? faydası var mı ? 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
nasıl peki ? faydası var mı ? 

Görsel olarak şık başka bir etkisi yok.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Topaç
Servet Aydın yazdı:

Görsel olarak şık başka bir etkisi yok.

Abi, arazi araçları için bilgi ekranları vardı, eğim kontrolü vs bilgileri veriyordu.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Abi, arazi araçları için bilgi ekranları vardı, eğim kontrolü vs bilgileri veriyordu.

Onlar daha donanımlı Modeller
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yaş günü kutlaya kutlaya adamı ne hale getirdik, şu hale bak, dede Servet, hey gidi heyy :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
yaş günü kutlaya kutlaya adamı ne hale getirdik, şu hale bak, dede Servet, hey gidi heyy [emoji3]
Abi doblo var bitane. Mazot hortumunu söküp kontağı açsak bişey olur mu :D
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...